Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KUMITE TEAM-Učenici
KUMITE TEAM-Mlađi kadeti
KUMITE TEAM-Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -45 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )
309
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
13
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
284
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
13
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
284
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
2. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. ----
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
130
JAKOV KUPINA (JASTREB)
130
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
292
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
179
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
198
0
LEON MOLNAR (CENTAŠK)
292
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
130
JAKOV KUPINA (JASTREB)
169
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
255
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
325
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
24
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
179
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
292
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
130
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
169
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
255
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
325
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
24
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
292
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
169
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
325
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
169
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
325
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
24
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
133
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
24
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. MATEJ VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Ml. kadeti -45 (MKAD-M (12,13 g.) )
365
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
279
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
326
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
365
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
279
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
393
LUKA BASAR (KA 1969)
167
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
326
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
279
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
393
0
LUKA BASAR (KA 1969)
167
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
326
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
393
0
LUKA BASAR (KA 1969)
167
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. MATEO ILIŠINOVIĆ, Delta
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
374
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
374
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
287
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
135
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
224
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
398
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
374
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
135
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
224
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
398
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
135
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
224
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
398
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. STIPE RUKAVINA, JASTREB
2. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )
332
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
194
0
PETAR ŽUČKO (BREGANA)
264
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
172
0
JAKOV SILADI (LOTOS)
332
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
264
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. FILIP SUCHY, Hercegovina-Zagreb
2. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
3. PETAR ŽUČKO, Bregana
3. JAKOV SILADI, LOTOS ZAGREB
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
39
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
240
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
232
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
117
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
39
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
117
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
Osvajači medalja
1. LOVRO LENAC, ZAMET
2. AXEL DUBRAVČIĆ, KAPTOL
3. LUKA RAJNOVIĆ, Virovitica
3. IVAN MERGL, KRK CROATIA
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
132
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
249
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
2. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. ----
3. ----