Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. Krk Kup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KNIN
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
Primorje
RAB-ENPI
Slavonski Brod
STUDENT
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
Zagrebački karate savez
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Cicibanke +26
Kumite - Mlađe učenice -36
Kata - Cicibani 7g.
Kata - Cicibanke 7g.
Kata - Učenice
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniorke
Kumite - Cicibani -26
407
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
250
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
250
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
407
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
512
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
472
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
511
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
108
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
250
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
512
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
472
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
108
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
512
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
472
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
108
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
511
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. DOMINIK JEGJUD, CHAMPION RIJEKA
2. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Cicibanke +26
324
0
RAVEN MARIĆ (DELTA)
406
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
32
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
411
0
LANA KADUM (FINIDA)
324
0
RAVEN MARIĆ (DELTA)
32
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
Medalists
1. RAVEN MARIĆ, Delta
2. LUCIJA RAFAJ, KRK CROATIA
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. LANA KADUM, FINIDA (POREČ)
Kumite - Mlađe učenice -36
136
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
116
0
ALESSIA PEJNOVIĆ (PRIMORJ)
144
0
MIA PAŠKALJ (1)
412
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
136
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
144
0
MIA PAŠKALJ (1)
Medalists
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MIA PAŠKALJ, KNIN
3. ALESSIA PEJNOVIĆ, Primorje
3. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
Kata - Cicibani 7g.
408
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
416
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
222
0
ADRIAN SPLAIT (GROBNIK)
365
0
BORIS ČESEN (POSTOJN)
408
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
365
0
BORIS ČESEN (POSTOJN)
Medalists
1. BORIS ČESEN, POSTOJNA
2. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ADRIAN SPLAIT, KK Grobničan
3. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak
Kata - Cicibanke 7g.
420
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (ZKS)
404
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
418
0
MAŠA ŠTURLIĆ (ZKS)
409
0
LANA KADUM (FINIDA)
420
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (ZKS)
418
0
MAŠA ŠTURLIĆ (ZKS)
Medalists
1. MAŠA ŠTURLIĆ, Zagrebački karate savez
2. LUCIJA ŠĆURIĆ, Zagrebački karate savez
3. LANA KADUM, FINIDA (POREČ)
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
Kata - Učenice
378
0
EVANA AKSENTIĆ (POSTOJN)
238
0
DORA HAS (0354451)
238
0
DORA HAS (0354451)
399
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
317
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
238
0
DORA HAS (0354451)
183
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
378
0
EVANA AKSENTIĆ (POSTOJN)
399
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
211
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
76
EMA KEKO (RAB-ENP)
401
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
157
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
75
0
REA MLACOVIĆ (RAB-ENP)
514
0
JURJA PERVAN (ZKS)
107
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
375
0
VESNA ČESEN (POSTOJN)
231
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
238
0
DORA HAS (0354451)
183
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
399
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
76
0
EMA KEKO (RAB-ENP)
401
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
514
0
JURJA PERVAN (ZKS)
375
0
VESNA ČESEN (POSTOJN)
231
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
183
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
399
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
514
0
JURJA PERVAN (ZKS)
231
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
183
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
231
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
375
VESNA ČESEN (POSTOJN)
514
0
JURJA PERVAN (ZKS)
375
0
VESNA ČESEN (POSTOJN)
Medalists
1. ANA DRUŽINEC, Zagrebački karate savez
2. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. DORA HAS, Slavonski Brod
3. JURJA PERVAN, Zagrebački karate savez
Kata - Mlađe kadetkinje
352
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
509
0
JURJA PERVAN (ZKS)
352
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
187
0
LANA RAŠIĆ (ZKS)
111
0
KLARA BALOG (KONDURA)
71
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
187
0
LANA RAŠIĆ (ZKS)
348
0
LANA HORVAT (333CR)
393
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
352
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
70
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
509
0
JURJA PERVAN (ZKS)
357
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
239
0
ANA LUJIĆ (0354451)
186
0
JANA ČEBOHIN (ZKS)
318
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
184
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
353
0
LUCIJA VARAT (333CR)
69
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
71
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
187
0
LANA RAŠIĆ (ZKS)
393
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
509
0
JURJA PERVAN (ZKS)
239
0
ANA LUJIĆ (0354451)
318
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
184
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
69
0
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
187
0
LANA RAŠIĆ (ZKS)
393
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
239
0
ANA LUJIĆ (0354451)
184
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
393
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
239
0
ANA LUJIĆ (0354451)
318
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
357
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
184
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
318
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
Medalists
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
2. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. LANA RAŠIĆ, Zagrebački karate savez
3. ANA DRUŽINEC, Zagrebački karate savez
Kata - Kadetkinje
188
LANA RAŠIĆ (ZKS)
188
0
LANA RAŠIĆ (ZKS)
329
0
IVA MILDE (333CR)
329
0
IVA MILDE (333CR)
95
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
112
KLARA BALOG (KONDURA)
349
0
LEA JENIĆEK (333CR)
391
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
188
LANA RAŠIĆ (ZKS)
354
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
394
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
213
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
347
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
194
KLARA BRAJA (ZKS)
329
0
IVA MILDE (333CR)
112
0
KLARA BALOG (KONDURA)
349
0
LEA JENIĆEK (333CR)
188
0
LANA RAŠIĆ (ZKS)
354
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
213
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
347
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
194
0
KLARA BRAJA (ZKS)
329
0
IVA MILDE (333CR)
349
0
LEA JENIĆEK (333CR)
354
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
194
0
KLARA BRAJA (ZKS)
349
0
LEA JENIĆEK (333CR)
194
0
KLARA BRAJA (ZKS)
347
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
354
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
347
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
Medalists
1. KLARA BRAJA, Zagrebački karate savez
2. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LANA RAŠIĆ, Zagrebački karate savez
3. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Juniorke
350
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
64
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
64
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
356
0
LEA JENIĆEK (333CR)
191
0
KLARA BRAJA (ZKS)
350
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
161
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
355
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
173
0
IVANA RAGUŽ (ZKS)
392
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
64
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
191
0
KLARA BRAJA (ZKS)
355
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
173
0
IVANA RAGUŽ (ZKS)
191
0
KLARA BRAJA (ZKS)
355
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
173
0
IVANA RAGUŽ (ZKS)
161
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
Medalists
1. KLARA BRAJA, Zagrebački karate savez
2. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEA ŽARKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. IVANA RAGUŽ, Zagrebački karate savez