Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19th Domenica Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KATA - male
KATA - female
KUMITE - Y. Kids (M) (2017/16)
KUMITE - Y. Kids (F) (2017/16)
KUMITE - O. Kids (M) (2015/14)
KUMITE - O. Kids (F) (2015/14)
KUMITE - Y. Cadets (M) (2013/12)
KUMITE - Y. Cadets (F) (2013/12)
KUMITE - O. Cadets (M) (2011/10)
KUMITE - O. Cadets (F) (2011/10)
KUMITE - Y. Juniors (M) (2009/08)
KUMITE - Y. Juniors (F) (2009/08)
KUMITE - O. Juniors (M) (2007/06)
KUMITE - O. Juniors (F) (2007/06)
KUMITE - Y. Adults (M) (2005/04)
KUMITE - O. Adults B (F) (2003 and before)
KUMITE - O. Adults A (M) (2003 and before)
KUMITE - Veterans (M) (1984. and before)
TEŽINE / UZRASTI
KUMITE - O.Cadets (M)-50
KUMITE - O.Cadets (M) -60
KUMITE - O.Cadets (M) +60
KUMITE - O.Cadets (M)-50
276
0
LOVRO ŠAVELJ (KAF)
66
0
VITO ANDRIJATA (DOMENIC)
224
0
KONSTANTIN KOJIĆ (SRBIJA)
276
0
LOVRO ŠAVELJ (KAF)
66
VITO ANDRIJATA (DOMENIC)
61
RÓBERT CSICSAY (DOJOGB)
44
OLIWIER KĄDZIOŁKA (ARS)
224
0
KONSTANTIN KOJIĆ (SRBIJA)
66
0
VITO ANDRIJATA (DOMENIC)
61
0
RÓBERT CSICSAY (DOJOGB)
44
0
OLIWIER KĄDZIOŁKA (ARS)
224
0
KONSTANTIN KOJIĆ (SRBIJA)
44
0
OLIWIER KĄDZIOŁKA (ARS)
61
RÓBERT CSICSAY (DOJOGB)
Osvajači medalja
1. OLIWIER KĄDZIOŁKA, ARS Klub Kyokushinkai
2. KONSTANTIN KOJIĆ, IFK Serbia
3. VITO ANDRIJATA, Domenica Sveta Nedelja
3. RÓBERT CSICSAY, Oyama dojo Gabčíkovo-Bős
KUMITE - O.Cadets (M) -60
35
0
JANIS JURIC (IFK-CH)
255
0
VLAD STANCU (SIBIU)
77
0
EMANO HUDINA (FORTIS)
251
0
RADU-GEORGE BUCĂȚA (SIBIU)
35
0
JANIS JURIC (IFK-CH)
77
0
EMANO HUDINA (FORTIS)
Osvajači medalja
1. JANIS JURIC, IFK Switzerland
2. EMANO HUDINA, Fortis Samobor
3. VLAD STANCU, MUSASHI DOJO ROMANIA
3. RADU-GEORGE BUCĂȚA, MUSASHI DOJO ROMANIA
KUMITE - O.Cadets (M) +60
302
0
KONSTANTIN KULINOVIĆ (KKK HN)
318
0
NAIL BALAGIĆ (BUSHIDO)
206
0
ANGELO NIKOLIC (KO.DOJO)
11
0
PATRIK KATIĆ (DOMENIC)
302
0
KONSTANTIN KULINOVIĆ (KKK HN)
206
0
ANGELO NIKOLIC (KO.DOJO)
Osvajači medalja
1. KONSTANTIN KULINOVIĆ, Kyokushinkai karate klub "Herceg Novi"
2. ANGELO NIKOLIC, K.O.DOJO
3. NAIL BALAGIĆ, Društvo borilnih veščin BUSHIDO
3. PATRIK KATIĆ, Domenica Sveta Nedelja