Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani +26
Kumite - Ml. učenici -38
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Juniori -68
Kumite - Seniorke -Open
Kata - Cicibani (9-7 kyu) -KB
Kata - Ml. učenici (9-8 kyu) -KC
Kata - Učenice (Open) -K
Kata - Juniorke (Open) -K
Kata tim - Učenici -K-T
Kumite - Cicibani +26
737
0
ERIK FUCAK (DURDEVA)
399
0
JAN PEROVIĆ (PODRSOK)
544
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
737
0
ERIK FUCAK (DURDEVA)
399
JAN PEROVIĆ (PODRSOK)
514
0
JAN CANJAR (KA 1969)
753
0
JAKOV BARTOLIĆ (DURDEVA)
110
KRISTIJAN BOŽIĆ - BRNIĆ (KKSOLIN)
544
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
399
0
JAN PEROVIĆ (PODRSOK)
514
0
JAN CANJAR (KA 1969)
110
0
KRISTIJAN BOŽIĆ - BRNIĆ (KKSOLIN)
544
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
514
0
JAN CANJAR (KA 1969)
753
0
JAKOV BARTOLIĆ (DURDEVA)
753
0
JAKOV BARTOLIĆ (DURDEVA)
Medalists
1. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. ERIK FUCAK, ĐURĐEVAC
3. JAKOV BARTOLIĆ, ĐURĐEVAC
Kumite - Ml. učenici -38
552
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
414
0
BARTOL KLANAC (KAO)
552
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
392
0
DÁVID FRÁNYÓ (BARCSI )
731
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
552
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
414
BARTOL KLANAC (KAO)
423
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
392
DÁVID FRÁNYÓ (BARCSI )
108
0
BOŠKO LELAS (KKSOLIN)
640
0
LENCAR DENIS (ROMANIA)
93
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
520
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
703
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
731
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
414
0
BARTOL KLANAC (KAO)
423
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
392
0
DÁVID FRÁNYÓ (BARCSI )
640
0
LENCAR DENIS (ROMANIA)
93
0
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
520
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
703
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
731
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
392
0
DÁVID FRÁNYÓ (BARCSI )
93
0
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
703
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
731
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
703
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
520
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
93
0
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
520
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
Medalists
1. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
2. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. ANES PEHLIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA ŠKRIPIĆ, Karate Akademija Osijek
Kumite - Učenici -38
732
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
138
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
559
0
NAIL ABDIĆ (REGEN.)
138
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
732
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
491
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
95
0
IVAN STRANJAK (KAO)
570
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
735
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
158
0
BENCE SEGYEVI (DMTK HU)
138
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
491
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
570
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
735
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
491
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
735
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
570
LEON VUKOJA (MAXIVK)
Medalists
1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
3. LEON VUKOJA, Max Ivankovo
Kumite - Učenice -36
411
0
LANA KOSTADINOVIĆ (PODRSOK)
756
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
411
0
LANA KOSTADINOVIĆ (PODRSOK)
651
0
KELA ANDREEA (ROMANIA)
756
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
773
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
490
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
225
0
ENIKŐ OTÁRTICS (BARCSI )
554
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
651
0
KELA ANDREEA (ROMANIA)
756
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
225
0
ENIKŐ OTÁRTICS (BARCSI )
554
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
651
0
KELA ANDREEA (ROMANIA)
225
0
ENIKŐ OTÁRTICS (BARCSI )
554
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
490
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. ENIKŐ OTÁRTICS, Barcsi Városi Sportegyesület
2. KELA ANDREEA, Shogunul
3. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA
Kumite - Učenice +44
299
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
299
0
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
646
0
IEPURE IRIS (ROMANIA)
416
KARLA KARAČIĆ (KAO)
444
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
479
0
STAŠA STAMENIĆ (RUZICA)
700
SANDU OANA (ROMANIA)
299
0
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
416
0
KARLA KARAČIĆ (KAO)
444
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
700
0
SANDU OANA (ROMANIA)
416
0
KARLA KARAČIĆ (KAO)
444
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
700
SANDU OANA (ROMANIA)
Medalists
1. TAMARA BAOTIĆ, Mladost
2. KARLA KARAČIĆ, Karate Akademija Osijek
3. ANĐELINA FEKETIJA, Virovitica
3. SANDU OANA, Shogunul
Kumite - Mlađi kadeti -48
170
0
ZOLTÁN FEDOR (DMTK HU)
446
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
8
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
19
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
446
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
8
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
Medalists
1. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
2. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
3. LUKA KAFKA, Virovitica
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
203
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
66
0
TEA TURK (DARDA)
203
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
564
0
SARA TOPČAGIĆ (REGEN.)
314
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
412
0
LANA KOSTADINOVIĆ (PODRSOK)
422
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
564
0
SARA TOPČAGIĆ (REGEN.)
203
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
52
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
66
TEA TURK (DARDA)
347
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
259
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
63
MELANI ČORNOK (DARDA)
340
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
46
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
133
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
412
0
LANA KOSTADINOVIĆ (PODRSOK)
564
0
SARA TOPČAGIĆ (REGEN.)
52
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
66
0
TEA TURK (DARDA)
347
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
63
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
340
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
133
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
564
0
SARA TOPČAGIĆ (REGEN.)
52
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
347
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
340
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
52
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
340
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
133
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
46
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
347
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
46
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
Medalists
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. SARA TOPČAGIĆ, REGENERACIJA
3. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
662
0
TRIPA IULIA (ROMANIA)
637
0
FRANCISKA TOPIĆ (VITEZ)
150
0
AJLA PAJALIĆ (BUZIM)
662
0
TRIPA IULIA (ROMANIA)
637
FRANCISKA TOPIĆ (VITEZ)
707
0
ADNA DELIĆ (REGEN.)
267
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
636
PETRA GARIĆ (VITEZ)
150
0
AJLA PAJALIĆ (BUZIM)
637
0
FRANCISKA TOPIĆ (VITEZ)
267
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
636
0
PETRA GARIĆ (VITEZ)
150
0
AJLA PAJALIĆ (BUZIM)
267
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
636
0
PETRA GARIĆ (VITEZ)
707
0
ADNA DELIĆ (REGEN.)
Medalists
1. LEONA GULIJA, KLENOVNIK
2. AJLA PAJALIĆ, BUŽIM
3. FRANCISKA TOPIĆ, KK VITEZ
3. ADNA DELIĆ, REGENERACIJA
Kumite - Kadeti +70
228
0
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
486
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
407
0
LUKA BIRAČ (0354451)
266
0
SRDJAN DJURIC (SLOBODA)
228
0
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
266
0
SRDJAN DJURIC (SLOBODA)
Medalists
1. SRDJAN DJURIC, SLOBODA
2. GERGELY SZINYÁKOVICS, Barcsi Városi Sportegyesület
3. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
Kumite - Juniori -68
318
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
87
0
PATRIK IFKO (KAO)
775
MILAN ĆUJO (ICTUS)
318
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
775
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
Medalists
1. PATRIK LUKAČEVIĆ, Virovitica
2. MILAN ĆUJO, ICTUS
3. PATRIK IFKO, Karate Akademija Osijek
3. ----
Kumite - Seniorke -Open
499
0
SILVIJA BUZALJKO (SAMOBOR)
14
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
556
0
EMA NADAREVIĆ (REGEN.)
499
0
SILVIJA BUZALJKO (SAMOBOR)
233
0
ANTONIA RUPIĆ (KK SOKO)
14
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
561
0
SELMA SMLATIĆ (REGEN.)
242
0
IZIDORA JURIŠA (KK LEPO)
77
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
317
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
556
0
EMA NADAREVIĆ (REGEN.)
14
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
242
0
IZIDORA JURIŠA (KK LEPO)
77
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
556
0
EMA NADAREVIĆ (REGEN.)
77
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
242
0
IZIDORA JURIŠA (KK LEPO)
317
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. EMA NADAREVIĆ, REGENERACIJA
2. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
3. SILVIJA BUZALJKO, SAMOBOR
3. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
Kata - Cicibani (9-7 kyu) -KB
495
0
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
79
0
LUKA PETAK (IVANEC)
759
VIKTOR VILJEVAC (VIROVTC)
79
0
LUKA PETAK (IVANEC)
759
0
VIKTOR VILJEVAC (VIROVTC)
Medalists
1. LUKA PETAK, IVANEC
2. VIKTOR VILJEVAC, Virovitica
3. JAKOV RADOŠEVIĆ, Tigar Sisak
3. ----
Kata - Ml. učenici (9-8 kyu) -KC
742
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
742
0
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
248
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
743
0
PAVAO STANEŠIĆ (DURDEVA)
458
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
248
DAVID MAKAR (TIGAR)
742
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
154
LEO POTURICA (KKNG)
326
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
744
MARKO KRAJAČIĆ (DURDEVA)
597
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
468
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
743
0
PAVAO STANEŠIĆ (DURDEVA)
248
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
742
0
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
154
0
LEO POTURICA (KKNG)
326
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
744
0
MARKO KRAJAČIĆ (DURDEVA)
597
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
468
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
248
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
154
0
LEO POTURICA (KKNG)
744
0
MARKO KRAJAČIĆ (DURDEVA)
468
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
154
0
LEO POTURICA (KKNG)
468
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
597
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
744
0
MARKO KRAJAČIĆ (DURDEVA)
597
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
Medalists
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEO POTURICA, Nova Gradiška
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. AJDIN SALKIĆ, REGENERACIJA
Kata - Učenice (Open) -K
279
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
315
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
315
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
117
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
279
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
375
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
315
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
117
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
473
0
ANICA PERUNIČIĆ (RUZICA)
611
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
507
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
477
0
ELENA VEMIĆ (RUZICA)
330
KLARA BALOG (KONDURA)
438
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
575
SARA REKIĆ (REGEN.)
375
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
315
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
117
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
611
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
507
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
330
0
KLARA BALOG (KONDURA)
438
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
575
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
375
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
117
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
507
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
575
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
375
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
575
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
438
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
507
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
438
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
Medalists
1. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
2. DŽENITA HASIĆ, TUZLA
3. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
3. EMA TOMIĆ, Vukovar`91
Kata - Juniorke (Open) -K
455
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
82
0
VANESA VITENDORF (KKOS)
455
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
425
SARA MALČEC (VIROVTC)
432
0
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
478
0
NATAŠA DŽUVER (RUZICA)
467
PAULA VARAT (333CR)
455
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
425
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
432
0
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
467
0
PAULA VARAT (333CR)
425
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
467
0
PAULA VARAT (333CR)
432
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
Medalists
1. SARA MALČEC, Virovitica
2. PAULA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. GABRIJELA JANKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TEA ZLOJIĆ, ICTUS
Kata tim - Učenici -K-T
621
0
TEAM (M) VUKOVAR 91 (VUKOVAR)
593
0
KATA TIM REGENERACIJA (REGEN.)
121
ALFA TEAM (ALFA)
593
0
KATA TIM REGENERACIJA (REGEN.)
121
0
ALFA TEAM (ALFA)
Medalists
1. ALFA TEAM, ALFA
2. KATA TIM REGENERACIJA, REGENERACIJA
3. TEAM (M) VUKOVAR 91, Vukovar`91
3. ----