Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
CHAMPION RIJEKA
CIVITAS Puconci, Murska Sobota
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK Centar
KK Grobničan
KLENOVNIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Metal - Jurdani
Mladost
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
REGENERACIJA
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - cicibani +22 (CCB-M)
Kumite - mlađi učenici -30 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadeti -63 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadeti -70 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
Kumite - mlađe učenice -36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
347
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
303
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
16
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
303
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
347
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
408
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
391
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
170
0
IVANA RAČIĆ (LOTOS)
131
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
195
0
TINA KOS (BREGANA)
303
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
408
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
391
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
131
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
408
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
391
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
131
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
170
0
IVANA RAČIĆ (LOTOS)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. IVANA RAČIĆ, LOTOS ZAGREB