Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KUMITE TEAM
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
2.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
3.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
1
0
2
3.
4.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
1
4.
5.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
7.
Ronin
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
KUMITE-Mlađi učenici, KUMITE-Mlađe učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
2
2
1
1.
2.
Kastav
0
1.
0
1.
0
2
0
0
2.
3.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
1
2
3.
4.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
3
4.
5.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
1
0
2
5.
6.
TUŠKANAC
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
7.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
0
2
1
7.
8.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
1
2
8.
9.
CENTAR ŠENKOVEC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
11.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
0
3
11.
12.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
13.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
14.
KK Grobničan
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
15.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
16.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
3
0
0
1.
2.
Kastav
0
1.
0
1.
0
2
1
0
2.
3.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
2
0
2
3.
4.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
1
1
4.
5.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
1
0
5
5.
6.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
2
6.
7.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
0
2
2
7.
8.
Mladost
0
1.
0
1.
0
0
2
0
8.
9.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
1
1
9.
10.
KK Grobničan
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
11.
SUSEDGRAD
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
12.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
13.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
0
2
13.
14.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
15.
Koprivnica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
16.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
17.
CENTAR ŠENKOVEC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
17.
18.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
17.
19.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
17.
20.
TUŠKANAC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
17.
21.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
0
17.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Kastav
0
1.
0
1.
0
3
1
2
1.
2.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
3
0
2
2.
3.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
1
2
1
3.
4.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
1
1
2
4.
5.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
1
1
1
5.
6.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
1
0
1
6.
7.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
1
0
0
7.
8.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
7.
9.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
0
2
3
9.
10.
SUSEDGRAD
0
1.
0
1.
0
0
2
0
10.
11.
Koprivnica
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
12.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
13.
Mladost
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
14.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
3
14.
15.
STIJENA
0
1.
0
1.
0
0
0
2
15.
16.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
0
1
16.
17.
KK Grobničan
0
1.
0
1.
0
0
0
1
16.
18.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
16.
19.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
1
16.
20.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
1
16.
21.
TUŠKANAC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
16.
22.
CENTAR ŠENKOVEC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
22.
23.
Fudokan
0
1.
0
1.
0
0
0
0
22.
24.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
22.
25.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
22.
26.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
22.
27.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
22.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
2
2
1
1.
2.
TAD RIJEKA
0
1.
0
1.
0
2
0
0
2.
3.
Kastav
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
4.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
1
0
2
4.
5.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
1
0
2
4.
6.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
7.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
Bregana
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
10.
RADENCI
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
11.
STIJENA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
12.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
3
12.
13.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
0
2
13.
14.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
15.
CBS PULA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
16.
CENTAR ŠENKOVEC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
17.
Fudokan
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
18.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
19.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
20.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
21.
KLENOVNIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
22.
Koprivnica
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
23.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
24.
Ronin
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
2.
STIJENA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
5.
Kastav
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
6.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
7.
TUŠKANAC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
8.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
9.
CENTAR ŠENKOVEC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
10.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
11.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
12.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
13.
Ronin
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
14.
TAD RIJEKA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
15.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
16.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.