Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
241
0
FILIP VLAIĆ (DRNIS)
267
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
267
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
272
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
241
0
FILIP VLAIĆ (DRNIS)
391
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
83
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
474
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
489
LUKA ZVONAR (LOTOS)
267
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
391
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
474
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
489
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
391
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
489
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
474
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
Medalists
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. LUKA ZVONAR, LOTOS ZAGREB
3. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
3. LUKA IDŽANOVIĆ, Tempo
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
274
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
353
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
274
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
239
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
274
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
383
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
85
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
353
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
239
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
349
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
546
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
275
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
376
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
22
MARKO VOLENIK (STIJENA)
183
0
NIKO TOMLJANOVIĆ (SAMOBOR)
167
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
462
MARKO KODRNJA (ALFA)
383
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
353
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
239
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
546
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
376
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
22
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
167
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
462
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
383
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
239
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
376
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
167
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
383
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
376
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
22
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
275
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
167
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
275
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
Medalists
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
2. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. IVANO PENEZIĆ, LOTOS ZAGREB
3. LUKA PIŠONIĆ, KK 10. DAN
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
537
0
DAVID FILIPOVIC (KK IPON)
140
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
140
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
186
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
271
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
537
0
DAVID FILIPOVIC (KK IPON)
140
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
186
LUKA KOS (SAMOBOR)
538
KARLO BUKVIĆ (VGORICA)
192
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
375
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
144
LUKA LUKAČIĆ (VGORICA)
251
MATEJ ČARAKOVAC (VGORICA)
360
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
271
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
140
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
186
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
538
0
KARLO BUKVIĆ (VGORICA)
375
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
144
0
LUKA LUKAČIĆ (VGORICA)
251
0
MATEJ ČARAKOVAC (VGORICA)
360
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
271
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
186
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
375
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
360
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
271
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
360
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
251
MATEJ ČARAKOVAC (VGORICA)
375
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
251
0
MATEJ ČARAKOVAC (VGORICA)
Medalists
1. BARTOL KADIĆ, LOTOS ZAGREB
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. NIKOLA HUZJAK, VELIKA GORICA
3. MATEJ ČARAKOVAC, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45
132
FILIP KAURIN (VGORICA)
132
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
290
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
273
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
512
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
197
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
396
MARTIN SERDAR (SPRTSLF)
132
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
273
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
197
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
396
0
MARTIN SERDAR (SPRTSLF)
273
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
197
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
396
0
MARTIN SERDAR (SPRTSLF)
512
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
Medalists
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. BORNA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
3. FILIP KAURIN, VELIKA GORICA
3. NIKOLA HUZJAK, VELIKA GORICA