Odabrano natjecanje: 15. Karlovac Open


BORILIŠTE
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )

   
248
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
320
0
ROKO ILIĆ (ŠI 1066)
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
 
 
212
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
 
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
 
254
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
 
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
 
 
 
 
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
 
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
   
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
 
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA SKOMERŠIĆ, KRK CROATIA
3. MATE SLADOLJEV, OKIT

Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

329
0
NIKI ŠTILINOVIĆ (KKHZG)
130
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
 
 
411
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
478
0
TARA JUKIČ (OKIT)
 
130
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
411
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
 
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKI ŠTILINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TARA JUKIČ, OKIT

Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )

   
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
 
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
 
 
328
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
257
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
 
 
295
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
6
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
 
 
337
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
 
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
291
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
 
 
68
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
 
 
 
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
295
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
 
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
 
 
 
 
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
 
 
 
 
 
 
 
 
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
   
32
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
 
 
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
2. HRVOJE ŠULEK, SUSEDGRAD
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. ANDREJ POZDERAC, JASTREB

Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )

246
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
35
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
 
 
460
DORA HERNAUT (TEMPO)
 
35
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
460
0
DORA HERNAUT (TEMPO)
 
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. DORA HERNAUT, Tempo
3. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. ----

Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )

16
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
270
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
 
 
351
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
 
270
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
351
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
 
Osvajači medalja
1. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
2. EMA BENCETIĆ, JASTREB
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. ----

Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
 
 
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
336
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
 
 
430
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
 
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
 
 
429
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
 
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
 
 
428
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
422
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
 
 
407
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
 
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
 
 
 
 
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
 
 
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
 
 
 
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
407
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
 
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
 
 
 
 
 
 
 
 
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
 
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
 
   
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
 
 
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan

Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )

   
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
 
 
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
344
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
 
 
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TRSAT)
8
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
 
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
 
 
389
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
 
325
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
 
 
228
0
LEO LAZAR (TRSAT)
151
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
 
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
 
 
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
441
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
 
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TRSAT)
 
 
 
 
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
 
 
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TRSAT)
 
 
 
 
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
 
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
 
 
 
 
 
 
 
 
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
 
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
 
   
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
 
 
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
 
Osvajači medalja
1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC

Kata - Učenici

   
363
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
213
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
 
 
213
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
364
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
265
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
213
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
 
 
275
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
363
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
 
269
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
364
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
 
 
146
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
 
263
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
361
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
 
 
285
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
258
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
357
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
 
 
147
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
 
213
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
275
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
 
 
 
 
364
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
146
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
 
 
263
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
285
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
 
 
 
357
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
147
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
 
275
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
364
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
 
 
 
 
 
 
 
 
285
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
357
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
 
275
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
357
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
 
   
147
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
258
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
 
 
285
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
258
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. ROKO VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
2. EMAN PURIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA LUČIĆ, SAMOBOR
3. ERMIN PAJAZETOVIĆ, REGENERACIJA

Kata - Kadeti

   
448
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
457
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
448
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
261
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
 
 
457
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
 
446
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
 
 
276
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
 
261
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
457
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
 
 
 
 
446
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
276
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
 
261
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
276
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
 
   
446
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
 
Osvajači medalja
1. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
2. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
3. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
3. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI

Kumite tim - Učenice (KUMITE-T-UČ-Ž)

55
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO (KA 1969)
420
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
 
 
73
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
0
 
420
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
73
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
 
Osvajači medalja
1. VELIKA GORICA, VELIKA GORICA
2. KUMITE TIM REGENERACIJA, REGENERACIJA
3. KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO, Karlovac 1969
3. ----

Kumite tim - Mlađe kadetkinje (KUMITE-T-MKAD-Ž)

178
0
KARATE KLUB KASTAV KASTAV (KASTAV)
421
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
 
 
53
KK KARLOVAC 1969 MLAĐE KADETKINJE EKIPNO (KA 1969)
 
178
0
KARATE KLUB KASTAV KASTAV (KASTAV)
53
0
KK KARLOVAC 1969 MLAĐE KADETKINJE EKIPNO (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. KARATE KLUB KASTAV KASTAV, Kastav
2. KK KARLOVAC 1969 MLAĐE KADETKINJE EKIPNO, Karlovac 1969
3. KUMITE TIM REGENERACIJA, REGENERACIJA
3. ----