Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
18. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
KOVINAR
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
REGENERACIJA
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
Zagrebački karate savez
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
Kumite - Kadeti (U16) -70
Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
Kata - Kadeti služ. (U16)
Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
165
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
165
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
261
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
691
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
441
0
MAX BREZOVAR (SKBU)
261
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
165
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
667
LOVRO MASLOV (ZKS)
181
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
331
FILIP MABIĆ (ZKS)
244
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
140
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
691
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
261
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
165
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
667
0
LOVRO MASLOV (ZKS)
181
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
331
0
FILIP MABIĆ (ZKS)
244
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
140
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
261
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
667
0
LOVRO MASLOV (ZKS)
331
0
FILIP MABIĆ (ZKS)
140
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
667
0
LOVRO MASLOV (ZKS)
140
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
244
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
331
0
FILIP MABIĆ (ZKS)
244
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. LOVRO MASLOV, Zagrebački karate savez
3. MATIJA VOLENIK, STIJENA
3. FILIP MABIĆ, Zagrebački karate savez
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
269
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
269
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
523
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
523
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
443
0
MICHAL HURNÍK (SKBU)
19
MARIJAN JURIŠIĆ (333CR)
269
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
291
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
613
IVAN HUZANIĆ (KGB)
650
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
38
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
161
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
523
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
19
0
MARIJAN JURIŠIĆ (333CR)
269
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
291
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
613
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
650
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
38
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
161
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
523
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
291
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
613
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
161
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
291
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
613
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
650
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
161
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
650
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
Osvajači medalja
1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. IVAN HUZANIĆ, Mladost
3. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
3. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
436
0
JIŘÍ MIKULA (SKBU)
427
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
91
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
436
0
JIŘÍ MIKULA (SKBU)
427
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
164
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
306
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
265
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
91
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
427
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
164
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
265
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
91
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
164
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
265
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
306
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
Osvajači medalja
1. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
2. MARKO VRHOVSKI, STIJENA
3. VITTO FURUNDŽIJA, Vukovar`91
3. LUKA RAJNOVIĆ, Virovitica
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
151
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
53
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
301
0
EMILI BETI (GLOBUS)
151
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
433
0
ELIŠKA KUDRNOVÁ (SKBU)
170
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
626
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
82
GRETA KLANAC (KAO)
53
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
151
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
170
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
82
0
GRETA KLANAC (KAO)
53
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
170
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
82
GRETA KLANAC (KAO)
Osvajači medalja
1. ELA COLARIĆ, IVANEC
2. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
3. PETRA VUKMANIĆ, Shotokan - Darda
3. GRETA KLANAC, Karate Akademija Osijek
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
163
KAREN MABEL MARČETA (STIJENA)
163
0
KAREN MABEL MARČETA (STIJENA)
333
0
MIA ČAČKO (ZKS)
333
0
MIA ČAČKO (ZKS)
439
0
KATEŘINA HERMANOVÁ (SKBU)
274
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
87
PETRA MARTINJAK (ZKS)
163
KAREN MABEL MARČETA (STIJENA)
249
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
586
0
ZARA GLAVNIK (KOVINAR)
468
SARA TOMIĆ (ZKS)
475
MAGDALENA VAJDA (ZKS)
629
SARA BENIĆ (ALFA)
333
0
MIA ČAČKO (ZKS)
274
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
87
0
PETRA MARTINJAK (ZKS)
163
0
KAREN MABEL MARČETA (STIJENA)
586
0
ZARA GLAVNIK (KOVINAR)
468
0
SARA TOMIĆ (ZKS)
475
0
MAGDALENA VAJDA (ZKS)
629
0
SARA BENIĆ (ALFA)
333
0
MIA ČAČKO (ZKS)
87
0
PETRA MARTINJAK (ZKS)
468
0
SARA TOMIĆ (ZKS)
475
0
MAGDALENA VAJDA (ZKS)
87
0
PETRA MARTINJAK (ZKS)
475
0
MAGDALENA VAJDA (ZKS)
629
SARA BENIĆ (ALFA)
468
0
SARA TOMIĆ (ZKS)
629
0
SARA BENIĆ (ALFA)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA VAJDA, Zagrebački karate savez
2. PETRA MARTINJAK, Zagrebački karate savez
3. MIA ČAČKO, Zagrebački karate savez
3. SARA TOMIĆ, Zagrebački karate savez
Kumite - Kadeti (U16) -70
430
0
DAVID SKŘIVÁNEK (SKBU)
106
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
106
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
422
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
378
0
LEO LAZAR (TAD )
430
0
DAVID SKŘIVÁNEK (SKBU)
106
LOVRO LENAC (ZAMET)
422
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
635
FILIP ŠARIĆ (ICTUS)
173
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
32
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
420
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
96
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
378
0
LEO LAZAR (TAD )
106
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
422
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
635
0
FILIP ŠARIĆ (ICTUS)
173
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
32
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
420
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
96
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
378
0
LEO LAZAR (TAD )
422
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
32
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
420
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
378
0
LEO LAZAR (TAD )
420
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
96
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
32
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
96
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. DORIAN KALAJDŽIJA, Međimurje
2. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. LOVRO LENAC, ZAMET
3. AUGUSTIN MOŠKUN, Karlovac 1969
Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
281
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
524
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
281
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
580
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
281
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
142
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
524
VID ZARIČ (KOVINAR)
580
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
444
MICHAL HURNÍK (SKBU)
486
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
437
JIŘÍ MIKULA (SKBU)
458
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
442
MAX BREZOVAR (SKBU)
142
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
524
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
580
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
444
0
MICHAL HURNÍK (SKBU)
486
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
437
0
JIŘÍ MIKULA (SKBU)
458
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
442
0
MAX BREZOVAR (SKBU)
142
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
580
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
486
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
458
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
142
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
458
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
442
MAX BREZOVAR (SKBU)
486
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
442
0
MAX BREZOVAR (SKBU)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. NIKOLA PARLOV, OMEGA
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo
Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
478
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
187
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
187
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
2
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
187
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
608
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
353
0
ENA HALUPA (333CR)
478
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
2
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
557
0
ANA LUJIĆ (0354451)
595
0
KLARA BALOG (KONDURA)
440
0
KATEŘINA HERMANOVÁ (SKBU)
188
0
EMA TRATNJAK (KK PTČ)
609
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
7
0
IVA MILDE (333CR)
434
0
ELIŠKA KUDRNOVÁ (SKBU)
17
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
277
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
652
ANA DRUŽINEC (ZKS)
187
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
353
0
ENA HALUPA (333CR)
2
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
440
0
KATEŘINA HERMANOVÁ (SKBU)
609
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
7
0
IVA MILDE (333CR)
277
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
652
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
353
0
ENA HALUPA (333CR)
2
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
7
0
IVA MILDE (333CR)
277
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
353
0
ENA HALUPA (333CR)
277
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
652
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
17
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
7
0
IVA MILDE (333CR)
652
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ENA HALUPA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEONA HUSTIĆ, Pitomača
3. ANA DRUŽINEC, Zagrebački karate savez
Kata - Kadeti služ. (U16)
431
0
DAVID SKŘIVÁNEK (SKBU)
581
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
566
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
520
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
581
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
566
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA PARLOV, OMEGA
2. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
3. DAVID SKŘIVÁNEK, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar