Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici -26
Kumite - Ml. učenice -28
Kumite - Ml. učenice -36
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -40
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kata - Cicibanke (9-7 kyu) -KB
Kata - Cicibanke (Open) -K
Kata - Ml. učenice (9-8 kyu) -KC
Kata - Učenici (Open) -K
Kata - Učenice (9-8 kyu) -KC
Kata tim - Ml. kadeti -K-T
Kata tim - Seniori -K-T
Kumite - Ml. učenici -26
128
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
549
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
222
0
BRÚNÓ MARDEGAN (BARCSI )
128
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
183
0
IVAN SMOLČIĆ (VGORICA)
549
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
197
0
VITO HULINA (VGORICA)
695
0
KIMI ŽERJAV (GLOBUS)
180
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
222
0
BRÚNÓ MARDEGAN (BARCSI )
549
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
695
0
KIMI ŽERJAV (GLOBUS)
180
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
222
0
BRÚNÓ MARDEGAN (BARCSI )
180
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
695
KIMI ŽERJAV (GLOBUS)
Medalists
1. BRÚNÓ MARDEGAN, Barcsi Városi Sportegyesület
2. EMANUEL DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
3. KIMI ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
Kumite - Ml. učenice -28
364
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
774
0
VITA KUČAN (VGORICA)
774
0
VITA KUČAN (VGORICA)
588
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
364
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
40
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
69
0
PETRA IVEZIĆ (DARDA)
774
0
VITA KUČAN (VGORICA)
588
PETRA DOGAN (MAXIVK)
316
ANTONELA KRNJIĆ (VIROVTC)
1
0
AŠČIĆ ŠEJLA ("DO")
177
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
64
MELISA ČORNOK (DARDA)
603
PAULA PANIĆ (KK IPON)
313
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
40
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
774
0
VITA KUČAN (VGORICA)
588
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
316
0
ANTONELA KRNJIĆ (VIROVTC)
177
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
64
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
603
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
313
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
40
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
588
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
177
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
603
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
40
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
177
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
64
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
1
0
AŠČIĆ ŠEJLA ("DO")
603
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
64
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
3. VITA KUČAN, VELIKA GORICA
3. MELISA ČORNOK, Shotokan - Darda
Kumite - Ml. učenice -36
164
0
FLÓRA BAKOS (DMTK HU)
184
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
224
ENIKŐ OTÁRTICS (BARCSI )
184
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
224
0
ENIKŐ OTÁRTICS (BARCSI )
Medalists
1. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
2. ENIKŐ OTÁRTICS, Barcsi Városi Sportegyesület
3. FLÓRA BAKOS, DMTK Karate Hungary
3. ----
Kumite - Učenici +46
513
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
513
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
296
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
136
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
311
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
508
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
733
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
503
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
339
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
513
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
311
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
733
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
503
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
311
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
733
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
503
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
508
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
Medalists
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
3. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
3. ZORAN ZORIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
Kumite - Učenice -40
591
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
33
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
443
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
591
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
132
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
653
0
SZABO SARA (ROMANIA)
530
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
443
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
591
0
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
132
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
530
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
443
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
132
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
530
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
653
0
SZABO SARA (ROMANIA)
Medalists
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. OZANA VUJEVIĆ, Mladost
3. RUŽICA VUKIĆ, Max Ivankovo
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi kadeti -36
247
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
172
0
BENEDEK EGRESSY (DMTK HU)
181
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
542
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
247
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
542
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
Medalists
1. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak
2. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
3. ----
3. FILIP KAURIN, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađi kadeti -52
12
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
664
0
TIMOFTE ANDREI (ROMANIA)
229
0
MARTIN VODENYÁK (BARCSI )
12
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
717
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
664
0
TIMOFTE ANDREI (ROMANIA)
605
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
51
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
17
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
229
0
MARTIN VODENYÁK (BARCSI )
664
0
TIMOFTE ANDREI (ROMANIA)
51
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
17
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
229
0
MARTIN VODENYÁK (BARCSI )
51
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
17
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
605
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
Medalists
1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. MARTIN VODENYÁK, Barcsi Városi Sportegyesület
3. FILIP KAFKA, Virovitica
3. MARIO RADOŠ, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađi kadeti +57
502
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
15
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
502
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
226
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
15
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
213
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
634
0
TATJAN GUGIĆ (VITEZ)
572
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
226
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
15
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
213
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
572
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
226
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
213
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
572
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
634
0
TATJAN GUGIĆ (VITEZ)
Medalists
1. TIBOR KOVAČIĆ, Međimurje
2. GULYÁS CSABA, Barcsi Városi Sportegyesület
3. ZORAN ZORIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. LOVRO TISUCKI, Max Ivankovo
Kumite - Kadeti -52
434
0
LUKA KESER (ICTUS)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
388
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
450
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
434
0
LUKA KESER (ICTUS)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
200
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
10
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
250
0
MARKO MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
148
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
450
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
10
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
Medalists
1. KENAN ISAKOVIČ, TRBOVLJE
2. ZAK ŠKOFLJANC, TRBOVLJE
3. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
3. KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ, KK KUNA OSIJEK
Kumite - Kadeti -63
341
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
2
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
211
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
367
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
341
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
548
0
JOSIP BILIĆ (POŽEGA)
209
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
176
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
251
0
UROŠ MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
211
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
341
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
209
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
176
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
211
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
176
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
209
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
251
0
UROŠ MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
Medalists
1. DOMINIK KUČAN, VELIKA GORICA
2. MATEO JAKOPANEC, Međimurje
3. VUKAŠIN VUKOVIĆ, RAVANGRAD
3. UROŠ MARKULJEVIČ, TRBOVLJE
Kumite - Kadeti -70
204
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
777
0
HUMEJD GROŠIĆ (BUZIM)
Medalists
1. HUMEJD GROŠIĆ, BUŽIM
2. FILIP RAMIĆ, ZAMET
3. ----
3. ----
Kata - Cicibanke (9-7 kyu) -KB
437
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
569
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
145
VERONIKA ŠUSTER (KK KUNA)
569
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
145
0
VERONIKA ŠUSTER (KK KUNA)
Medalists
1. LARA ŽGELA, Max Ivankovo
2. VERONIKA ŠUSTER, KK KUNA OSIJEK
3. FRANKA MAKVIĆ, Pitomača
3. ----
Kata - Cicibanke (Open) -K
557
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
623
0
LANA HEČIMOVIĆ (VIROVTC)
281
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
557
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
281
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. EDA DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
2. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR
3. LANA HEČIMOVIĆ, Virovitica
3. ----
Kata - Ml. učenice (9-8 kyu) -KC
354
0
MARIJANA ČELJUSKA (SOMBOR)
589
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
589
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
294
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
678
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
354
0
MARIJANA ČELJUSKA (SOMBOR)
385
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
762
LANA KOVAČ (GLOBUS)
589
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
678
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
385
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
762
0
LANA KOVAČ (GLOBUS)
678
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
762
0
LANA KOVAČ (GLOBUS)
385
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. LANA KOVAČ, GLOBUS Čakovec
3. MARIJANA ČELJUSKA, RAVANGRAD
3. MARTA ROŽANKOVIĆ, Tigar Sisak
Kata - Učenici (Open) -K
114
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
474
0
PETAR KLAČAR (RUZICA)
114
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
286
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
286
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
116
0
DINO HUIĆ (ALFA)
505
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
604
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
114
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
474
PETAR KLAČAR (RUZICA)
606
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
680
0
LALESCU LUCA (ROMANIA)
115
IVANIŠEVIĆ ROBERT (ALFA)
607
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
539
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
610
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
286
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
505
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
604
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
474
0
PETAR KLAČAR (RUZICA)
606
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
115
0
IVANIŠEVIĆ ROBERT (ALFA)
539
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
610
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
286
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
604
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
606
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
539
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
604
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
539
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
610
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
607
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
606
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
607
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
Medalists
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. LOVRO STJEPANOVIĆ, IPON ZAGREB
3. IVAN KUKIĆ, ALFA
3. FRAN KISIĆ, IPON ZAGREB
Kata - Učenice (9-8 kyu) -KC
645
0
IRHAZI INGRID (ROMANIA)
470
0
DALIA PRSTAČIĆ (KKNG)
679
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
645
0
IRHAZI INGRID (ROMANIA)
470
DALIA PRSTAČIĆ (KKNG)
153
0
LANA POTURICA (KKNG)
647
0
IEPURE IRIS (ROMANIA)
355
TAMARA VUČKOVIĆ (SOMBOR)
679
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
470
0
DALIA PRSTAČIĆ (KKNG)
153
0
LANA POTURICA (KKNG)
355
0
TAMARA VUČKOVIĆ (SOMBOR)
679
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
153
0
LANA POTURICA (KKNG)
647
0
IEPURE IRIS (ROMANIA)
647
0
IEPURE IRIS (ROMANIA)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. LANA POTURICA, Nova Gradiška
3. DALIA PRSTAČIĆ, Nova Gradiška
3. IEPURE IRIS, Shogunul
Kata tim - Ml. kadeti -K-T
620
0
TEAM (M) VUKOVAR 91 (VUKOVAR)
723
0
GLOBUS ČAKOVEC (GLOBUS)
Medalists
1. TEAM (M) VUKOVAR 91, Vukovar`91
2. GLOBUS ČAKOVEC, GLOBUS Čakovec
3. ----
3. ----
Kata tim - Seniori -K-T
107
0
KARATE KLUB MARS KATA TEAM (KK MARS)
682
0
GLOBUS ČAKOVEC (GLOBUS)
Medalists
1. KARATE KLUB MARS KATA TEAM, Mars Zagreb
2. GLOBUS ČAKOVEC, GLOBUS Čakovec
3. ----
3. ----