Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
IPON ZAGREB
ISTRA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate klub UNIJA Tešanj
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK Galeb
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK SOKOL
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
KOVINAR
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
RI CROATIA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici +46
Kumite - Kadetkinje -54
Kata - Mlađi učenici
Kata - Mlađe učenice
Kata - Mlađi kadeti
Kumite - Učenici +46
422
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
396
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
396
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
283
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
283
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
143
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
154
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
128
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
422
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
396
ANDRO DESPOT (KA 1969)
456
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
214
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
153
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
387
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
401
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
283
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
154
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
128
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
396
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
214
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
153
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
387
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
401
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
283
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
128
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
153
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
401
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
128
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
401
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
387
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
153
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
387
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
Osvajači medalja
1. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
2. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
3. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. FILIP SERTIĆ, Kastav
Kumite - Kadetkinje -54
237
0
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
185
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
142
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
185
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
450
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
237
0
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
204
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
348
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
394
0
ANA SUDAC (KA 1969)
175
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
185
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
450
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
204
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
175
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
450
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
175
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
394
0
ANA SUDAC (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
3. KATARINA RAMIĆ, ZAMET
3. ANA SUDAC, Karlovac 1969
Kata - Mlađi učenici
115
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
419
0
JOVAN RUDONJIČ (POSTOJN)
139
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
419
0
JOVAN RUDONJIČ (POSTOJN)
115
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
423
0
JAKOB BOJC (POSTOJN)
83
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
391
0
ROKO GROŠETA (XXX)
424
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
419
0
JOVAN RUDONJIČ (POSTOJN)
423
0
JAKOB BOJC (POSTOJN)
391
0
ROKO GROŠETA (XXX)
424
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
423
0
JAKOB BOJC (POSTOJN)
424
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
391
ROKO GROŠETA (XXX)
Osvajači medalja
1. FILIP SUBOTIČ, POSTOJNA
2. JAKOB BOJC, POSTOJNA
3. JOVAN RUDONJIČ, POSTOJNA
3. ROKO GROŠETA, ISTRA
Kata - Mlađe učenice
271
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
118
0
REA MLACOVIĆ (RAB-ENP)
141
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
188
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
271
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
188
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
Osvajači medalja
1. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
2. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. LAURA ERAK, Virovitica
3. REA MLACOVIĆ, RAB-ENPI
Kata - Mlađi kadeti
90
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
112
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
112
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
79
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
79
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
108
0
FRANE ČALUŠIĆ (RAB-ENP)
460
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
140
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
90
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
177
0
RIJAD ROŠIĆ (UNIJA)
112
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
86
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
116
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
109
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
114
0
DOMINIK DUMENČIĆ (RAB-ENP)
467
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
168
TIMI MOČNIK (KOVINAR)
79
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
460
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
177
0
RIJAD ROŠIĆ (UNIJA)
112
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
86
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
109
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
467
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
168
0
TIMI MOČNIK (KOVINAR)
79
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
177
0
RIJAD ROŠIĆ (UNIJA)
86
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
168
0
TIMI MOČNIK (KOVINAR)
177
0
RIJAD ROŠIĆ (UNIJA)
168
0
TIMI MOČNIK (KOVINAR)
467
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
86
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
467
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. TIMI MOČNIK, KOVINAR
2. RIJAD ROŠIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO, RAB-ENPI
3. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA