Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
11. Krk Kup 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
5
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
5
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
467
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
5
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
205
0
MIA KUREVIJA (VITEZ)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
15
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
435
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
426
LEA GRGUREVIĆ (ZKS)
217
ANA KARADŽA (GROBNIK)
5
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
467
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
503
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
449
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
244
ANA LUJIĆ (0354451)
437
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
430
0
VIDA KANGRGA (ZKS)
502
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
465
LANA PLAZIBAT (DAL)
9
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
212
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
428
LORENA RADIĆ (ZKS)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
15
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
435
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
426
0
LEA GRGUREVIĆ (ZKS)
217
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
5
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
467
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
503
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
449
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
244
0
ANA LUJIĆ (0354451)
430
0
VIDA KANGRGA (ZKS)
502
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
465
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
9
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
212
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
428
0
LORENA RADIĆ (ZKS)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
435
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
217
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
467
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
244
0
ANA LUJIĆ (0354451)
430
0
VIDA KANGRGA (ZKS)
9
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
212
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
217
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
244
0
ANA LUJIĆ (0354451)
9
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
217
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
244
0
ANA LUJIĆ (0354451)
449
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
430
0
VIDA KANGRGA (ZKS)
449
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
9
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
449
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
3. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA