Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
BUŽIM
DALMACIJA-CEMENT
Delta
DMTK Karate Hungary
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate do klub Požega
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK KUNA OSIJEK
KK SOKOL
KK VITEZ
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OPATIJA
Osijek
PARTIZAN
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
POTOCI
RAB-ENPI
RAVANGRAD
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
SLOBODA
SPORTSLIFE
STUDENT
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUZLA
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Mlađi kadeti -45
189
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
714
0
KARLO BALOG ŠIRIĆ (VUKOVAR)
189
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
249
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
714
KARLO BALOG ŠIRIĆ (VUKOVAR)
56
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
70
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
249
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
714
0
KARLO BALOG ŠIRIĆ (VUKOVAR)
56
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
70
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
249
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
56
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
70
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
Medalists
1. KENAN ISAKOVIČ, TRBOVLJE
2. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. MATEJ VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. MATIA PAVLOVIĆ, Shotokan - Darda
Kumite - Kadeti -52
434
0
LUKA KESER (ICTUS)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
388
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
450
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
434
0
LUKA KESER (ICTUS)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
200
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
10
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
250
0
MARKO MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
148
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
450
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
10
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
Medalists
1. KENAN ISAKOVIČ, TRBOVLJE
2. ZAK ŠKOFLJANC, TRBOVLJE
3. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
3. KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ, KK KUNA OSIJEK
Kumite - Kadeti -63
341
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
2
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
211
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
367
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
341
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
548
0
JOSIP BILIĆ (POŽEGA)
209
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
176
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
251
0
UROŠ MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
211
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
341
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
209
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
176
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
211
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
176
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
209
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
251
0
UROŠ MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
Medalists
1. DOMINIK KUČAN, VELIKA GORICA
2. MATEO JAKOPANEC, Međimurje
3. VUKAŠIN VUKOVIĆ, RAVANGRAD
3. UROŠ MARKULJEVIČ, TRBOVLJE