Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Forum"
Bar
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Gazija Mostar-Jablanica
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
Koprivnica
KRK CROATIA
KUMITE Jajce
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OKIT
Omladinac
PORTO TOLERO
REGENERACIJA
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
Student Mostar
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Seniori (muški) +84
Kata - Učenici
Kata tim - Učenici
Kumite - Mlađi kadeti -57
729
0
MATEO TOMIĆ (1)
1
0
IVAN KATIĆ (JAJCE)
1
0
IVAN KATIĆ (JAJCE)
740
0
DŽANIN OMANOVIĆ (KKBP)
525
0
ANTONIO BAZINA (NERETV)
729
0
MATEO TOMIĆ (1)
274
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
11
0
ANTE VUJANOVIĆ (DAL)
747
0
UROŠ BOVAN (KKBP)
244
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
1
0
IVAN KATIĆ (JAJCE)
525
0
ANTONIO BAZINA (NERETV)
11
0
ANTE VUJANOVIĆ (DAL)
244
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
525
0
ANTONIO BAZINA (NERETV)
244
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
11
0
ANTE VUJANOVIĆ (DAL)
747
0
UROŠ BOVAN (KKBP)
Osvajači medalja
1. ANTONIO BAZINA, Neretva
2. ZORAN UZELAC, KK Zanshin Split
3. IVAN KATIĆ, KUMITE Jajce
3. ANTE VUJANOVIĆ, DALMACIJA
Kumite - Juniori -68
742
0
ELDAR ČOLAK (KKBP)
172
0
MATEO PERIŠIĆ (DRNIS)
524
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
400
0
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
172
0
MATEO PERIŠIĆ (DRNIS)
400
0
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
Osvajači medalja
1. BOJAN BOSKOVIC, Omladinac
2. MATEO PERIŠIĆ, DRNIŠ
3. MARKO LASIĆ, Neretva
3. ELDAR ČOLAK, "Bjelopoljac"
Kumite - Juniori -76
508
JURE BAKOTA (KKGALEB)
508
0
JURE BAKOTA (KKGALEB)
746
0
TARIK BAJIĆ (KKBP)
250
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
611
0
ANTE IVAKOVIC (DAL)
245
0
VEDRAN UZELAC (KK ZANS)
401
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
508
0
JURE BAKOTA (KKGALEB)
250
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
611
0
ANTE IVAKOVIC (DAL)
401
0
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
250
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
401
0
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
611
ANTE IVAKOVIC (DAL)
Osvajači medalja
1. ILIJA RADONJIC, Omladinac
2. LUKA BOŽAC, KK Zanshin Split
3. JURE BAKOTA, KK Galeb
3. ANTE IVAKOVIC, DALMACIJA
Kumite - Juniori +76
262
SANDI BLAŽEVIĆ (ZRINSKI)
325
0
ALIJA GLAMOČ (UKKS)
262
0
SANDI BLAŽEVIĆ (ZRINSKI)
3
TOMISLAV KATIĆ (JAJCE)
744
0
MIODRAG BOVAN (KKBP)
263
0
TOMISLAV DOKO (ZRINSKI)
254
ALEN KOTARAC (KK ZANS)
262
0
SANDI BLAŽEVIĆ (ZRINSKI)
3
0
TOMISLAV KATIĆ (JAJCE)
263
0
TOMISLAV DOKO (ZRINSKI)
254
0
ALEN KOTARAC (KK ZANS)
3
0
TOMISLAV KATIĆ (JAJCE)
254
0
ALEN KOTARAC (KK ZANS)
263
TOMISLAV DOKO (ZRINSKI)
Osvajači medalja
1. ALEN KOTARAC, KK Zanshin Split
2. TOMISLAV KATIĆ, KUMITE Jajce
3. SANDI BLAŽEVIĆ, ZRINSKI
3. TOMISLAV DOKO, ZRINSKI
Kumite - Seniori (muški) +84
499
IVAN VUKOJA (HR.DRAG)
43
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
693
0
ALBRIM SAMAHODAJ (MEĐUGOR)
499
IVAN VUKOJA (HR.DRAG)
356
0
VEDRAN ĆUPURDIJA (KKKDM)
739
0
DENIS MUTAPČIĆ (KKBP)
185
SLAVKO MIHALJEVIĆ (DRNIS)
693
0
ALBRIM SAMAHODAJ (MEĐUGOR)
499
0
IVAN VUKOJA (HR.DRAG)
356
0
VEDRAN ĆUPURDIJA (KKKDM)
185
0
SLAVKO MIHALJEVIĆ (DRNIS)
693
0
ALBRIM SAMAHODAJ (MEĐUGOR)
185
0
SLAVKO MIHALJEVIĆ (DRNIS)
356
VEDRAN ĆUPURDIJA (KKKDM)
Osvajači medalja
1. ALBRIM SAMAHODAJ, MEĐUGORJE
2. SLAVKO MIHALJEVIĆ, DRNIŠ
3. IVAN VUKOJA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. VEDRAN ĆUPURDIJA, KK Knez Domagoj Metković
Kata - Učenici
311
ANTONIO PRANJIĆ (KKSOLIN)
311
0
ANTONIO PRANJIĆ (KKSOLIN)
410
0
AJSEL GERŠVIC (BAR)
410
0
AJSEL GERŠVIC (BAR)
743
0
HARUN OMERIKA-JUSUFBEGOVIĆ (KKBP)
358
MATEO MARINKOVIĆ (BUSHI)
348
0
MARKO ILIĆ (KKKDM)
548
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
311
ANTONIO PRANJIĆ (KKSOLIN)
414
0
ĐORĐE STOJANOVIĆ (BAR)
749
0
DŽANIN ŠAHINAGIĆ (KKBP)
357
ARSEN KOJDIĆ (BUSHI)
333
0
IAN ANIĆ (BUSHI)
319
0
SERGEJ KULENOVIĆ (JAJCE)
745
NIKOLA ČALIJA (KKBP)
410
0
AJSEL GERŠVIC (BAR)
358
0
MATEO MARINKOVIĆ (BUSHI)
548
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
311
0
ANTONIO PRANJIĆ (KKSOLIN)
414
0
ĐORĐE STOJANOVIĆ (BAR)
357
0
ARSEN KOJDIĆ (BUSHI)
319
0
SERGEJ KULENOVIĆ (JAJCE)
745
0
NIKOLA ČALIJA (KKBP)
410
0
AJSEL GERŠVIC (BAR)
548
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
414
0
ĐORĐE STOJANOVIĆ (BAR)
319
0
SERGEJ KULENOVIĆ (JAJCE)
548
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
414
0
ĐORĐE STOJANOVIĆ (BAR)
749
DŽANIN ŠAHINAGIĆ (KKBP)
319
0
SERGEJ KULENOVIĆ (JAJCE)
749
0
DŽANIN ŠAHINAGIĆ (KKBP)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. ĐORĐE STOJANOVIĆ, Bar
3. AJSEL GERŠVIC, Bar
3. SERGEJ KULENOVIĆ, KUMITE Jajce
Kata tim - Učenici
760
0
KATA TIM UČ (M) (BAR)
765
0
KATA TIM UČ (M) (KKBP)
Osvajači medalja
1. KATA TIM UČ (M), Bar
2. KATA TIM UČ (M), "Bjelopoljac"
3. ----
3. ----