Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KUMITE TEAM-Učenici
KUMITE TEAM-Mlađi kadeti
KUMITE TEAM-Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje -47 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje -47 (KAD-M (14,15 g.) )
196
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
199
0
NENSI HUZJAK (CENTAŠK)
267
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
196
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
199
NENSI HUZJAK (CENTAŠK)
251
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
421
0
SARAH OMANOVIĆ (REGEN.)
282
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
200
0
NADJA ROŽMAN (CIVITAS)
267
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
199
0
NENSI HUZJAK (CENTAŠK)
421
0
SARAH OMANOVIĆ (REGEN.)
282
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
267
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
421
0
SARAH OMANOVIĆ (REGEN.)
282
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
251
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. SARAH OMANOVIĆ, REGENERACIJA
3. LARA WEISMANN, Bregana
3. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )
289
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
197
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
289
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
177
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
197
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
429
0
IVA POFUK (IVANEC)
335
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
336
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
377
ANA SUDAC (KA 1969)
177
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
197
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
335
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
377
0
ANA SUDAC (KA 1969)
177
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
377
0
ANA SUDAC (KA 1969)
335
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
Osvajači medalja
1. ANA SUDAC, Karlovac 1969
2. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak
3. LUNA WEISMANN, Bregana
3. EVA BUDIJA, SPORTSLIFE
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
384
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
430
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
159
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
384
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
192
0
PATRICIJA VEGEL (BREGANA)
430
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
103
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
431
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
290
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
159
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
430
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
431
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
290
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
159
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
431
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
290
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
103
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. LUCIJA HODAK, JASTREB