Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
IPON ZAGREB
ISTRA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate klub UNIJA Tešanj
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK Galeb
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK SOKOL
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
KOVINAR
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
RI CROATIA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Učenice -44
Kumite - Cicibani -26
132
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
379
0
VID ŠOIC (KOSTRE)
132
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
399
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
379
0
VID ŠOIC (KOSTRE)
316
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
417
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
317
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
375
VITO KATNIC (KOSTRE)
399
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
379
0
VID ŠOIC (KOSTRE)
417
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
375
0
VITO KATNIC (KOSTRE)
399
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
417
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
375
0
VITO KATNIC (KOSTRE)
317
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
3. FILIP CUCULIĆ, KK Grobničan
3. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi učenici -34
130
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
173
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
130
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
302
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
173
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
313
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
51
0
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
378
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
429
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
302
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
173
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
51
0
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
429
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
302
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
429
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
51
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
2. NIKO JAKELJIĆ, DALMACIJA
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. JAKOV BOŽANIĆ, Međimurje
Kumite - Mlađi učenici +38
355
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
355
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
433
0
FRAN ORLIĆ (DAL)
411
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
376
VITO KRALJEVIC (KOSTRE)
432
IVAN RAMLJAK (DAL)
355
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
411
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
376
0
VITO KRALJEVIC (KOSTRE)
432
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
411
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
432
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
376
VITO KRALJEVIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA
2. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. VITO KRALJEVIC, KOSTRENA
Kumite - Učenice -44
279
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
323
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
351
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
279
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
323
TEA KREŠIĆ (CRO)
377
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
441
0
MATEJA JAKOPIĆ (MEĐIMUR)
397
DORA KRANJČEC (KA 1969)
351
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
323
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
377
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
397
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
351
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
377
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
397
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
441
0
MATEJA JAKOPIĆ (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969