Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
Kumite - Učenici 10,11 g. -38
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26
389
BORNA JAN FEGES (KK IPON)
389
0
BORNA JAN FEGES (KK IPON)
539
0
ČERNI LUKA (ALFA)
266
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
242
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
505
0
ANTE PRIMORAC (HR.DRAG)
399
ROKO PALAJSA (KA 1969)
389
0
BORNA JAN FEGES (KK IPON)
266
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
242
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
399
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
266
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
399
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
242
MARKO VATAVUK (DRNIS)
Medalists
1. DINO ČULJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. BORNA JAN FEGES, IPON ZAGREB
3. MARKO VATAVUK, DRNIŠ
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
241
0
FILIP VLAIĆ (DRNIS)
267
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
267
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
272
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
241
0
FILIP VLAIĆ (DRNIS)
391
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
83
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
474
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
489
LUKA ZVONAR (LOTOS)
267
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
391
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
474
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
489
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
391
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
489
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
474
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
Medalists
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. LUKA ZVONAR, LOTOS ZAGREB
3. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
3. LUKA IDŽANOVIĆ, Tempo
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
440
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
404
0
ANA VUKSAN (JASTREB)
270
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
440
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
270
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
Medalists
1. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. MARTA ROŽANKOVIĆ, Tigar Sisak
3. ANA VUKSAN, JASTREB
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
528
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
401
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
401
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
153
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
528
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
378
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
141
0
VITO HULINA (VGORICA)
379
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
84
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
217
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
401
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
378
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
379
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
217
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
378
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
379
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
217
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
141
0
VITO HULINA (VGORICA)
Medalists
1. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
2. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. VITO HULINA, VELIKA GORICA
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
274
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
353
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
274
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
239
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
274
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
383
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
85
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
353
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
239
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
349
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
546
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
275
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
376
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
22
MARKO VOLENIK (STIJENA)
183
0
NIKO TOMLJANOVIĆ (SAMOBOR)
167
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
462
MARKO KODRNJA (ALFA)
383
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
353
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
239
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
546
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
376
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
22
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
167
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
462
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
383
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
239
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
376
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
167
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
383
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
376
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
22
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
275
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
167
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
275
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
Medalists
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
2. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. IVANO PENEZIĆ, LOTOS ZAGREB
3. LUKA PIŠONIĆ, KK 10. DAN
Kumite - Učenici 10,11 g. -38
543
0
ŠIMUN SOKOL (ALFA)
511
0
NIKOLA SUŠA (VGORICA)
543
0
ŠIMUN SOKOL (ALFA)
257
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
269
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
543
0
ŠIMUN SOKOL (ALFA)
511
NIKOLA SUŠA (VGORICA)
211
FILIP ŽUČKO (BREGANA)
257
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
258
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
452
0
FILIP ŠVIGLIN (ALFA)
128
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
381
KARLO PANIĆ (KK IPON)
269
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
511
0
NIKOLA SUŠA (VGORICA)
211
0
FILIP ŽUČKO (BREGANA)
257
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
258
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
128
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
0
381
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
269
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
257
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
258
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
381
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
269
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
258
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
128
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
452
0
FILIP ŠVIGLIN (ALFA)
381
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
128
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
Medalists
1. ERIK ĐULA, IVANEC
2. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB