Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
Kumite - Juniorke 16,17 g. -53
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36
234
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
377
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
234
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
380
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
377
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
350
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
384
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
199
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
380
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
377
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
384
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
199
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
380
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
384
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
199
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
350
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
Medalists
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
2. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
3. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. JAKOV ŠIMUNIĆ, SUSEDGRAD
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
193
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
193
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
361
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
19
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
193
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
112
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
494
ERIK ĐULA (IVANEC)
361
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
198
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
136
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
382
KARLO PANIĆ (KK IPON)
508
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
193
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
112
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
494
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
361
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
198
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
136
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
382
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
508
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
112
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
361
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
136
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
382
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
112
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
136
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
198
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
382
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
198
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
Medalists
1. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
2. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
364
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
395
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
364
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
115
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
374
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
395
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
362
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
400
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
200
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
115
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
395
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
362
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
200
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
115
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
362
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
200
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
400
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
Medalists
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. ANA TERIHAJ, SAMOBOR
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
Kumite - Juniorke 16,17 g. -53
357
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
10
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
357
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
201
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
10
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
352
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
250
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
331
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
201
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
10
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
250
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
331
0
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
201
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
331
0
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
250
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
Medalists
1. TIHANA ŠULEK, SUSEDGRAD
2. GABRIELA ŠOLJIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. TONKA MIJALJEVIĆ, ZAMET