Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
BUŽIM
DALMACIJA-CEMENT
Delta
DMTK Karate Hungary
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate do klub Požega
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK KUNA OSIJEK
KK SOKOL
KK VITEZ
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OPATIJA
Osijek
PARTIZAN
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
POTOCI
RAB-ENPI
RAVANGRAD
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
SLOBODA
SPORTSLIFE
STUDENT
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUZLA
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -42
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kata - Ml. učenice (9-6 kyu) -KB
Kata tim - Ml. učenice -K-T
Kumite - Učenici -42
736
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
736
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
716
0
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
270
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
342
0
ALEKSANDAR NIKOLIĆ (SOMBOR)
736
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
716
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
361
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
402
FRAN RADELIĆ (PODRSOK)
527
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
713
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
581
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
270
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
736
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
716
0
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
361
0
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
402
0
FRAN RADELIĆ (PODRSOK)
527
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
713
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
581
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
270
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
716
0
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
527
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
713
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
270
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
713
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
581
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
527
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
581
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. DAVID BOBAN, Vukovar`91
2. NOA BANČIĆ, KLENOVNIK
3. MATIJA ŠPOLJAR, ĐURĐEVAC
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
662
0
TRIPA IULIA (ROMANIA)
637
0
FRANCISKA TOPIĆ (VITEZ)
150
0
AJLA PAJALIĆ (BUZIM)
662
0
TRIPA IULIA (ROMANIA)
637
FRANCISKA TOPIĆ (VITEZ)
707
0
ADNA DELIĆ (REGEN.)
267
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
636
PETRA GARIĆ (VITEZ)
150
0
AJLA PAJALIĆ (BUZIM)
637
0
FRANCISKA TOPIĆ (VITEZ)
267
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
636
0
PETRA GARIĆ (VITEZ)
150
0
AJLA PAJALIĆ (BUZIM)
267
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
636
0
PETRA GARIĆ (VITEZ)
707
0
ADNA DELIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. LEONA GULIJA, KLENOVNIK
2. AJLA PAJALIĆ, BUŽIM
3. FRANCISKA TOPIĆ, KK VITEZ
3. ADNA DELIĆ, REGENERACIJA
Kata - Ml. učenice (9-6 kyu) -KB
89
0
DORA POTKOVAC (KAO)
449
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
449
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
273
0
NIVES BANČIĆ (KLENOVN)
89
0
DORA POTKOVAC (KAO)
363
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
449
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
273
NIVES BANČIĆ (KLENOVN)
632
ERIKA GRABOVAC (VITEZ)
271
0
LENA ŠKRBEC (KLENOVN)
404
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
630
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
272
ELENA SIROČIĆ (KLENOVN)
631
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
363
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
449
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
273
0
NIVES BANČIĆ (KLENOVN)
632
0
ERIKA GRABOVAC (VITEZ)
404
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
630
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
272
0
ELENA SIROČIĆ (KLENOVN)
631
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
363
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
273
0
NIVES BANČIĆ (KLENOVN)
404
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
631
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
363
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
404
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
630
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
631
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
630
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
Osvajači medalja
1. LAMIJA SOFTIĆ, TUZLA
2. LAMIJA MRŠIĆ, TUZLA
3. TENA TRATNJAK, Pitomača
3. LARA JURČEVIĆ, KK VITEZ
Kata tim - Ml. učenice -K-T
274
0
KLENOVNIK KATA TIM (KLENOVN)
699
0
KATA TIM (KK KIK)
Osvajači medalja
1. KATA TIM, KK KIK
2. ----
3. ----
3. ----