Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenice B
Kata - Mlađi kadeti B
Kata - Mlađe kadetkinje B
Kata - Juniori
Kata - Učenice B
481
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
475
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
368
0
EMA BREZARIĆ (KKZGB)
481
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
526
0
UNA MILJANOVIĆ (BSHDOZG)
319
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
475
KIARA SUMPOR (TEMPO)
347
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
371
0
LORENA IVANČIĆ (KKZGB)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
156
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
540
0
ALMA HARBAŠ (TEMPO)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
477
KATARINA POŠTA (TEMPO)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
319
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
475
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
347
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
477
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
475
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
477
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
540
0
ALMA HARBAŠ (TEMPO)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
477
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
Medalists
1. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. UNA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. LUCIJA SALOPEK, Tempo
Kata - Mlađi kadeti B
372
0
MIHOVIL KORČANIN (KKZGB)
490
0
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
372
0
MIHOVIL KORČANIN (KKZGB)
324
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
436
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
490
0
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
473
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
305
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
439
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
75
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
324
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
490
0
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
305
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
75
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
324
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
75
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
305
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
439
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
Medalists
1. MARTIN GALINEC, KAPTOL
2. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LOVRE GRUBIŠIĆ, CROATIA
3. ROKO ČULJAK, SAMOBOR
Kata - Mlađe kadetkinje B
281
0
HELENA ČULO (HR.DRAG)
308
0
ANA VUJIĆ (333CR)
281
0
HELENA ČULO (HR.DRAG)
301
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
308
ANA VUJIĆ (333CR)
370
0
KATARINA KORČANIN (KKZGB)
289
0
DORA KIRIN (TIGAR)
300
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
301
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
308
0
ANA VUJIĆ (333CR)
289
0
DORA KIRIN (TIGAR)
300
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
301
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
300
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
289
DORA KIRIN (TIGAR)
Medalists
1. MARIJA ČULJAK, SAMOBOR
2. SIMONA SZEL, SAMOBOR
3. HELENA ČULO, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. DORA KIRIN, Tigar Sisak
Kata - Juniori
369
0
IVAN BERNARD RIBIĆ (KKZGB)
170
0
LOVRO CICVARA (POLET)
369
0
IVAN BERNARD RIBIĆ (KKZGB)
479
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
170
LOVRO CICVARA (POLET)
320
LEON GRGIĆ (333CR)
175
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
479
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
170
0
LOVRO CICVARA (POLET)
320
0
LEON GRGIĆ (333CR)
175
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
479
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
175
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
320
LEON GRGIĆ (333CR)
Medalists
1. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
2. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ, Polet
3. IVAN BERNARD RIBIĆ, Zagreb
3. LEON GRGIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR