Odabrano natjecanje: 15. Karlovac Open


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - cicibani +26 (CCB-M)

114
0
DAVOR PUTAREK (IVANEC)
349
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
 
 
135
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
282
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
 
114
0
DAVOR PUTAREK (IVANEC)
282
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. DAVOR PUTAREK, IVANEC
2. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
3. ŠIMUN HODAK, JASTREB
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - cicibanke +26 (CCB-Ž)

412
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
473
0
ZARA KURKUT (OKIT)
 
 
468
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
 
412
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
468
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
 
Osvajači medalja
1. EDA DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
2. ELIN IANACHI ĆOPIČ, OKIT
3. ZARA KURKUT, OKIT
3. ----

Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )

   
137
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
137
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
 
 
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
272
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
 
486
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
 
 
294
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
 
 
 
 
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
294
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
294
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
   
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
486
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
 
Osvajači medalja
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
2. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA

Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )

   
248
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
320
0
ROKO ILIĆ (ŠI 1066)
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
 
 
212
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
 
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
 
254
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
 
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
 
 
 
 
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
 
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
   
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
 
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA SKOMERŠIĆ, KRK CROATIA
3. MATE SLADOLJEV, OKIT

Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

   
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
 
 
236
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
 
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
 
 
45
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
 
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
 
 
 
 
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
 
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
 
   
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
 
Osvajači medalja
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. EDA. DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELA ADŽAGA, OKIT

Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )

   
262
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
487
0
JAN CANJAR (KA 1969)
161
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
262
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
 
 
179
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
487
0
JAN CANJAR (KA 1969)
 
201
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
64
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
 
 
189
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
427
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
 
161
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
487
0
JAN CANJAR (KA 1969)
 
 
 
 
201
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
189
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
 
161
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
201
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
 
   
189
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
64
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
 
Osvajači medalja
1. VITO MILETIĆ, Kastav
2. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA

Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )

   
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
 
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
 
 
328
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
257
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
 
 
295
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
6
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
 
 
337
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
 
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
291
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
 
 
68
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
 
 
 
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
295
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
 
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
 
 
 
 
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
 
 
 
 
 
 
 
 
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
   
32
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
 
 
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
2. HRVOJE ŠULEK, SUSEDGRAD
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. ANDREJ POZDERAC, JASTREB

Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )

   
181
MARK MILLER (KCŠ)
 
 
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
402
0
LEON NEDIĆ (TUSKNC)
268
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
 
 
334
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
 
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
0
 
 
199
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
 
39
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
 
 
194
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
 
326
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
 
 
264
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
 
268
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
 
 
 
 
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
 
 
39
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
 
 
 
 
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
264
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
 
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
 
 
 
 
 
 
 
 
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
 
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
 
   
39
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
 
 
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
39
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969

Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )

   
11
ANDRO DESPOT (KA 1969)
 
 
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
297
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
 
 
347
PAVAO CIBAN (JASTREB)
 
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
126
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
 
 
451
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
 
307
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
 
 
163
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
 
480
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
 
386
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
 
 
 
 
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
451
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
 
 
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
 
 
 
 
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
 
 
 
 
 
 
 
 
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
   
284
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
 
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA

Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )

   
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
 
 
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
 
 
140
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
 
119
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
 
 
66
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
 
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
280
0
NINA ČAUŠEVIĆ (REGEN.)
 
 
69
VITA KUČAN (VGORICA)
 
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
 
 
374
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
 
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
 
 
 
 
119
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
 
 
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
 
 
 
 
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
 
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
 
 
 
 
 
 
 
 
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
 
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
 
   
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
 
 
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
 
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )

   
437
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
243
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
278
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
437
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
 
 
243
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
 
65
KATJA BRAICA (VGORICA)
 
 
439
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
 
278
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
243
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
 
 
 
 
65
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
439
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
 
278
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
65
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
 
   
439
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
 
Osvajači medalja
1. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
2. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica

Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )

16
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
270
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
 
 
351
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
 
270
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
351
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
 
Osvajači medalja
1. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
2. EMA BENCETIĆ, JASTREB
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. ----

Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )

   
259
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
454
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
 
 
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
259
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
 
192
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
 
 
232
FILIP SUCHY (KKHZG)
 
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
 
 
 
 
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
232
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
 
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
 
   
232
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
192
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
 
Osvajači medalja
1. ANTON HOST, Kastav
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
3. FILIP SUCHY, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
 
 
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
336
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
 
 
430
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
 
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
 
 
429
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
 
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
 
 
428
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
422
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
 
 
407
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
 
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
 
 
 
 
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
 
 
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
 
 
 
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
407
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
 
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
 
 
 
 
 
 
 
 
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
 
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
 
   
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
 
 
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan

Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
36
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
372
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
164
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
36
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
 
 
200
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
372
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
 
202
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
210
0
TONKA ZLODI (KKHZG)
 
 
483
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
423
0
SARA TOPČAGIĆ (REGEN.)
 
164
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
372
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
 
 
 
 
202
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
483
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
 
164
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
483
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
 
   
202
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
423
0
SARA TOPČAGIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. RUŽICA PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. BELMA GROŠIĆ, REGENERACIJA
3. SARA TOPČAGIĆ, REGENERACIJA

Kumite - Ml. kadetkinje -50 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
469
SASHA IANACHI ČOPIČ (OKIT)
352
MAGDALENA HODAK (JASTREB)
 
 
469
SASHA IANACHI ČOPIČ (OKIT)
 
17
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
288
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
 
482
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
 
352
0
MAGDALENA HODAK (JASTREB)
469
0
SASHA IANACHI ČOPIČ (OKIT)
 
 
 
 
17
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
482
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
 
352
0
MAGDALENA HODAK (JASTREB)
482
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
 
   
17
DORA KRANJČEC (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. MAGDALENA HODAK, JASTREB
2. MARINA JANKOVIĆ, SUSEDGRAD
3. SASHA IANACHI ČOPIČ, OKIT
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969

Kata - Mlađi učenici B

   
434
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
417
0
ANDREJ ŠTEFANEC (BUKOVEC)
358
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
434
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
 
 
417
ANDREJ ŠTEFANEC (BUKOVEC)
 
416
0
ANTONIO MLINARIĆ (BUKOVEC)
319
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
 
 
371
KARLO HALUDEK (KK KIK)
 
358
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
417
0
ANDREJ ŠTEFANEC (BUKOVEC)
 
 
 
 
319
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
371
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
 
358
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
319
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
 
   
371
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
416
0
ANTONIO MLINARIĆ (BUKOVEC)
 
Osvajači medalja
1. TARIS. BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
2. ANDRIJA VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. ANTONIO MLINARIĆ, Okinawa

Kata - Mlađi učenici A

   
401
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
274
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
401
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
394
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
 
 
274
EMAN PURIĆ (REGEN.)
 
400
PATRIK PELD (SAMOBOR)
 
 
267
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
394
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
274
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
 
 
 
 
400
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
267
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
394
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
400
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
 
   
267
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. TARIS. BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
2. PATRIK PELD, SAMOBOR
3. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR
3. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA

Kata - Mlađe učenice A

   
465
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
144
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
465
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
356
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
 
 
144
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
414
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
466
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
368
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
 
 
332
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
 
356
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
144
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
 
 
 
 
368
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
332
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
 
356
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
332
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
 
   
368
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
 
Osvajači medalja
1. NINA DUDUKOVIĆ, ZAMET
2. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK

Kata - Učenici

   
363
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
213
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
 
 
213
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
364
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
265
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
213
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
 
 
275
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
363
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
 
269
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
364
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
 
 
146
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
 
263
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
361
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
 
 
285
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
258
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
357
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
 
 
147
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
 
213
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
275
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
 
 
 
 
364
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
146
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
 
 
263
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
285
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
 
 
 
357
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
147
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
 
275
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
364
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
 
 
 
 
 
 
 
 
285
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
357
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
 
275
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
357
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
 
   
147
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
258
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
 
 
285
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
258
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. ROKO VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
2. EMAN PURIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA LUČIĆ, SAMOBOR
3. ERMIN PAJAZETOVIĆ, REGENERACIJA

Kata - Učenice

   
433
LARA PAHIĆ (TIGAR)
 
 
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
0
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
461
0
DORA HERNAUT (TEMPO)
 
 
365
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
 
225
0
LUCIJA VARAT (333CR)
290
0
ARIANNA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
 
367
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
 
145
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
 
 
398
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
 
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
281
0
NINA ČAUŠEVIĆ (REGEN.)
 
 
462
KIARA SUMPOR (TEMPO)
 
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
 
 
 
 
225
0
LUCIJA VARAT (333CR)
367
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
 
 
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
 
 
 
 
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
462
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
 
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
367
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
 
 
 
 
 
 
 
 
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
 
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
 
   
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
145
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
 
 
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
 
Osvajači medalja
1. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
2. SIMONA SZEL, SAMOBOR
3. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK

Kata - Mlađi kadeti

   
449
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
477
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
449
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
260
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
 
 
477
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
 
456
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
 
 
327
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
260
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
477
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
 
 
 
 
456
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
327
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
260
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
456
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
 
   
327
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
2. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
3. MARKO ARSIĆ, RAB-ENPI
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA

Kata - Mlađe kadetkinje

   
289
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
 
 
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
219
0
IVA MILDE (333CR)
289
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
 
221
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
 
218
ENA HALUPA (333CR)
 
 
459
EVA HERNAUT (TEMPO)
 
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
256
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
 
 
450
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
 
216
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
 
 
153
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
 
219
0
IVA MILDE (333CR)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
 
 
 
 
218
0
ENA HALUPA (333CR)
459
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
 
 
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
 
 
 
 
216
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
 
219
0
IVA MILDE (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
 
 
 
 
 
 
 
 
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
 
219
0
IVA MILDE (333CR)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
 
   
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
256
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
 
 
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
 
Osvajači medalja
1. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KRISTIJANA POPOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. EMA DEBELIĆ, RAB-ENPI

Kata - Kadeti

   
448
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
457
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
448
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
261
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
 
 
457
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
 
446
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
 
 
276
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
 
261
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
457
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
 
 
 
 
446
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
276
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
 
261
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
276
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
 
   
446
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
 
Osvajači medalja
1. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
2. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
3. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
3. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI

Kumite tim - Učenici (KUMITE-T-UČ-M)

   
492
0
KUMITE TIM (ŠI 1066)
176
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
56
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICI EKIPNO (KA 1969)
176
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
 
 
70
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
492
0
KUMITE TIM (ŠI 1066)
 
57
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICI EKIPNO 2 (KA 1969)
418
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
 
 
485
VELIKA GORICA 2 (VGORICA)
 
176
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
70
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
 
 
 
 
418
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
485
0
VELIKA GORICA 2 (VGORICA)
 
70
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
418
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
 
   
485
0
VELIKA GORICA 2 (VGORICA)
57
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICI EKIPNO 2 (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. VELIKA GORICA, VELIKA GORICA
2. KUMITE TIM REGENERACIJA, REGENERACIJA
3. KARATE KLUB KASTAV, Kastav
3. KK KARLOVAC 1969 UČENICI EKIPNO 2, Karlovac 1969

Kumite tim - Učenice (KUMITE-T-UČ-Ž)

55
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO (KA 1969)
420
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
 
 
73
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
0
 
420
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
73
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
 
Osvajači medalja
1. VELIKA GORICA, VELIKA GORICA
2. KUMITE TIM REGENERACIJA, REGENERACIJA
3. KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO, Karlovac 1969
3. ----

Kumite tim - Mlađi kadeti (KUMITE-T-MKAD-M)

   
419
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
419
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
 
 
71
VELIKA GORICA (VGORICA)
 
490
GLOBUS ČAKOVEC (GLOBUS)
 
 
177
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
491
0
KUMITE TIM (ŠI 1066)
 
419
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
71
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
 
 
 
 
490
0
GLOBUS ČAKOVEC (GLOBUS)
177
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)