Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
IPON ZAGREB
ISTRA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate klub UNIJA Tešanj
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK Galeb
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK SOKOL
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
KOVINAR
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
RI CROATIA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniorke -OPEN
Kumite - Učenici -34
303
KARLO PANIĆ (KK IPON)
303
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
194
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
194
IVAN JOVIĆ (FORUM)
101
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
6
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
183
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
303
KARLO PANIĆ (KK IPON)
131
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
452
0
MIHAEL EBERHART (1)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
400
IVANO BUTINA (KA 1969)
340
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
194
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
6
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
183
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
303
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
131
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
400
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
340
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
194
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
183
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
340
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
183
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
131
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
452
0
MIHAEL EBERHART (1)
340
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
131
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
3. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenice +44
52
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
181
0
MARTA KERUM (KKGALEB)
24
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
186
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
181
0
MARTA KERUM (KKGALEB)
186
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
2. MARTA KERUM, KK Galeb
3. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. RAINA ŠPOLJARIĆ, Međimurje
Kumite - Mlađi kadeti -41
365
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
254
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
209
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
365
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
254
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
27
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
182
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
151
FRAN HOST (KASTAV)
209
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
254
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
182
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
151
0
FRAN HOST (KASTAV)
209
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
182
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
151
0
FRAN HOST (KASTAV)
27
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
3. FRAN HOST, Kastav
Kumite - Mlađi kadeti -45
353
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
96
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
361
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
353
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
96
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
469
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
201
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
421
0
PETAR ARSENIČ (POSTOJN)
443
ALEKS ŠINKO (MEĐIMUR)
361
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
96
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
201
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
443
0
ALEKS ŠINKO (MEĐIMUR)
361
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
201
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
443
0
ALEKS ŠINKO (MEĐIMUR)
421
0
PETAR ARSENIČ (POSTOJN)
Osvajači medalja
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. MATEO ILIŠINOVIĆ, Delta
3. PETAR ARSENIČ, POSTOJNA
Kumite - Mlađi kadeti +57
78
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
170
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
184
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
78
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
170
LEON PENDIĆ (VIKT)
3
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
447
FILIP ZADRAVEC (MEĐIMUR)
184
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
170
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
3
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
447
0
FILIP ZADRAVEC (MEĐIMUR)
184
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
3
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
447
FILIP ZADRAVEC (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
2. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. FILIP ZADRAVEC, Međimurje
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
420
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
277
0
TONKA ZLODI (KKHZG)
420
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
160
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
277
TONKA ZLODI (KKHZG)
63
0
LARA JOVANOVIĆ (PORTO)
311
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
334
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
160
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
277
0
TONKA ZLODI (KKHZG)
311
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
334
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
160
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
334
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
311
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. DARJA ZORIĆ, Kastav
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. SARA ASENIČ, POSTOJNA
3. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Kadeti -63
239
LOVRO LENAC (ZAMET)
239
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
187
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
347
0
BRUNO ČOVIĆ (ŠI 1066)
239
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
38
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
187
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
446
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
253
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
474
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
44
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
40
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
171
LEON PENDIĆ (VIKT)
239
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
38
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
187
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
446
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
253
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
44
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
40
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
171
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
38
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
187
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
253
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
40
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
38
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
253
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
44
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
474
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
40
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
44
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. DORIAN KALAJDŽIJA, Međimurje
2. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
3. LOVRO LENAC, ZAMET
3. LOVRO ROZMAN, Međimurje
Kumite - Kadetkinje -54
237
0
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
185
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
142
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
185
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
450
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
237
0
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
204
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
348
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
394
0
ANA SUDAC (KA 1969)
175
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
185
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
450
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
204
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
175
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
450
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
175
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
394
0
ANA SUDAC (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
3. KATARINA RAMIĆ, ZAMET
3. ANA SUDAC, Karlovac 1969
Kumite - Kadetkinje +54
192
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
61
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
192
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
217
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK SOKO)
57
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
335
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
244
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
165
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
217
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK SOKO)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
165
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Osvajači medalja
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. LAURA LISAC, Delta
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
Kumite - Juniorke -OPEN
82
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
65
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
82
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
333
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
415
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
11
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
265
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
82
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
333
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
11
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
265
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
333
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
11
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
265
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
415
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
2. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. GABRIELA GOLIĆ, Delta
3. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969