Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
IPON ZAGREB
ISTRA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate klub UNIJA Tešanj
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK Galeb
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK SOKOL
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
KOVINAR
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
RI CROATIA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -34
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kata - Učenici
Kata - Mlađi kadeti
Kumite - Učenici -34
303
KARLO PANIĆ (KK IPON)
303
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
194
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
194
IVAN JOVIĆ (FORUM)
101
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
6
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
183
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
303
KARLO PANIĆ (KK IPON)
131
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
452
0
MIHAEL EBERHART (1)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
400
IVANO BUTINA (KA 1969)
340
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
194
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
6
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
183
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
303
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
131
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
400
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
340
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
194
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
183
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
340
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
183
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
131
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
452
0
MIHAEL EBERHART (1)
340
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
131
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
3. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađi kadeti -36
156
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
156
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
13
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
156
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
341
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
275
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
13
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
299
LOVRO MASLOV (KK IPON)
7
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
373
0
MIHAEL EBERHART (1)
465
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
155
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
156
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
341
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
275
0
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
13
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
299
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
7
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
465
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
155
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
341
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
13
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
299
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
465
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
341
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
465
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
155
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
373
0
MIHAEL EBERHART (1)
299
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
155
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. VIGO NADAL BUWEDEN, KRK CROATIA
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
Kata - Učenici
425
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
459
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
459
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
178
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
178
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
89
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
120
DORIJAN IVČE (RAB-ENP)
466
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
425
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
459
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
331
ADNAN SINANOVIĆ (UNIJA)
84
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
110
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
117
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
85
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
178
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
120
0
DORIJAN IVČE (RAB-ENP)
466
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
459
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
331
0
ADNAN SINANOVIĆ (UNIJA)
110
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
117
0
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
85
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
178
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
466
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
331
0
ADNAN SINANOVIĆ (UNIJA)
85
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
466
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
331
0
ADNAN SINANOVIĆ (UNIJA)
110
LUKA KEKO (RAB-ENP)
85
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
110
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. ADNAN SINANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ZEMIR LUGONIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. NIOBIO GRUBEŠIĆ, Delta
Kata - Mlađi kadeti
90
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
112
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
112
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
79
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
79
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
108
0
FRANE ČALUŠIĆ (RAB-ENP)
460
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
140
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
90
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
177
0
RIJAD ROŠIĆ (UNIJA)
112
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
86
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
116
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
109
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
114
0
DOMINIK DUMENČIĆ (RAB-ENP)
467
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
168
TIMI MOČNIK (KOVINAR)
79
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
460
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
177
0
RIJAD ROŠIĆ (UNIJA)
112
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
86
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
109
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
467
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
168
0
TIMI MOČNIK (KOVINAR)
79
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
177
0
RIJAD ROŠIĆ (UNIJA)
86
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
168
0
TIMI MOČNIK (KOVINAR)
177
0
RIJAD ROŠIĆ (UNIJA)
168
0
TIMI MOČNIK (KOVINAR)
467
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
86
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
467
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. TIMI MOČNIK, KOVINAR
2. RIJAD ROŠIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO, RAB-ENPI
3. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA