Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kata - Mlađe učenice B
Kata - Mlađe učenice A
Kata - Učenice
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadeti
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
236
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
45
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
Osvajači medalja
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. EDA. DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELA ADŽAGA, OKIT
Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
246
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
35
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
460
DORA HERNAUT (TEMPO)
35
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
460
0
DORA HERNAUT (TEMPO)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. DORA HERNAUT, Tempo
3. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite - Ml. kadetkinje -55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
299
0
EMA NOVAK (VGORICA)
47
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
299
0
EMA NOVAK (VGORICA)
167
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
47
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
303
0
JULIJA DUNDOVIĆ (VGORICA)
255
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
458
EVA HERNAUT (TEMPO)
167
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
47
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
303
0
JULIJA DUNDOVIĆ (VGORICA)
458
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
167
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
303
0
JULIJA DUNDOVIĆ (VGORICA)
458
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
255
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
Osvajači medalja
1. DARJA ZORIĆ, Kastav
2. JULIJA DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA
3. EMA NOVAK, VELIKA GORICA
3. EVA HERNAUT, Tempo
Kata - Mlađe učenice B
399
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
331
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
355
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
463
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
331
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
355
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. NINA DUDUKOVIĆ, ZAMET
2. MAGDALENA BAŠIĆ, SAMOBOR
3. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR
3. KATARINA POŠTA, Tempo
Kata - Mlađe učenice A
465
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
144
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
465
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
356
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
144
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
414
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
466
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
368
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
332
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
356
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
144
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
368
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
332
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
356
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
332
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
368
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
Osvajači medalja
1. NINA DUDUKOVIĆ, ZAMET
2. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
Kata - Učenice
433
LARA PAHIĆ (TIGAR)
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
0
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
461
0
DORA HERNAUT (TEMPO)
365
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
225
0
LUCIJA VARAT (333CR)
290
0
ARIANNA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
367
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
145
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
281
0
NINA ČAUŠEVIĆ (REGEN.)
462
KIARA SUMPOR (TEMPO)
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
225
0
LUCIJA VARAT (333CR)
367
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
462
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
367
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
145
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
2. SIMONA SZEL, SAMOBOR
3. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
Kata - Mlađe kadetkinje
289
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
219
0
IVA MILDE (333CR)
289
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
221
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
ENA HALUPA (333CR)
459
EVA HERNAUT (TEMPO)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
256
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
450
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
216
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
153
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
219
0
IVA MILDE (333CR)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
459
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
216
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
219
0
IVA MILDE (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
219
0
IVA MILDE (333CR)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
256
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KRISTIJANA POPOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. EMA DEBELIĆ, RAB-ENPI
Kata - Kadeti
448
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
457
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
448
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
261
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
457
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
446
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
276
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
261
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
457
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
446
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
276
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
261
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
276
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
446
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
2. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
3. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
3. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI