Odabrano natjecanje: 15. Karlovac Open


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - mlađi učenici -26 (MUČ-M (8,9 g.) )

   
24
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
203
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
24
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
321
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
 
 
203
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
 
51
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
 
 
112
LUKA PETAK (IVANEC)
 
321
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
203
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
 
 
 
 
51
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
112
0
LUKA PETAK (IVANEC)
 
321
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
51
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
 
   
112
LUKA PETAK (IVANEC)
 
Osvajači medalja
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
3. LUKA PETAK, IVANEC

Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )

   
248
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
320
0
ROKO ILIĆ (ŠI 1066)
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
 
 
212
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
 
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
 
254
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
 
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
 
 
 
 
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
 
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
   
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
 
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA SKOMERŠIĆ, KRK CROATIA
3. MATE SLADOLJEV, OKIT

Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

329
0
NIKI ŠTILINOVIĆ (KKHZG)
130
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
 
 
411
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
478
0
TARA JUKIČ (OKIT)
 
130
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
411
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
 
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKI ŠTILINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TARA JUKIČ, OKIT

Kumite - mlađe učenice +36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

158
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
205
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
 
 
342
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
204
0
IRMA LEDIĆ (KKHZG)
 
158
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
204
0
IRMA LEDIĆ (KKHZG)
 
Osvajači medalja
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. IRMA LEDIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. LEONA SPORIŠ, JASTREB

Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )

   
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
 
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
 
 
328
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
257
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
 
 
295
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
6
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
 
 
337
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
 
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
291
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
 
 
68
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
 
 
 
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
295
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
 
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
 
 
 
 
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
 
 
 
 
 
 
 
 
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
   
32
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
 
 
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
2. HRVOJE ŠULEK, SUSEDGRAD
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. ANDREJ POZDERAC, JASTREB

Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )

   
43
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
235
0
TINO PARENTA (KKHZG)
235
TINO PARENTA (KKHZG)
 
 
43
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
160
0
FRAN HOST (KASTAV)
 
19
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
162
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
 
 
123
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
489
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
 
235
0
TINO PARENTA (KKHZG)
160
0
FRAN HOST (KASTAV)
 
 
 
 
162
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
489
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
 
160
0
FRAN HOST (KASTAV)
162
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
 
   
489
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
19
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. FRAN HOST, Kastav
2. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. TINO PARENTA, Hercegovina-Zagreb
3. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969

Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )

   
11
ANDRO DESPOT (KA 1969)
 
 
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
297
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
 
 
347
PAVAO CIBAN (JASTREB)
 
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
126
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
 
 
451
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
 
307
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
 
 
163
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
 
480
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
 
386
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
 
 
 
 
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
451
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
 
 
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
 
 
 
 
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
 
 
 
 
 
 
 
 
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
   
284
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
 
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA

Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )

   
259
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
454
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
 
 
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
259
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
 
192
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
 
 
232
FILIP SUCHY (KKHZG)
 
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
 
 
 
 
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
232
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
 
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
 
   
232
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
192
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
 
Osvajači medalja
1. ANTON HOST, Kastav
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
3. FILIP SUCHY, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
 
 
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
336
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
 
 
430
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
 
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
 
 
429
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
 
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
 
 
428
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
422
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
 
 
407
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
 
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
 
 
 
 
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
 
 
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
 
 
 
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
407
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
 
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
 
 
 
 
 
 
 
 
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
 
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
 
   
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
 
 
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan

Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
36
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
372
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
164
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
36
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
 
 
200
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
372
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
 
202
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
210
0
TONKA ZLODI (KKHZG)
 
 
483
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
423
0
SARA TOPČAGIĆ (REGEN.)
 
164
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
372
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
 
 
 
 
202
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
483
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
 
164
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
483
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
 
   
202
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
423
0
SARA TOPČAGIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. RUŽICA PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. BELMA GROŠIĆ, REGENERACIJA
3. SARA TOPČAGIĆ, REGENERACIJA

Kumite - Kadeti -63 (KAD-M (14,15 g.) )

   
333
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
383
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
383
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
431
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
 
 
333
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
149
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
 
207
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
152
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
 
 
455
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
148
0
BORNA STANIĆ (BREGANA)
 
383
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
149
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
 
 
 
 
152
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
148
0
BORNA STANIĆ (BREGANA)
 
149
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
152
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
 
   
148
0
BORNA STANIĆ (BREGANA)
207
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
 
Osvajači medalja
1. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
2. PETAR STANIĆ, Bregana
3. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )

   
173
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
 
 
173
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
206
LEONA HAUPERT (KKHZG)
 
 
111
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
 
173
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
 
 
343
LUCIJA HODAK (JASTREB)
 
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
373
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
 
 
310
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
 
172
ADRIANA ROSS (KASTAV)
 
 
120
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
 
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
111
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
 
 
 
 
173
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
 
 
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
310
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
 
 
 
 
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
 
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
 
 
 
 
 
 
 
 
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
 
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
 
   
120
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
 
 
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
120
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
 
Osvajači medalja
1. LUCIJA HODAK, JASTREB
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. KATARINA ŽIVKOVIĆ, Kastav
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )

   
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
 
 
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
344
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
 
 
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TRSAT)
8
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
 
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
 
 
389
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
 
325
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
 
 
228
0
LEO LAZAR (TRSAT)
151
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
 
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
 
 
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
441
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
 
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TRSAT)
 
 
 
 
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
 
 
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TRSAT)
 
 
 
 
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
 
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
 
 
 
 
 
 
 
 
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
 
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
 
   
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
 
 
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
 
Osvajači medalja
1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC