Odabrano natjecanje: 15. Karlovac Open


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - cicibani -26 (CCB-M)

   
397
0
IVAN GALIĆ (RONIN)
23
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
23
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
475
0
TONI STRUNJE (OKIT)
 
 
60
0
LUKA PETAK (IVANEC)
397
0
IVAN GALIĆ (RONIN)
 
50
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
474
0
LOVRO ŠPADINA (OKIT)
 
 
472
0
NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA (OKIT)
493
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
 
23
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
60
0
LUKA PETAK (IVANEC)
 
 
 
 
50
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
493
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
 
60
0
LUKA PETAK (IVANEC)
493
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
 
   
50
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
472
0
NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA (OKIT)
 
Osvajači medalja
1. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
2. LUKA PETAK, IVANEC
3. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969

Kumite - mlađi učenici -26 (MUČ-M (8,9 g.) )

   
24
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
203
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
24
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
321
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
 
 
203
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
 
51
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
 
 
112
LUKA PETAK (IVANEC)
 
321
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
203
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
 
 
 
 
51
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
112
0
LUKA PETAK (IVANEC)
 
321
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
51
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
 
   
112
LUKA PETAK (IVANEC)
 
Osvajači medalja
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
3. LUKA PETAK, IVANEC

Kumite - mlađi učenici -30 (MUČ-M (8,9 g.) )

   
115
0
DAVOR PUTAREK (IVANEC)
308
0
VITO HULINA (VGORICA)
159
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
115
0
DAVOR PUTAREK (IVANEC)
 
 
244
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
308
0
VITO HULINA (VGORICA)
 
322
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
63
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
 
 
52
JAN CANJAR (KA 1969)
 
159
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
308
0
VITO HULINA (VGORICA)
 
 
 
 
63
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
52
0
JAN CANJAR (KA 1969)
 
159
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
52
0
JAN CANJAR (KA 1969)
 
   
63
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
 
Osvajači medalja
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. VITO HULINA, VELIKA GORICA
3. EMANUEL DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA

Kumite - mlađi učenici +38 (MUČ-M (8,9 g.) )

247
0
LUKA OČKO (KRK CRO)
184
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
 
 
249
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
42
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
 
184
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
42
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
2. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
3. RAFAEL MAKS SOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA OČKO, KRK CROATIA

Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

   
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
 
 
236
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
 
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
 
 
45
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
 
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
 
 
 
 
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
 
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
 
   
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
 
Osvajači medalja
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. EDA. DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELA ADŽAGA, OKIT

Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )

   
262
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
487
0
JAN CANJAR (KA 1969)
161
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
262
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
 
 
179
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
487
0
JAN CANJAR (KA 1969)
 
201
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
64
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
 
 
189
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
427
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
 
161
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
487
0
JAN CANJAR (KA 1969)
 
 
 
 
201
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
189
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
 
161
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
201
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
 
   
189
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
64
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
 
Osvajači medalja
1. VITO MILETIĆ, Kastav
2. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA

Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )

   
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
 
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
 
 
328
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
257
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
 
 
295
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
6
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
 
 
337
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
 
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
291
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
 
 
68
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
 
 
 
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
295
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
 
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
 
 
 
 
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
 
 
 
 
 
 
 
 
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
   
32
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
 
 
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
2. HRVOJE ŠULEK, SUSEDGRAD
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. ANDREJ POZDERAC, JASTREB

Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )

   
181
MARK MILLER (KCŠ)
 
 
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
402
0
LEON NEDIĆ (TUSKNC)
268
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
 
 
334
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
 
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
0
 
 
199
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
 
39
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
 
 
194
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
 
326
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
 
 
264
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
 
268
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
 
 
 
 
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
 
 
39
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
 
 
 
 
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
264
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
 
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
 
 
 
 
 
 
 
 
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
 
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
 
   
39
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
 
 
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
39
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969

Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )

   
43
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
235
0
TINO PARENTA (KKHZG)
235
TINO PARENTA (KKHZG)
 
 
43
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
160
0
FRAN HOST (KASTAV)
 
19
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
162
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
 
 
123
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
489
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
 
235
0
TINO PARENTA (KKHZG)
160
0
FRAN HOST (KASTAV)
 
 
 
 
162
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
489
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
 
160
0
FRAN HOST (KASTAV)
162
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
 
   
489
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
19
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. FRAN HOST, Kastav
2. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. TINO PARENTA, Hercegovina-Zagreb
3. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969

Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )

   
11
ANDRO DESPOT (KA 1969)
 
 
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
297
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
 
 
347
PAVAO CIBAN (JASTREB)
 
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
126
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
 
 
451
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
 
307
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
 
 
163
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
 
480
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
 
386
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
 
 
 
 
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
451
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
 
 
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
 
 
 
 
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
 
 
 
 
 
 
 
 
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
   
284
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
 
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA

Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )

   
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
 
 
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
 
 
140
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
 
119
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
 
 
66
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
 
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
280
0
NINA ČAUŠEVIĆ (REGEN.)
 
 
69
VITA KUČAN (VGORICA)
 
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
 
 
374
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
 
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
 
 
 
 
119
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
 
 
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
 
 
 
 
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
 
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
 
 
 
 
 
 
 
 
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
 
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
 
   
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
 
 
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
 
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )

246
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
35
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
 
 
460
DORA HERNAUT (TEMPO)
 
35
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
460
0
DORA HERNAUT (TEMPO)
 
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. DORA HERNAUT, Tempo
3. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. ----

Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )

16
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
270
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
 
 
351
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
 
270
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
351
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
 
Osvajači medalja
1. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
2. EMA BENCETIĆ, JASTREB
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. ----

Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )

   
40
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
197
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
40
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
305
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
 
 
197
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
 
26
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
354
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
 
 
118
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
 
305
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
197
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
 
 
 
 
354
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
118
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
 
305
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
118
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
 
   
354
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
 
Osvajači medalja
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969
3. MATIJA VOLENIK, STIJENA

Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )

   
170
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
195
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
20
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
195
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
 
 
170
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
301
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
 
171
0
FRAN HOST (KASTAV)
296
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
 
 
169
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
 
195
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
301
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
 
 
 
 
171
0
FRAN HOST (KASTAV)
169
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
 
301
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
169
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
 
   
171
FRAN HOST (KASTAV)
 
Osvajači medalja
1. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
2. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav
3. FRAN HOST, Kastav

Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )

   
432
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
27
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
380
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
432
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
 
 
27
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
 
127
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
494
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
 
 
12
ANDRO DESPOT (KA 1969)
 
380
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
27
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
 
 
 
 
127
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
12
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
 
380
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
127
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
 
   
12
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
494
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969

Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )

   
259
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
454
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
 
 
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
259
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
 
192
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
 
 
232
FILIP SUCHY (KKHZG)
 
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
 
 
 
 
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
232
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
 
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
 
   
232
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
192
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
 
Osvajači medalja
1. ANTON HOST, Kastav
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
3. FILIP SUCHY, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
36
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
372
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
164
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
36
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
 
 
200
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
372
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
 
202
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
210
0
TONKA ZLODI (KKHZG)
 
 
483
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
423
0
SARA TOPČAGIĆ (REGEN.)
 
164
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
372
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
 
 
 
 
202
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
483
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
 
164
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
483
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
 
   
202
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
423
0
SARA TOPČAGIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. RUŽICA PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. BELMA GROŠIĆ, REGENERACIJA
3. SARA TOPČAGIĆ, REGENERACIJA

Kumite - Ml. kadetkinje -50 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
469
SASHA IANACHI ČOPIČ (OKIT)
352
MAGDALENA HODAK (JASTREB)
 
 
469
SASHA IANACHI ČOPIČ (OKIT)
 
17
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
288
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
 
482
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
 
352
0
MAGDALENA HODAK (JASTREB)
469
0
SASHA IANACHI ČOPIČ (OKIT)
 
 
 
 
17
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
482
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
 
352
0
MAGDALENA HODAK (JASTREB)
482
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
 
   
17
DORA KRANJČEC (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. MAGDALENA HODAK, JASTREB
2. MARINA JANKOVIĆ, SUSEDGRAD
3. SASHA IANACHI ČOPIČ, OKIT
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969

Kumite - Ml. kadetkinje -55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
299
0
EMA NOVAK (VGORICA)
47
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
299
0
EMA NOVAK (VGORICA)
167
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
 
 
47
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
 
303
0
JULIJA DUNDOVIĆ (VGORICA)
255
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
 
