Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40
256
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
164
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
256
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
355
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
92
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
256
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
164
LORENA RADIĆ (10.DAN)
166
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
196
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
355
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
114
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
143
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
359
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
158
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
388
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
255
VITA KUČAN (VGORICA)
92
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
164
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
166
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
355
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
143
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
359
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
388
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
255
0
VITA KUČAN (VGORICA)
92
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
355
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
143
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
388
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
92
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
143
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
359
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
114
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
388
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
114
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
3. MIA FAUKOVIĆ, SAMOBOR