Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
BUŽIM
DALMACIJA-CEMENT
Delta
DMTK Karate Hungary
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate do klub Požega
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK KUNA OSIJEK
KK SOKOL
KK VITEZ
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OPATIJA
Osijek
PARTIZAN
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
POTOCI
RAB-ENPI
RAVANGRAD
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
SLOBODA
SPORTSLIFE
STUDENT
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUZLA
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -30
Kumite - Ml. učenici -34
Kumite - Ml. učenice -28
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kata - Učenici (Open) -K
Kumite - Ml. učenici -30
516
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
516
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
627
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
302
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
627
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
129
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
516
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
165
0
KONRÁD KOVÁCS (DMTK HU)
598
FILIP MABIĆ (KK IPON)
306
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
626
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
102
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
739
0
SVEN GOLUB (DURDEVA)
546
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
435
TONI KESER (ICTUS)
627
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
129
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
516
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
598
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
306
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
102
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
739
0
SVEN GOLUB (DURDEVA)
435
0
TONI KESER (ICTUS)
627
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
598
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
306
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
739
0
SVEN GOLUB (DURDEVA)
598
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
306
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
102
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
626
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
739
0
SVEN GOLUB (DURDEVA)
626
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. MISLAV SPAJIĆ, Virovitica
2. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
3. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Ml. učenici -34
706
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
706
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
175
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
512
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
706
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
74
ERIK ĐULA (IVANEC)
239
LEON BUTKO (KK LEPO)
175
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
109
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
642
0
DONEA CLAUDIUS (ROMANIA)
173
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
602
KARLO PANIĆ (KK IPON)
573
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
706
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
74
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
239
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
175
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
642
0
DONEA CLAUDIUS (ROMANIA)
173
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
602
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
573
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
74
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
175
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
642
0
DONEA CLAUDIUS (ROMANIA)
573
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
74
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
642
0
DONEA CLAUDIUS (ROMANIA)
173
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
109
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
573
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
173
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. ERIK ĐULA, IVANEC
2. DONEA CLAUDIUS, Shogunul
3. BELMIN HALILAGIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA POŽEGA, Max Ivankovo
Kumite - Ml. učenice -28
364
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
774
0
VITA KUČAN (VGORICA)
774
0
VITA KUČAN (VGORICA)
588
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
364
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
40
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
69
0
PETRA IVEZIĆ (DARDA)
774
0
VITA KUČAN (VGORICA)
588
PETRA DOGAN (MAXIVK)
316
ANTONELA KRNJIĆ (VIROVTC)
1
0
AŠČIĆ ŠEJLA ("DO")
177
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
64
MELISA ČORNOK (DARDA)
603
PAULA PANIĆ (KK IPON)
313
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
40
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
774
0
VITA KUČAN (VGORICA)
588
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
316
0
ANTONELA KRNJIĆ (VIROVTC)
177
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
64
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
603
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
313
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
40
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
588
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
177
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
603
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
40
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
177
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
64
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
1
0
AŠČIĆ ŠEJLA ("DO")
603
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
64
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
3. VITA KUČAN, VELIKA GORICA
3. MELISA ČORNOK, Shotokan - Darda
Kumite - Učenici -30
221
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
483
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
221
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
761
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
191
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
691
0
FILIP KOVAČIĆ (GLOBUS)
761
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
221
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
599
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
483
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
130
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
582
MATEJ NALETILIĆ (MAXIVK)
614
0
MATKO KOSIĆ (HRSOKOS)
223
0
BRÚNÓ MARDEGAN (BARCSI )
440
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
764
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
600
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
771
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
191
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
761
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
599
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
483
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
582
0
MATEJ NALETILIĆ (MAXIVK)
223
0
BRÚNÓ MARDEGAN (BARCSI )
764
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
600
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
761
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
599
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
223
0
BRÚNÓ MARDEGAN (BARCSI )
600
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
599
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
600
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
764
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
771
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
223
0
BRÚNÓ MARDEGAN (BARCSI )
764
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
2. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
3. TONI VUKIĆ, Max Ivankovo
3. JAN KOVAČIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Učenici -34
515
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
515
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
770
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
515
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
601
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
442
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
240
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
704
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
770
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
519
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
574
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
769
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
708
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
541
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
188
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
515
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
442
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
240
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
770
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
519
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
769
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
541
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
188
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
442
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
770
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
769
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
541
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
442
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
541
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
188
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
708
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
769
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
188
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kata - Učenici (Open) -K
114
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
474
0
PETAR KLAČAR (RUZICA)
114
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
286
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
286
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
116
0
DINO HUIĆ (ALFA)
505
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
604
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
114
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
474
PETAR KLAČAR (RUZICA)
606
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
680
0
LALESCU LUCA (ROMANIA)
115
IVANIŠEVIĆ ROBERT (ALFA)
607
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
539
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
610
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
286
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
505
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
604
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
474
0
PETAR KLAČAR (RUZICA)
606
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
115
0
IVANIŠEVIĆ ROBERT (ALFA)
539
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
610
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
286
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
604
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
606
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
539
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
604
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
539
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
610
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
607
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
606
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
607
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. LOVRO STJEPANOVIĆ, IPON ZAGREB
3. IVAN KUKIĆ, ALFA
3. FRAN KISIĆ, IPON ZAGREB