Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
IPON ZAGREB
ISTRA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate klub UNIJA Tešanj
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK Galeb
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK SOKOL
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
KOVINAR
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
RI CROATIA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -36
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađe učenice -28
16
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
16
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
103
0
IVA BRČINA (METAL)
369
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
16
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
356
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
426
EMA ŠARIĆ (DAL)
103
IVA BRČINA (METAL)
430
MIA KOVAČEVIĆ (DAL)
105
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
413
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
137
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
16
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
356
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
426
0
EMA ŠARIĆ (DAL)
103
0
IVA BRČINA (METAL)
430
0
MIA KOVAČEVIĆ (DAL)
105
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
413
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
137
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
356
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
103
0
IVA BRČINA (METAL)
105
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
413
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
356
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
413
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
137
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
105
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
137
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. VANESSA IVANČIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Mlađe učenice -36
453
0
MIA PAŠKALJ (1)
146
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
324
0
PETRA MITROVIĆ (CRO)
104
0
TARA TUBIĆ (METAL)
146
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
104
0
TARA TUBIĆ (METAL)
Osvajači medalja
1. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. PETRA MITROVIĆ, RI CROATIA
3. MIA PAŠKALJ, KNIN
Kumite - Učenici -34
303
KARLO PANIĆ (KK IPON)
303
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
194
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
194
IVAN JOVIĆ (FORUM)
101
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
6
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
183
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
303
KARLO PANIĆ (KK IPON)
131
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
452
0
MIHAEL EBERHART (1)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
400
IVANO BUTINA (KA 1969)
340
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
194
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
6
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
183
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
303
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
131
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
400
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
340
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
194
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
183
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
340
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
183
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
131
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
452
0
MIHAEL EBERHART (1)
340
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
131
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
3. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenice -32
368
MIA PAŠKALJ (1)
368
0
MIA PAŠKALJ (1)
337
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
266
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
337
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
17
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
368
MIA PAŠKALJ (1)
134
ANA KARADŽA (GROBNIK)
31
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
281
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
370
SARA TUCAKOVIĆ (1)
357
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
337
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
17
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
368
0
MIA PAŠKALJ (1)
134
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
31
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
281
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
370
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
357
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
337
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
134
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
31
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
357
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
134
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
357
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
370
SARA TUCAKOVIĆ (1)
31
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
370
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
Osvajači medalja
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
Kumite - Učenice -36
206
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
22
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
218
0
NINA MARTINIĆ (KK SOKO)
22
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
318
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
206
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
250
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
203
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
127
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
471
0
IVA GAŠPAR (1)
22
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
318
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
203
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
471
0
IVA GAŠPAR (1)
318
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
203
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
471
0
IVA GAŠPAR (1)
250
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
Osvajači medalja
1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. IVA GAŠPAR, KNIN
Kumite - Učenice -40
374
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
374
0
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
167
0
MAJA TREIBER (RADENCI)
69
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
380
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
407
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
374
0
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
69
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
380
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
407
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
69
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
407
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
380
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. MARIJA TUCAKOVIĆ, KNIN
3. LUCIJA DAMJANOVIĆ, ZAMET
Kumite - Mlađi kadeti -36
156
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
156
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
13
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
156
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
341
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
275
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
13
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
299
LOVRO MASLOV (KK IPON)
7
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
373
0
MIHAEL EBERHART (1)
465
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
155
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
156
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
341
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
275
0
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
13
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
299
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
7
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
465
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
155
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
341
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
13
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
299
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
465
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
341
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
465
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
155
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
373
0
MIHAEL EBERHART (1)
299
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
155
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. VIGO NADAL BUWEDEN, KRK CROATIA
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB