Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
18. memorijalni karate kup Zagreb 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26
137
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
59
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
59
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
197
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
395
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
137
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
112
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
240
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
393
LOVRO MASLOV (KK IPON)
59
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
395
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
112
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
393
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
395
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
393
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
112
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
Osvajači medalja
1. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
2. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. FRANKO JANJIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
122
0
PATRIK ZLATEC (DURDEVA)
379
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
312
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
379
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
122
0
PATRIK ZLATEC (DURDEVA)
155
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
303
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
277
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
431
0
LUKA MIHALINA (BSHDOZG)
391
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
379
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
155
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
303
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
391
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
155
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
303
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
391
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
277
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
Osvajači medalja
1. NOA ŠEŠET, IVANEC
2. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. PATRIK ZLATEC, ĐURĐEVAC
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34
114
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
114
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
226
0
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
244
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
139
MATIJA KIŠUR (HR.DRAG)
123
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
114
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
244
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
139
0
MATIJA KIŠUR (HR.DRAG)
123
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
244
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
123
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
139
MATIJA KIŠUR (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
3. PETAR FILIPOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. MATIJA KIŠUR, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38
187
0
MARKO MASLIJ (BSHDOZG)
344
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MARKO MASLIJ, BUSHIDO
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
308
0
MISLAV GRAOVAC (KKHZG)
380
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
432
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
308
0
MISLAV GRAOVAC (KKHZG)
380
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
304
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
215
PETAR ZELENIKA (HR.DRAG)
432
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
380
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
304
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
215
0
PETAR ZELENIKA (HR.DRAG)
432
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
304
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
215
PETAR ZELENIKA (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
2. IVAN SILOVSKI, BUSHIDO
3. BARTOL KADIĆ, LOTOS ZAGREB
3. PETAR ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC