Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
BUŽIM
CHAMPION RIJEKA
ĐAKOVO
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
King osman
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KK VUKOVI
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KUMITE Jajce
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PORTO TOLERO
POTOCI
RAB-ENPI
Ravangrad
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZEN LUDBREG
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -34
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenice -32
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Ml. učenici -34
63
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
3
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
73
LUKA LOVKOVIĆ (ESSEKER)
117
0
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
28
0
BAKIR DJUG ("DO")
133
LUKA MANDIĆ (KAO)
63
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
73
0
LUKA LOVKOVIĆ (ESSEKER)
117
0
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
133
0
LUKA MANDIĆ (KAO)
73
0
LUKA LOVKOVIĆ (ESSEKER)
117
0
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
133
LUKA MANDIĆ (KAO)
Osvajači medalja
1. LUKA LOVKOVIĆ, Karate klub Esseker
2. GABRIEL UZUNOVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
3. LUKA MANDIĆ, Karate Akademija Osijek
Kumite - Učenici -34
290
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
184
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
4
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
91
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
243
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
119
FILIP GELJIĆ (VK)
357
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
91
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
119
0
FILIP GELJIĆ (VK)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
75
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
Osvajači medalja
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
Kumite - Učenice -32
68
ANTONELA APATI (IVANEC)
68
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
474
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
406
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
50
0
NIKOLINA ĐAKOVIĆ (JAJCE)
68
ANTONELA APATI (IVANEC)
460
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
124
0
CHIARA MAJIĆ (KAO)
566
MARE MILETA (ŠI 1066)
511
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
47
0
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
438
MELISA ČORNOK (DARDA)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
406
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
68
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
460
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
566
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
511
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
438
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
566
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
438
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
566
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
460
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
438
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
460
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
3. MELISA ČORNOK, Shotokan - Darda
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
361
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
361
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
247
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
8
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
361
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
408
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
247
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
407
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
381
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
502
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
17
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
361
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
408
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
247
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
407
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
381
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
502
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
17
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
247
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
381
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
502
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
381
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
407
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
502
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
407
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec