Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
IPON ZAGREB
ISTRA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate klub UNIJA Tešanj
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK Galeb
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK SOKOL
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
KOVINAR
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
RI CROATIA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice -36
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađe učenice -32
197
0
MAGDALENA ŽUNIĆ (FORUM)
320
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
320
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
427
0
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
256
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
197
0
MAGDALENA ŽUNIĆ (FORUM)
438
0
ANA ŠINKO (MEĐIMUR)
350
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
336
MARE MILETA (ŠI 1066)
320
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
256
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
350
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
336
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
256
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
336
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
350
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA
3. MAGDALENA ŽUNIĆ, "Forum"
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe učenice -36
453
0
MIA PAŠKALJ (1)
146
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
324
0
PETRA MITROVIĆ (CRO)
104
0
TARA TUBIĆ (METAL)
146
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
104
0
TARA TUBIĆ (METAL)
Osvajači medalja
1. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. PETRA MITROVIĆ, RI CROATIA
3. MIA PAŠKALJ, KNIN
Kumite - Učenice -44
279
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
323
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
351
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
279
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
323
TEA KREŠIĆ (CRO)
377
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
441
0
MATEJA JAKOPIĆ (MEĐIMUR)
397
DORA KRANJČEC (KA 1969)
351
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
323
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
377
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
397
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
351
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
377
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
397
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
441
0
MATEJA JAKOPIĆ (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi kadeti -57
472
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
319
0
KARLO SELAK (CRO)
408
0
LUKA BASAR (KA 1969)
472
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
319
KARLO SELAK (CRO)
338
TOMA MILETA (ŠI 1066)
364
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
408
0
LUKA BASAR (KA 1969)
319
0
KARLO SELAK (CRO)
338
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
364
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
408
0
LUKA BASAR (KA 1969)
338
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
364
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. LUKA BASAR, Karlovac 1969
2. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. KARLO SELAK, RI CROATIA
3. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec