Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KUMITE TEAM-Učenici
KUMITE TEAM-Mlađi kadeti
KUMITE TEAM-Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
98
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
206
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
98
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
220
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
81
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
98
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
206
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
220
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
45
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
305
VITO MILETIĆ (KASTAV)
413
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
246
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
307
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
121
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
25
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
331
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
81
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
206
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
220
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
305
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
413
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
307
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
121
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
331
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
81
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
220
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
413
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
121
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
81
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
413
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
307
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
246
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
121
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
246
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
2. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. FRANKO JANJIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
38
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
47
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
47
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
329
0
MATIJA KIŠUR (HR.DRAG)
38
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
311
0
FRAN HOST (KASTAV)
47
FILIP KAURIN (VGORICA)
406
NIKOLA SUŠA (VGORICA)
329
MATIJA KIŠUR (HR.DRAG)
48
0
FRAN ŽORDIĆ (VGORICA)
308
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
99
EMIL TUTEK (JASTREB)
20
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
337
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
311
0
FRAN HOST (KASTAV)
47
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
406
0
NIKOLA SUŠA (VGORICA)
329
0
MATIJA KIŠUR (HR.DRAG)
308
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
99
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
20
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
337
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
311
0
FRAN HOST (KASTAV)
329
0
MATIJA KIŠUR (HR.DRAG)
308
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
20
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
311
0
FRAN HOST (KASTAV)
308
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
99
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
48
0
FRAN ŽORDIĆ (VGORICA)
20
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
99
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. FRAN HOST, Kastav
2. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav
3. FILIP KAURIN, VELIKA GORICA
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
254
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
254
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
50
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
50
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
36
LOVRO VRBAT (KAPTOL)
168
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
383
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
254
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
208
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
301
TVRTKO JOSIP JAKŠIĆ (KAPTOL)
258
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
388
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
50
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
36
0
LOVRO VRBAT (KAPTOL)
168
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
254
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
208
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
301
0
TVRTKO JOSIP JAKŠIĆ (KAPTOL)
258
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
388
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
50
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
168
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
301
0
TVRTKO JOSIP JAKŠIĆ (KAPTOL)
258
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
168
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
258
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
388
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
301
0
TVRTKO JOSIP JAKŠIĆ (KAPTOL)
388
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. DAMIAN DRAŽENOVIĆ, IPON ZAGREB
3. VIGO NADAL BUWEDEN, KRK CROATIA
3. TVRTKO JOSIP JAKŠIĆ, KAPTOL
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
106
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
427
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
291
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
106
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
427
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
416
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
217
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
291
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
427
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
416
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
217
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
291
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
416
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
217
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. IVAN GARAJ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. IVAN OŽBOLT, KK Grobničan
3. LUKA OŽBOLT, KK Grobničan
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
221
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
221
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
181
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
221
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
248
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
266
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
387
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
181
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
378
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
223
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
360
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
346
MARKO STRUNJE (DRNIS)
286
LUKA ZLODI (VGORICA)
221
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
266
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
387
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
181
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
223
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
360
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
346
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
286
0
LUKA ZLODI (VGORICA)
266
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
181
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
360
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
346
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
266
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
360
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
223
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
346
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
223
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec
3. MATKO ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