Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KUMITE TEAM-Učenici
KUMITE TEAM-Mlađi kadeti
KUMITE TEAM-Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice +36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
359
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
235
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
235
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
7
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
359
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
124
0
TARA TUBIĆ (METAL)
261
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
229
0
ANTONELA KRNJIĆ (VIROVTC)
428
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
26
0
VITA KUČAN (VGORICA)
235
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
124
0
TARA TUBIĆ (METAL)
261
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
428
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
124
0
TARA TUBIĆ (METAL)
261
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
428
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
229
0
ANTONELA KRNJIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani
3. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. VANESSA IVANČIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
128
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
128
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
352
0
LUANA BOŽAC (OKIT)
128
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
265
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
293
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
191
NIKA ZORKO (BREGANA)
352
LUANA BOŽAC (OKIT)
186
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
410
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
298
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
238
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
351
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
128
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
293
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
191
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
352
0
LUANA BOŽAC (OKIT)
410
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
298
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
238
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
351
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
293
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
352
0
LUANA BOŽAC (OKIT)
298
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
238
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
293
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
238
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
351
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
298
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
351
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
Osvajači medalja
1. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
Kumite - mlađe učenice -36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
347
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
303
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
16
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
303
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
347
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
408
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
391
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
170
0
IVANA RAČIĆ (LOTOS)
131
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
195
0
TINA KOS (BREGANA)
303
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
408
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
391
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
131
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
408
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
391
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
131
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
170
0
IVANA RAČIĆ (LOTOS)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. IVANA RAČIĆ, LOTOS ZAGREB
Kumite - mlađe učenice +36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
190
0
MIA LOVREKOVIĆ (BREGANA)
424
0
SOFIJA RITMOP (CIVITAS)
Osvajači medalja
1. SOFIJA RITMOP, CIVITAS Puconci, Murska Sobota
2. MIA LOVREKOVIĆ, Bregana
3. ----
3. ----