Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
BUŽIM
CHAMPION RIJEKA
ĐAKOVO
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
King osman
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KK VUKOVI
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KUMITE Jajce
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PORTO TOLERO
POTOCI
RAB-ENPI
Ravangrad
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZEN LUDBREG
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici +38
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Ml. učenici +38
259
0
RUSANDA DAVID (ROMANIA)
537
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
218
0
FRÁNYÓ DÁVID (BARCSI )
259
0
RUSANDA DAVID (ROMANIA)
537
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
262
DENIS LENCAR (ROMANIA)
122
BARTOL KLANAC (KAO)
218
0
FRÁNYÓ DÁVID (BARCSI )
537
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
262
0
DENIS LENCAR (ROMANIA)
122
0
BARTOL KLANAC (KAO)
218
0
FRÁNYÓ DÁVID (BARCSI )
262
0
DENIS LENCAR (ROMANIA)
122
BARTOL KLANAC (KAO)
Osvajači medalja
1. DENIS LENCAR, Shogunul
2. FRÁNYÓ DÁVID, Barcsi Városi Sportegyesület
3. RUSANDA DAVID, Shogunul
3. BARTOL KLANAC, Karate Akademija Osijek
Kumite - Učenice -36
360
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
125
0
DORA POTKOVAC (KAO)
536
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
360
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
125
DORA POTKOVAC (KAO)
540
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
291
0
VANJA TOT (MURAKEN)
11
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
582
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
536
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
125
0
DORA POTKOVAC (KAO)
540
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
582
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
536
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
582
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
540
NADA MRKONJA (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. DŽENITA HASIĆ, TUZLA
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. NADA MRKONJA, Max Ivankovo
Kumite - Učenice -40
534
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
185
0
DORA HAS (0354451)
577
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
431
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
185
0
DORA HAS (0354451)
431
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA HAS, Slavonski Brod
3. LEA HRŽENJAK, ĐURĐEVAC
3. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenice -44
560
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
116
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
264
0
SZABO SARA (ROMANIA)
560
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
116
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
32
0
TEA HADŽIHRUSTIĆ ("DO")
246
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
533
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
562
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
225
0
OTÁRTICS ENIKŐ (BARCSI )
264
0
SZABO SARA (ROMANIA)
116
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
246
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
225
0
OTÁRTICS ENIKŐ (BARCSI )
264
0
SZABO SARA (ROMANIA)
225
0
OTÁRTICS ENIKŐ (BARCSI )
246
KATJA BRAICA (VGORICA)
Osvajači medalja
1. OTÁRTICS ENIKŐ, Barcsi Városi Sportegyesület
2. SZABO SARA, Shogunul
3. LUCIJA MARTINOVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
127
KARLA KARAČIĆ (KAO)
275
0
SARA LIPAI (ROMANIA)
127
0
KARLA KARAČIĆ (KAO)
85
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
13
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
292
0
MIHAELA VUJKOVAC (CASTRA1)
535
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
127
0
KARLA KARAČIĆ (KAO)
85
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
292
0
MIHAELA VUJKOVAC (CASTRA1)
535
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
85
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
292
0
MIHAELA VUJKOVAC (CASTRA1)
535
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
13
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. MIHAELA VUJKOVAC, KBS "Castra" Banja Luka
2. TARA NICOLE BONAČIĆ, Virovitica
3. KARLA KARAČIĆ, Karate Akademija Osijek
3. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA