Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Forum"
Bar
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Gazija Mostar-Jablanica
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
Koprivnica
KRK CROATIA
KUMITE Jajce
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OKIT
Omladinac
PORTO TOLERO
REGENERACIJA
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
Student Mostar
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Juniori -61
Kata - Mlađe Učenice
Kata - Učenice
Kumite - Mlađe učenice +36
113
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
336
0
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
83
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
113
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
336
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
385
ENA KAPIĆ (JION)
209
EMANUELA MILAKOVIĆ (OKIT)
83
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
336
0
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
385
0
ENA KAPIĆ (JION)
209
0
EMANUELA MILAKOVIĆ (OKIT)
83
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
385
0
ENA KAPIĆ (JION)
209
EMANUELA MILAKOVIĆ (OKIT)
Osvajači medalja
1. MARIJA ZRNIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
2. ENA KAPIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. LUCIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković
3. EMANUELA MILAKOVIĆ, OKIT
Kumite - Učenici +46
647
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
463
0
ANTONIO PLANINIĆ (CROHEC)
210
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
463
0
ANTONIO PLANINIĆ (CROHEC)
647
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
280
0
KRISTIJAN BJELJAC (44)
205
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
459
0
TOMA BARABARIĆ (CROHEC)
685
0
IVAN KONFORTA (1)
391
0
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
463
0
ANTONIO PLANINIĆ (CROHEC)
280
0
KRISTIJAN BJELJAC (44)
205
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
391
0
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
280
0
KRISTIJAN BJELJAC (44)
391
0
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
205
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
685
0
IVAN KONFORTA (1)
Osvajači medalja
1. HASSAN SELIMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. KRISTIJAN BJELJAC, Bushido Banja Luka
3. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL
3. LEON BUHIĆ, OKIT
Kumite - Učenice -36
168
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
454
0
ANA GALIĆ (CROHEC)
454
0
ANA GALIĆ (CROHEC)
261
0
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
646
0
NINA MARTINIĆ (KK SOKO)
454
0
ANA GALIĆ (CROHEC)
168
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
562
0
LAURA ZELENIKA (KKHZG)
96
0
ANTEA BEADER (PORTO)
615
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
261
0
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
389
0
IMANA DURDŽIĆ (JION)
481
0
TAMARA ČURČIĆ (KK ZANS)
453
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
674
0
DORA HAS (0354451)
394
0
HELENA BACKOVIC (OMLADIN)
51
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
13
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
277
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
454
0
ANA GALIĆ (CROHEC)
562
0
LAURA ZELENIKA (KKHZG)
615
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
261
0
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
453
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
394
0
HELENA BACKOVIC (OMLADIN)
51
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
277
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
562
0
LAURA ZELENIKA (KKHZG)
261
0
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
394
0
HELENA BACKOVIC (OMLADIN)
51
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
562
0
LAURA ZELENIKA (KKHZG)
394
0
HELENA BACKOVIC (OMLADIN)
453
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
674
0
DORA HAS (0354451)
51
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
674
0
DORA HAS (0354451)
Osvajači medalja
1. HELENA BACKOVIC, Omladinac
2. LAURA ZELENIKA, Hercegovina-Zagreb
3. PETRA BANDIĆ, ZRINSKI
3. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Učenice -44
710
0
IVA GAŠPAR (1)
386
0
ENA KAPIĆ (JION)
710
0
IVA GAŠPAR (1)
86
0
ANDREA IVANČIĆ (CASTRA1)
386
ENA KAPIĆ (JION)
423
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
487
TEA PAVLOVIĆ (VITEZ)
86
0
ANDREA IVANČIĆ (CASTRA1)
386
0
ENA KAPIĆ (JION)
423
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
487
0
TEA PAVLOVIĆ (VITEZ)
86
0
ANDREA IVANČIĆ (CASTRA1)
423
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
487
TEA PAVLOVIĆ (VITEZ)
Osvajači medalja
1. ANDREA IVANČIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
2. KARLA PEZIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ENA KAPIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. TEA PAVLOVIĆ, KK VITEZ
Kumite - Mlađi kadeti -52
15
DINO SUČIĆ (DAL)
15
0
DINO SUČIĆ (DAL)
71
0
BRUNO ŠUTIĆ (PORTO)
15
0
DINO SUČIĆ (DAL)
140
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
397
VLADIMIR VUKCEVIC (OMLADIN)
71
BRUNO ŠUTIĆ (PORTO)
332
EMAN OMERINOVIĆ (BUGOJNO)
576
TONKO AVIANI (DAL)
247
NIKOLA ŠIŠKOV (KK ZANS)
69
ROKO GRADAC (PORTO)
483
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
15
0
DINO SUČIĆ (DAL)
397
0
VLADIMIR VUKCEVIC (OMLADIN)
71
0
BRUNO ŠUTIĆ (PORTO)
332
0
EMAN OMERINOVIĆ (BUGOJNO)
576
0
TONKO AVIANI (DAL)
247
0
NIKOLA ŠIŠKOV (KK ZANS)
69
0
ROKO GRADAC (PORTO)
483
0
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
397
0
VLADIMIR VUKCEVIC (OMLADIN)
71
0
BRUNO ŠUTIĆ (PORTO)
576
0
TONKO AVIANI (DAL)
69
0
ROKO GRADAC (PORTO)
397
0
VLADIMIR VUKCEVIC (OMLADIN)
69
0
ROKO GRADAC (PORTO)
576
TONKO AVIANI (DAL)
Osvajači medalja
1. VLADIMIR VUKCEVIC, Omladinac
2. ROKO GRADAC, PORTO TOLERO
3. BRUNO ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
3. TONKO AVIANI, DALMACIJA
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
456
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
488
0
MIA KUREVIJA (VITEZ)
456
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
482
0
NINA POZDERAC (JION)
488
0
MIA KUREVIJA (VITEZ)
699
0
PETRA MILIČEVIĆ (1)
395
0
HELENA BACKOVIC (OMLADIN)
456
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
482
0
NINA POZDERAC (JION)
292
0
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
14
ANTONIA JURLIN (DAL)
155
0
LAMIJA GLIBANOVIC (KBV GRB)
684
0
IVA GAŠPAR (1)
53
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
171
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
286
0
JOVANA 1 DAMJANOVIC (BIJELA)
278
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
616
NIKA BEŠLIJA (DAL)
488
0
MIA KUREVIJA (VITEZ)
395
0
HELENA BACKOVIC (OMLADIN)
482
0
NINA POZDERAC (JION)
14
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
684
0
IVA GAŠPAR (1)
171
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
286
0
JOVANA 1 DAMJANOVIC (BIJELA)
616
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
395
0
HELENA BACKOVIC (OMLADIN)
482
0
NINA POZDERAC (JION)
171
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
616
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
395
0
HELENA BACKOVIC (OMLADIN)
616
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
286
JOVANA 1 DAMJANOVIC (BIJELA)
171
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
286
0
JOVANA 1 DAMJANOVIC (BIJELA)
Osvajači medalja
1. HELENA BACKOVIC, Omladinac
2. NIKA BEŠLIJA, DALMACIJA
3. NINA POZDERAC, JION PEB BIHAĆ
3. JOVANA 1 DAMJANOVIC, BIJELA
Kumite - Kadeti -63
148
BRUNO ČOVIĆ (ŠI 1066)
175
0
MARKO MIHALJEVIĆ (DRNIS)
148
0
BRUNO ČOVIĆ (ŠI 1066)
158
0
ANTE UTOVAC (METKOVI)
382
0
AMEL BAJRAMOVIĆ (JION)
133
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
246
0
PETAR JOSIĆ (KK ZANS)
88
DEJAN JANJIĆ (44)
148
0
BRUNO ČOVIĆ (ŠI 1066)
382
0
AMEL BAJRAMOVIĆ (JION)
133
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
88
0
DEJAN JANJIĆ (44)
382
0
AMEL BAJRAMOVIĆ (JION)
133
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
88
DEJAN JANJIĆ (44)
Osvajači medalja
1. AMEL BAJRAMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. ANTE KRSTIČEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. BRUNO ČOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DEJAN JANJIĆ, Bushido Banja Luka
Kumite - Kadeti -70
160
PETAR BOROVAC (METKOVI)
160
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
93
0
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
160
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
383
0
IBRO HADŽALIĆ (JION)
748
