Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
IPON ZAGREB
ISTRA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate klub UNIJA Tešanj
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK Galeb
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK SOKOL
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
KOVINAR
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
RI CROATIA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibanke -26
Kata - Cicibanke 6g.
Kata - Cicibanke 7g.
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniorke
Kumite - Cicibanke -26
136
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
286
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
304
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
136
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
304
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. PIA MIKULIĆ, KK Grobničan
2. ANA MALJKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ----
Kata - Cicibanke 6g.
248
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
284
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
Osvajači medalja
1. SARA MEMIĆ, ZAMET
2. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----
Kata - Cicibanke 7g.
276
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
249
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
285
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
249
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
285
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
Osvajači medalja
1. SARA MEMIĆ, ZAMET
2. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
3. ----
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
124
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
234
0
FRAN GRBELJA (ZAMET)
124
0
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
287
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
257
0
LEON VACKA (333CR)
125
0
LUKA ŠAJBIĆ (RAB-ENP)
440
LUKA IVČE (RAB-ENP)
124
0
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
287
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
257
0
LEON VACKA (333CR)
440
0
LUKA IVČE (RAB-ENP)
287
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
257
0
LEON VACKA (333CR)
440
0
LUKA IVČE (RAB-ENP)
125
0
LUKA ŠAJBIĆ (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. VITTORIO EMANUEL PILATO, FINIDA (POREČ)
2. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. GABRIEL ANĐELIĆ, RAB-ENPI
3. LUKA IVČE, RAB-ENPI
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
235
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
235
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
392
0
ROKO GROŠETA (XXX)
200
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
392
0
ROKO GROŠETA (XXX)
100
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
258
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
235
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
121
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
468
0
HASAN KOVAČEVIĆ (UNIJA)
437
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
296
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
190
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
392
0
ROKO GROŠETA (XXX)
100
0
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
258
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
235
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
468
0
HASAN KOVAČEVIĆ (UNIJA)
437
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
296
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
190
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
392
0
ROKO GROŠETA (XXX)
258
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
468
0
HASAN KOVAČEVIĆ (UNIJA)
296
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
258
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
468
0
HASAN KOVAČEVIĆ (UNIJA)
437
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
121
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
296
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
437
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. HASAN KOVAČEVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ROKO GROŠETA, ISTRA
3. VANJA KASALOVIĆ, Delta
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
439
0
ANA ŠINKO (MEĐIMUR)
123
0
LEA DUMIČIĆ (RAB-ENP)
242
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
439
0
ANA ŠINKO (MEĐIMUR)
123
LEA DUMIČIĆ (RAB-ENP)
230
0
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
278
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
288
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
242
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
123
0
LEA DUMIČIĆ (RAB-ENP)
230
0
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
288
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
242
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
288
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
230
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. MINELA MAKAREVIĆ, ZAMET
2. CINTYA RADOVAN, FINIDA (POREČ)
3. ANA ŠINKO, Međimurje
3. DORA RUBINIĆ, ZAMET
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
199
KLARA LERGA (FORUM)
199
0
KLARA LERGA (FORUM)
126
0
LEONA PRPIĆ (RAB-ENP)
294
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
198
0
MAGDALENA ŽUNIĆ (FORUM)
243
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
122
NERA HABAZIN PENDE (RAB-ENP)
199
0
KLARA LERGA (FORUM)
294
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
243
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
122
0
NERA HABAZIN PENDE (RAB-ENP)
294
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
243
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
122
0
NERA HABAZIN PENDE (RAB-ENP)
198
0
MAGDALENA ŽUNIĆ (FORUM)
Osvajači medalja
1. MIRELA MAKAREVIĆ, ZAMET
2. CINTYA RADOVAN, FINIDA (POREČ)
3. KLARA LERGA, "Forum"
3. MAGDALENA ŽUNIĆ, "Forum"
Kata - Mlađe kadetkinje
291
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
119
0
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
291
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
88
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
66
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
327
0
LANA HORVAT (333CR)
88
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
321
0
IVA MILDE (333CR)
291
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
389
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
119
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
247
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
384
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
325
LUCIJA POSAVEC (333CR)
259
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
383
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
193
TONIA ŠKULIĆ (FORUM)
66
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
88
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
389
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
119
0
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
384
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
325
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
383
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
193
0
TONIA ŠKULIĆ (FORUM)
88
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
389
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
384
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
383
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
389
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
383
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
193
0
TONIA ŠKULIĆ (FORUM)
259
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
384
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
259
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. ANA DRUŽINEC, OMEGA
2. JANA ČEBOHIN, OMEGA
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. LANA RAŠIĆ, OMEGA
Kata - Kadetkinje
328
0
LANA HORVAT (333CR)
326
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
326
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
292
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
328
0
LANA HORVAT (333CR)
229
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
329
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
385
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
322
IVA MILDE (333CR)
326
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
229
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
385
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
322
0
IVA MILDE (333CR)
229
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
385
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
322
0
IVA MILDE (333CR)
329
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. LANA RAŠIĆ, OMEGA
2. MIRTA RUSTIA, ZAMET
3. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Juniorke
470
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
381
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
Osvajači medalja
1. MIRTA RUSTIA, ZAMET
2. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----