 
458
EVA HERNAUT (TEMPO)
 
167
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
47
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
 
 
 
 
303
0
JULIJA DUNDOVIĆ (VGORICA)
458
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
 
167
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
303
0
JULIJA DUNDOVIĆ (VGORICA)
 
   
458
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
255
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
 
Osvajači medalja
1. DARJA ZORIĆ, Kastav
2. JULIJA DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA
3. EMA NOVAK, VELIKA GORICA
3. EVA HERNAUT, Tempo

Kumite - Ml. kadetkinje +55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
113
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
124
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
33
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
113
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
 
 
124
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
 
245
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
444
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
 
 
59
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
 
33
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
124
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
 
 
 
 
444
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
59
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
 
33
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
59
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
 
   
444
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
 
Osvajači medalja
1. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
2. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
3. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANA RAJNOVIĆ, Virovitica

Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )

   
188
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
 
 
188
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
116
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
180
0
LEON MOLNAR (KCŠ)
 
 
388
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
 
188
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
 
 
442
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
 
324
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
318
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
 
 
44
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
 
381
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
 
 
495
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
 
180
0
LEON MOLNAR (KCŠ)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
 
 
 
 
188
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
 
 
318
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
 
 
 
 
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
 
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
 
 
 
 
 
 
 
 
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
 
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
 
   
495
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
 
 
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
495
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969

Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )

   
132
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
132
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
38
0
LUKA BASAR (KA 1969)
 
 
406
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
 
122
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
425
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
 
 
217
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
 
38
0
LUKA BASAR (KA 1969)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
 
 
 
 
122
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
217
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
 
38
0
LUKA BASAR (KA 1969)
122
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
 
   
217
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
425
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
 
Osvajači medalja
1. LUKA BASAR, Karlovac 1969
2. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kumite - Kadeti -70 (KAD-M (14,15 g.) )

154
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
229
0
LEO LAZAR (TRSAT)
 
 
150
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
14
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
 
229
0
LEO LAZAR (TRSAT)
14
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. AUGUSTIN MOŠKUN, Karlovac 1969
3. LOVRO LENAC, ZAMET
3. DARIO ŠIMIČIĆ, ZAMET

Kumite - Kadeti +70 (KAD-M (14,15 g.) )

341
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
141
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
 
 
7
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
 
141
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
7
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
3. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
3. ----

Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )

   
191
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
330
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
191
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
231
0
TIA MAMELEDŽIJA (TRSAT)
 
 
330
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
 
190
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
 
 
9
ANA SUDAC (KA 1969)
 
231
0
TIA MAMELEDŽIJA (TRSAT)
330
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
 
 
 
 
190
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
9
0
ANA SUDAC (KA 1969)
 
231
0
TIA MAMELEDŽIJA (TRSAT)
9
0
ANA SUDAC (KA 1969)
 
   
190
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
 
Osvajači medalja
1. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
2. ANA SUDAC, Karlovac 1969
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA

Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )

   
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
 
 
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
344
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
 
 
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TRSAT)
8
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
 
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
 
 
389
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
 
325
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
 
 
228
0
LEO LAZAR (TRSAT)
151
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
 
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
 
 
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
441
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
 
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TRSAT)
 
 
 
 
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
 
 
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TRSAT)
 
 
 
 
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
 
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
 
 
 
 
 
 
 
 
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
 
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
 
   
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
 
 
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
 
Osvajači medalja
1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC

Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )

   
10
ANA SUDAC (KA 1969)
 
 
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
385
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
 
 
143
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
 
443
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
 
 
117
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
 
183
0
NENSI HUZJAK (KCŠ)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
 
 
395
LEA VUKOJA (KK SOKO)
 
175
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
 
 
121
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
 
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
 
 
 
 
443
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
 
 
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
 
 
 
 
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
121
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
 
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
 
 
 
 
 
 
 
 
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
 
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
 
   
49
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
 
 
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. LEA VUKOJA, KK SOKOL
3. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav

Kumite tim - Učenici (KUMITE-T-UČ-M)

   
492
0
KUMITE TIM (ŠI 1066)
176
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
56
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICI EKIPNO (KA 1969)
176
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
 
 
70
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
492
0
KUMITE TIM (ŠI 1066)
 
57
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICI EKIPNO 2 (KA 1969)