Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje -OPEN
Kumite - Kadetkinje -47
162
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
9
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje -54
237
0
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
185
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
142
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
185
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
450
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
237
0
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
204
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
348
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
394
0
ANA SUDAC (KA 1969)
175
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
185
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
450
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
204
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
175
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
450
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
175
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
394
0
ANA SUDAC (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
3. KATARINA RAMIĆ, ZAMET
3. ANA SUDAC, Karlovac 1969
Kumite - Kadetkinje +54
192
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
61
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
192
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
217
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK SOKO)
57
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
335
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
244
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
165
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
217
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK SOKO)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
165
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Osvajači medalja
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. LAURA LISAC, Delta
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
Kumite - Kadetkinje -OPEN
62
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
267
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
267
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
245
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
62
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
93
0
LAURA LISAC (DELTA)
164
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
349
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
58
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
176
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
267
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
93
0
LAURA LISAC (DELTA)
164
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
176
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
93
0
LAURA LISAC (DELTA)
164
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
176
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
349
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. LAURA LISAC, Delta
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
3. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta