Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
BUŽIM
DALMACIJA-CEMENT
Delta
DMTK Karate Hungary
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate do klub Požega
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK KUNA OSIJEK
KK SOKOL
KK VITEZ
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OPATIJA
Osijek
PARTIZAN
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
POTOCI
RAB-ENPI
RAVANGRAD
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
SLOBODA
SPORTSLIFE
STUDENT
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUZLA
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -38
Kumite - Ml. učenici +38
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenice +44
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Juniori -68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Ml. učenice (9-6 kyu) -KB
Kumite - Ml. učenici -38
552
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
414
0
BARTOL KLANAC (KAO)
552
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
392
0
DÁVID FRÁNYÓ (BARCSI )
731
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
552
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
414
BARTOL KLANAC (KAO)
423
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
392
DÁVID FRÁNYÓ (BARCSI )
108
0
BOŠKO LELAS (KKSOLIN)
640
0
LENCAR DENIS (ROMANIA)
93
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
520
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
703
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
731
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
414
0
BARTOL KLANAC (KAO)
423
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
392
0
DÁVID FRÁNYÓ (BARCSI )
640
0
LENCAR DENIS (ROMANIA)
93
0
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
520
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
703
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
731
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
392
0
DÁVID FRÁNYÓ (BARCSI )
93
0
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
703
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
731
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
703
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
520
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
93
0
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
520
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
Osvajači medalja
1. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
2. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. ANES PEHLIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA ŠKRIPIĆ, Karate Akademija Osijek
Kumite - Ml. učenici +38
91
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
439
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
510
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
91
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
439
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
576
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
696
0
RUSANDA DAVID (ROMANIA)
397
DINO PUTAR VEBER (IVANEC)
510
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
439
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
696
0
RUSANDA DAVID (ROMANIA)
397
0
DINO PUTAR VEBER (IVANEC)
510
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
397
0
DINO PUTAR VEBER (IVANEC)
696
RUSANDA DAVID (ROMANIA)
Osvajači medalja
1. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
2. DINO PUTAR VEBER, IVANEC
3. MIHAEL MIKOLIN, Karate Akademija Osijek
3. RUSANDA DAVID, Shogunul
Kumite - Učenici -38
732
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
138
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
559
0
NAIL ABDIĆ (REGEN.)
138
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
732
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
491
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
95
0
IVAN STRANJAK (KAO)
570
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
735
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
158
0
BENCE SEGYEVI (DMTK HU)
138
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
491
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
570
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
735
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
491
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
735
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
570
LEON VUKOJA (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
3. LEON VUKOJA, Max Ivankovo
Kumite - Učenice +44
299
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
299
0
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
646
0
IEPURE IRIS (ROMANIA)
416
KARLA KARAČIĆ (KAO)
444
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
479
0
STAŠA STAMENIĆ (RUZICA)
700
SANDU OANA (ROMANIA)
299
0
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
416
0
KARLA KARAČIĆ (KAO)
444
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
700
0
SANDU OANA (ROMANIA)
416
0
KARLA KARAČIĆ (KAO)
444
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
700
SANDU OANA (ROMANIA)
Osvajači medalja
1. TAMARA BAOTIĆ, Mladost
2. KARLA KARAČIĆ, Karate Akademija Osijek
3. ANĐELINA FEKETIJA, Virovitica
3. SANDU OANA, Shogunul
Kumite - Kadeti -52
434
0
LUKA KESER (ICTUS)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
388
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
450
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
434
0
LUKA KESER (ICTUS)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
200
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
10
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
250
0
MARKO MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
148
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
450
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
10
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
Osvajači medalja
1. KENAN ISAKOVIČ, TRBOVLJE
2. ZAK ŠKOFLJANC, TRBOVLJE
3. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
3. KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ, KK KUNA OSIJEK
Kumite - Juniori -68
318
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
87
0
PATRIK IFKO (KAO)
775
MILAN ĆUJO (ICTUS)
318
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
775
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
Osvajači medalja
1. PATRIK LUKAČEVIĆ, Virovitica
2. MILAN ĆUJO, ICTUS
3. PATRIK IFKO, Karate Akademija Osijek
3. ----
Kumite - Seniori -Open
88
0
TIN KOVAČ (KAO)
498
0
JOVANJ PETROVIĆ (BOEGRKS)
71
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
497
0
MARKO MARTINOVIĆ (BOEGRKS)
498
0
JOVANJ PETROVIĆ (BOEGRKS)
71
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
2. JOVANJ PETROVIĆ, Beogradski karate saveza
3. MARKO MARTINOVIĆ, Beogradski karate saveza
3. TIN KOVAČ, Karate Akademija Osijek
Kata - Ml. učenice (9-6 kyu) -KB
89
0
DORA POTKOVAC (KAO)
449
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
449
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
273
0
NIVES BANČIĆ (KLENOVN)
89
0
DORA POTKOVAC (KAO)
363
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
449
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
273
NIVES BANČIĆ (KLENOVN)
632
ERIKA GRABOVAC (VITEZ)
271
0
LENA ŠKRBEC (KLENOVN)
404
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
630
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
272
ELENA SIROČIĆ (KLENOVN)
631
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
363
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
449
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
273
0
NIVES BANČIĆ (KLENOVN)
632
0
ERIKA GRABOVAC (VITEZ)
404
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
630
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
272
0
ELENA SIROČIĆ (KLENOVN)
631
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
363
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
273
0
NIVES BANČIĆ (KLENOVN)
404
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
631
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
363
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
404
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
630
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
631
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
630
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
Osvajači medalja
1. LAMIJA SOFTIĆ, TUZLA
2. LAMIJA MRŠIĆ, TUZLA
3. TENA TRATNJAK, Pitomača
3. LARA JURČEVIĆ, KK VITEZ