Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
IPON ZAGREB
ISTRA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate klub UNIJA Tešanj
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK Galeb
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK SOKOL
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
KOVINAR
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
RI CROATIA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Mlađi učenici -34
130
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
173
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
130
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
302
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
173
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
313
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
51
0
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
378
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
429
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
302
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
173
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
51
0
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
429
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
302
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
429
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
51
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
2. NIKO JAKELJIĆ, DALMACIJA
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. JAKOV BOŽANIĆ, Međimurje
Kumite - Mlađi učenici +38
355
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
355
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
433
0
FRAN ORLIĆ (DAL)
411
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
376
VITO KRALJEVIC (KOSTRE)
432
IVAN RAMLJAK (DAL)
355
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
411
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
376
0
VITO KRALJEVIC (KOSTRE)
432
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
411
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
432
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
376
VITO KRALJEVIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA
2. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. VITO KRALJEVIC, KOSTRENA
Kumite - Mlađe učenice -28
16
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
16
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
103
0
IVA BRČINA (METAL)
369
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
16
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
356
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
426
EMA ŠARIĆ (DAL)
103
IVA BRČINA (METAL)
430
MIA KOVAČEVIĆ (DAL)
105
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
413
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
137
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
16
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
356
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
426
0
EMA ŠARIĆ (DAL)
103
0
IVA BRČINA (METAL)
430
0
MIA KOVAČEVIĆ (DAL)
105
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
413
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
137
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
356
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
103
0
IVA BRČINA (METAL)
105
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
413
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
356
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
413
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
137
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
105
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
137
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. VANESSA IVANČIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Mlađe učenice -32
197
0
MAGDALENA ŽUNIĆ (FORUM)
320
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
320
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
427
0
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
256
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
197
0
MAGDALENA ŽUNIĆ (FORUM)
438
0
ANA ŠINKO (MEĐIMUR)
350
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
336
MARE MILETA (ŠI 1066)
320
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
256
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
350
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
336
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
256
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
336
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
350
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA
3. MAGDALENA ŽUNIĆ, "Forum"
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe učenice +36
54
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
431
0
MIHAELA DILBER (DAL)
54
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
309
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
431
MIHAELA DILBER (DAL)
428
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
306
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
307
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
309
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
431
0
MIHAELA DILBER (DAL)
306
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
307
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
309
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
306
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
307
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
428
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
Osvajači medalja
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TARA LESJAK, Međimurje
3. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA