Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
IPON ZAGREB
ISTRA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate klub UNIJA Tešanj
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK Galeb
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK SOKOL
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
KOVINAR
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
RI CROATIA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -36
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Seniorke -OPEN
Kumite - Učenici -42
213
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
213
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
398
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
270
0
IVO BOKAN (KK SOKO)
26
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
282
SIMON PINEZIĆ (TINJAN)
213
0
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
398
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
26
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
282
0
SIMON PINEZIĆ (TINJAN)
398
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
26
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
282
0
SIMON PINEZIĆ (TINJAN)
270
0
IVO BOKAN (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. STIPE VLASTELICA, KK SOKOL
3. SIMON PINEZIĆ, TINJAN
Kumite - Učenici +46
422
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
396
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
396
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
283
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
283
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
143
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
154
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
128
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
422
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
396
ANDRO DESPOT (KA 1969)
456
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
214
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
153
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
387
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
401
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
283
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
154
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
128
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
396
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
214
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
153
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
387
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
401
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
283
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
128
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
153
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
401
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
128
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
401
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
387
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
153
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
387
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
Osvajači medalja
1. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
2. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
3. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. FILIP SERTIĆ, Kastav
Kumite - Učenice -36
206
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
22
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
218
0
NINA MARTINIĆ (KK SOKO)
22
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
318
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
206
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
250
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
203
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
127
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
471
0
IVA GAŠPAR (1)
22
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
318
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
203
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
471
0
IVA GAŠPAR (1)
318
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
203
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
471
0
IVA GAŠPAR (1)
250
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
Osvajači medalja
1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. IVA GAŠPAR, KNIN
Kumite - Kadetkinje +54
192
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
61
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
192
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
217
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK SOKO)
57
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
335
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
244
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
165
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
217
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK SOKO)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
165
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Osvajači medalja
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. LAURA LISAC, Delta
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
Kumite - Seniorke -OPEN
207
ANTONIA RUPIĆ (KK SOKO)
5
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
207
0
ANTONIA RUPIĆ (KK SOKO)
354
BRUNA CVITANOVIC (ŠI 1066)
210
DANIJELA BANOVIĆ (KK SOKO)
410
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
207
0
ANTONIA RUPIĆ (KK SOKO)
354
0
BRUNA CVITANOVIC (ŠI 1066)
210
0
DANIJELA BANOVIĆ (KK SOKO)
410
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
354
0
BRUNA CVITANOVIC (ŠI 1066)
410
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
210
DANIJELA BANOVIĆ (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. BRUNA CVITANOVIC, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MAGDALENA KOVAČIĆ, Karlovac 1969
3. ANTONIA RUPIĆ, KK SOKOL
3. DANIJELA BANOVIĆ, KK SOKOL