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
665
ROBERTO MUSA (CROHEC)
93
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
164
0
ANTE JURAČIĆ (METKOVI)
772
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
671
LUKA BIRAČ (0354451)
56
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
388
KARLO TOMIĆ (JION)
160
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
748
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
665
0
ROBERTO MUSA (CROHEC)
93
0
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
772
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
671
0
LUKA BIRAČ (0354451)
56
0
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
388
0
KARLO TOMIĆ (JION)
748
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
93
0
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
671
0
LUKA BIRAČ (0354451)
56
0
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
748
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
671
0
LUKA BIRAČ (0354451)
772
FRANKO MILJKO (NERETV)
56
0
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
772
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
Osvajači medalja
1. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
2. LUKA BOŽAC, KK Zanshin Split
3. LJUBIŠA TODOROVIĆ, Bushido Banja Luka
3. FRANKO MILJKO, Neretva
Kumite - Juniori -61
381
0
AMAR BAJRAMOVIĆ (JION)
328
0
ARMIN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
84
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
519
0
BALSA MILICKOVIC (OMLADIN)
328
0
ARMIN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
519
0
BALSA MILICKOVIC (OMLADIN)
Osvajači medalja
1. BALSA MILICKOVIC, Omladinac
2. ARMIN LJUBUNČIĆ, BUGOJNO
3. STRAHINJA BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. AMAR BAJRAMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
Kata - Mlađe Učenice
112
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
112
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
392
0
SARA VILIĆ (JION)
556
0
BARBARA GREGIĆ (BRAČ)
392
0
SARA VILIĆ (JION)
631
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
112
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
186
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
594
JELA FRLETA (DAL)
535
JELENA LAZAREVIĆ (KKKDM)
737
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
730
AJŠA KOVAČEVIĆ (BLAGAJ)
392
0
SARA VILIĆ (JION)
631
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
112
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
186
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
594
0
JELA FRLETA (DAL)
535
0
JELENA LAZAREVIĆ (KKKDM)
737
0
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
730
0
AJŠA KOVAČEVIĆ (BLAGAJ)
392
0
SARA VILIĆ (JION)
186
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
594
0
JELA FRLETA (DAL)
730
0
AJŠA KOVAČEVIĆ (BLAGAJ)
186
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
730
0
AJŠA KOVAČEVIĆ (BLAGAJ)
737
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
594
0
JELA FRLETA (DAL)
737
0
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. ANA PENTEK, ŠIBENIK
2. AJŠA KOVAČEVIĆ, BLAGAJ
3. SARA VILIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. MARICA BOŠNJAK, KK SOKOL
Kata - Učenice
597
0
KATARINA BJELOBRK (DAL)
390
0
IMANA DURDŽIĆ (JION)
390
0
IMANA DURDŽIĆ (JION)
593
0
MARJETA SMOJE (DAL)
595
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
415
0
MARIAM ZAHRANE (BAR)
593
MARJETA SMOJE (DAL)
597
0
KATARINA BJELOBRK (DAL)
419
0
JOVANA MILIĆ (BAR)
390
IMANA DURDŽIĆ (JION)
33
0
SARA POLAŠEK (DAL)
412
0
ARIJANA KOČAN (BAR)
590
ANA RUNJIĆ (ŠIBENIK)
596
MARTA RIBIČIĆ (DAL)
727
SARA DURANOVIC (JAJCE)
415
0
MARIAM ZAHRANE (BAR)
593
0
MARJETA SMOJE (DAL)
419
0
JOVANA MILIĆ (BAR)
390
0
IMANA DURDŽIĆ (JION)
412
0
ARIJANA KOČAN (BAR)
590
0
ANA RUNJIĆ (ŠIBENIK)
596
0
MARTA RIBIČIĆ (DAL)
727
0
SARA DURANOVIC (JAJCE)
593
0
MARJETA SMOJE (DAL)
419
0
JOVANA MILIĆ (BAR)
412
0
ARIJANA KOČAN (BAR)
596
0
MARTA RIBIČIĆ (DAL)
419
0
JOVANA MILIĆ (BAR)
412
0
ARIJANA KOČAN (BAR)
590
0
ANA RUNJIĆ (ŠIBENIK)
33
0
SARA POLAŠEK (DAL)
596
0
MARTA RIBIČIĆ (DAL)
33
0
SARA POLAŠEK (DAL)
Osvajači medalja
1. ARIJANA KOČAN, Bar
2. JOVANA MILIĆ, Bar
3. IMANA DURDŽIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. SARA POLAŠEK, DALMACIJA