Odabrano natjecanje: 15. Karlovac Open


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - cicibani -26 (CCB-M)

   
397
0
IVAN GALIĆ (RONIN)
23
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
23
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
475
0
TONI STRUNJE (OKIT)
 
 
60
0
LUKA PETAK (IVANEC)
397
0
IVAN GALIĆ (RONIN)
 
50
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
474
0
LOVRO ŠPADINA (OKIT)
 
 
472
0
NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA (OKIT)
493
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
 
23
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
60
0
LUKA PETAK (IVANEC)
 
 
 
 
50
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
493
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
 
60
0
LUKA PETAK (IVANEC)
493
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
 
   
50
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
472
0
NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA (OKIT)
 
Osvajači medalja
1. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
2. LUKA PETAK, IVANEC
3. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969

Kumite - cicibanke +26 (CCB-Ž)

412
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
473
0
ZARA KURKUT (OKIT)
 
 
468
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
 
412
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
468
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
 
Osvajači medalja
1. EDA DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
2. ELIN IANACHI ĆOPIČ, OKIT
3. ZARA KURKUT, OKIT
3. ----

Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )

   
248
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
320
0
ROKO ILIĆ (ŠI 1066)
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
 
 
212
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
 
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
 
254
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
 
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
 
 
 
 
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
 
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
   
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
 
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA SKOMERŠIĆ, KRK CROATIA
3. MATE SLADOLJEV, OKIT

Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

   
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
 
 
236
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
 
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
 
 
45
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
 
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
 
 
 
 
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
 
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
 
   
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
 
Osvajači medalja
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. EDA. DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELA ADŽAGA, OKIT

Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

329
0
NIKI ŠTILINOVIĆ (KKHZG)
130
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
 
 
411
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
478
0
TARA JUKIČ (OKIT)
 
130
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
411
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
 
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKI ŠTILINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TARA JUKIČ, OKIT

Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )

   
11
ANDRO DESPOT (KA 1969)
 
 
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
297
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
 
 
347
PAVAO CIBAN (JASTREB)
 
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
126
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
 
 
451
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
 
307
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
 
 
163
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
 
480
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
 
386
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
 
 
 
 
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
451
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
 
 
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
 
 
 
 
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
 
 
 
 
 
 
 
 
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
   
284
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
 
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA

Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )

   
253
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
253
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
 
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
479
0
NORA JUKIĆ (OKIT)
 
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
250
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
 
 
193
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
 
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
 
 
 
 
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
 
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
 
   
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
250
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
 
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. HELENA BAŠIĆ, JASTREB

Kumite - Ml. kadetkinje -50 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
469
SASHA IANACHI ČOPIČ (OKIT)
352
MAGDALENA HODAK (JASTREB)
 
 
469
SASHA IANACHI ČOPIČ (OKIT)
 
17
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
288
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
 
482
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
 
352
0
MAGDALENA HODAK (JASTREB)
469
0
SASHA IANACHI ČOPIČ (OKIT)
 
 
 
 
17
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
482
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
 
352
0
MAGDALENA HODAK (JASTREB)
482
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
 
   
17
DORA KRANJČEC (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. MAGDALENA HODAK, JASTREB
2. MARINA JANKOVIĆ, SUSEDGRAD
3. SASHA IANACHI ČOPIČ, OKIT
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969