Odabrano natjecanje: 15. Karlovac Open


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - cicibani +26 (CCB-M)

114
0
DAVOR PUTAREK (IVANEC)
349
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
 
 
135
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
282
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
 
114
0
DAVOR PUTAREK (IVANEC)
282
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. DAVOR PUTAREK, IVANEC
2. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
3. ŠIMUN HODAK, JASTREB
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - mlađe učenice +36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

158
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
205
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
 
 
342
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
204
0
IRMA LEDIĆ (KKHZG)
 
158
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
204
0
IRMA LEDIĆ (KKHZG)
 
Osvajači medalja
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. IRMA LEDIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. LEONA SPORIŠ, JASTREB

Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )

   
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
 
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
 
 
328
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
257
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
 
 
295
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
6
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
 
 
337
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
 
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
291
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
 
 
68
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
 
 
 
 
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
295
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
 
 
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
 
 
 
 
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
 
 
 
 
 
 
 
 
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
 
   
32
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
 
 
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
2. HRVOJE ŠULEK, SUSEDGRAD
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. ANDREJ POZDERAC, JASTREB

Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )

   
11
ANDRO DESPOT (KA 1969)
 
 
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
297
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
 
 
347
PAVAO CIBAN (JASTREB)
 
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
126
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
 
 
451
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
 
307
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
 
 
163
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
 
480
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
 
386
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
 
 
 
 
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
451
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
 
 
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
 
 
 
 
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
 
 
 
 
 
 
 
 
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
   
284
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
 
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA

Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )

   
253
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
253
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
 
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
479
0
NORA JUKIĆ (OKIT)
 
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
250
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
 
 
193
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
 
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
 
 
 
 
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
 
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
 
   
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
250
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
 
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. HELENA BAŠIĆ, JASTREB

Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )

16
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
270
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
 
 
351
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
 
270
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
351
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
 
Osvajači medalja
1. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
2. EMA BENCETIĆ, JASTREB
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. ----

Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )

387
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
346
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
 
 
348
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
467
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
 
387
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
348
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
 
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
3. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC

Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
 
 
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
336
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
 
 
430
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
 
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
 
 
429
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
 
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
 
 
428
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
422
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
 
 
407
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
 
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
 
 
 
 
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
 
 
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
 
 
 
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
407
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
 
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
 
 
 
 
 
 
 
 
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
 
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
 
   
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
 
 
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
 
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan

Kumite - Ml. kadetkinje -50 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

   
469
SASHA IANACHI ČOPIČ (OKIT)
352
MAGDALENA HODAK (JASTREB)
 
 
469
SASHA IANACHI ČOPIČ (OKIT)
 
17
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
288
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
 
482
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
 
352
0
MAGDALENA HODAK (JASTREB)
469
0
SASHA IANACHI ČOPIČ (OKIT)
 
 
 
 
17
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
482
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
 
352
0
MAGDALENA HODAK (JASTREB)
482
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
 
   
17
DORA KRANJČEC (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. MAGDALENA HODAK, JASTREB
2. MARINA JANKOVIĆ, SUSEDGRAD
3. SASHA IANACHI ČOPIČ, OKIT
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969

Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )

   
132
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
132
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
38
0
LUKA BASAR (KA 1969)
 
 
406
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
 
122
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
425
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
 
 
217
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
 
38
0
LUKA BASAR (KA 1969)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
 
 
 
 
122
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
217
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
 
38
0
LUKA BASAR (KA 1969)
122
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
 
   
217
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
425
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
 
Osvajači medalja
1. LUKA BASAR, Karlovac 1969
2. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kumite - Kadeti +70 (KAD-M (14,15 g.) )

341
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
141
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
 
 
7
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
 
141
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
7
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
 
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
3. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
3. ----

Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )

   
173
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
 
 
173
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
206
LEONA HAUPERT (KKHZG)
 
 
111
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
 
173
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
 
 
343
LUCIJA HODAK (JASTREB)
 
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
373
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
 
 
310
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
 
172
ADRIANA ROSS (KASTAV)
 
 
120
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
 
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
111
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
 
 
 
 
173
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
 
 
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
310
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
 
 
 
 
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
 
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
 
 
 
 
 
 
 
 
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
 
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
 
   
120
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
 
 
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
120
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
 
Osvajači medalja
1. LUCIJA HODAK, JASTREB
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. KATARINA ŽIVKOVIĆ, Kastav
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )

   
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
 
 
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
344
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
 
 
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TRSAT)
8
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
 
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
 
 
389
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
 
325
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
 
 
228
0
LEO LAZAR (TRSAT)
151
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
 
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
 
 
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
441
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
 
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TRSAT)
 
 
 
 
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
 
 
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TRSAT)
 
 
 
 
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
 
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
 
 
 
 
 
 
 
 
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
 
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
 
   
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
 
 
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
 
Osvajači medalja
1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC