Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje +55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadeti -63 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
236
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
45
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
Medalists
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. EDA. DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELA ADŽAGA, OKIT
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
181
MARK MILLER (KCŠ)
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
402
0
LEON NEDIĆ (TUSKNC)
268
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
334
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
0
199
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
39
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
194
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
264
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
268
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
39
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
264
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
39
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
39
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
259
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
454
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
259
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
192
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
232
FILIP SUCHY (KKHZG)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
232
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
232
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
192
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. ANTON HOST, Kastav
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
3. FILIP SUCHY, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
353
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
453
0
BORNA OVANIN (TIGAR)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
353
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
133
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
182
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
182
0
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
182
0
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
133
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec
3. MILE MATIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Ml. kadetkinje +55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
113
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
124
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
33
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
113
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
124
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
245
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
444
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
59
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
33
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
124
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
444
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
59
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
33
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
59
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
444
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
2. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
3. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANA RAJNOVIĆ, Virovitica
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
188
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
188
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
116
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
180
0
LEON MOLNAR (KCŠ)
388
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
188
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
442
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
324
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
318
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
44
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
180
0
LEON MOLNAR (KCŠ)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
188
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
318
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
495
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
Medalists
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Kadeti -63 (KAD-M (14,15 g.) )
333
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
383
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
383
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
431
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
333
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
149
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
207
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
152
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
455
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
148
0
BORNA STANIĆ (BREGANA)
383
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
149
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
152
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
148
0
BORNA STANIĆ (BREGANA)
149
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
152
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
148
0
BORNA STANIĆ (BREGANA)
207
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
Medalists
1. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
2. PETAR STANIĆ, Bregana
3. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )
191
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
330
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
191
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
231
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
330
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
190
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
9
ANA SUDAC (KA 1969)
231
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
330
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
190
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
9
0
ANA SUDAC (KA 1969)
231
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
9
0
ANA SUDAC (KA 1969)
190
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
2. ANA SUDAC, Karlovac 1969
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
344
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
8
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
389
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
325
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TAD )
151
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
441
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TAD )
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
Medalists
1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
10
ANA SUDAC (KA 1969)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
385
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
143
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
443
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
117
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
183
0
NENSI HUZJAK (KCŠ)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
395
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
121
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
443
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
121
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
49
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
Medalists
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. LEA VUKOJA, KK SOKOL
3. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav