Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
Kata - Cicibani B
Kata - Cicibanke B
Kata - Mlađi učenici B
Kata - Učenici B
Kata - Učenice A
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36
234
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
377
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
234
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
380
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
377
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
350
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
384
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
199
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
380
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
377
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
384
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
199
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
380
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
384
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
199
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
350
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
Medalists
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
2. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
3. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. JAKOV ŠIMUNIĆ, SUSEDGRAD
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
81
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
116
0
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
81
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
1
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
236
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
237
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
407
JAKOV KUPINA (JASTREB)
81
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
1
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
237
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
407
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
1
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
237
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
407
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
236
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
Medalists
1. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
2. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
3. IVAN GARAJ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. JAKOV KUPINA, JASTREB
Kata - Cicibani B
61
0
BLAŽ JURLINA (KAPTOL)
122
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
61
0
BLAŽ JURLINA (KAPTOL)
235
0
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
486
0
LEON SALOPEK (TEMPO)
122
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
484
0
AARNAV LAWANYA (TEMPO)
429
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
283
NIKO KURTI (HR.DRAG)
235
0
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
122
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
429
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
283
0
NIKO KURTI (HR.DRAG)
235
0
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
429
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
283
0
NIKO KURTI (HR.DRAG)
484
0
AARNAV LAWANYA (TEMPO)
Medalists
1. FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ, KK KIK
2. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak
3. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
3. NIKO KURTI, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kata - Cicibanke B
433
0
VERONIKA LISAC (KK KIK)
515
0
KATARINA RIBAR (BSHDOZG)
515
0
KATARINA RIBAR (BSHDOZG)
514
0
ANJA MARIĆ (BSHDOZG)
548
0
KIM KUKEC (KK KIK)
230
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
514
ANJA MARIĆ (BSHDOZG)
531
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
433
0
VERONIKA LISAC (KK KIK)
515
KATARINA RIBAR (BSHDOZG)
532
0
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
224
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
523
JELENA KLANFAR (BSHDOZG)
525
0
TAŠA MILJANOVIĆ (BSHDOZG)
397
0
NINA KINCL (HR.DRAG)
221
DORA TREMAC (KK KIK)
230
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
514
0
ANJA MARIĆ (BSHDOZG)
531
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
515
0
KATARINA RIBAR (BSHDOZG)
224
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
523
0
JELENA KLANFAR (BSHDOZG)
397
0
NINA KINCL (HR.DRAG)
221
0
DORA TREMAC (KK KIK)
514
0
ANJA MARIĆ (BSHDOZG)
531
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
224
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
397
0
NINA KINCL (HR.DRAG)
531
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
397
0
NINA KINCL (HR.DRAG)
221
0
DORA TREMAC (KK KIK)
525
0
TAŠA MILJANOVIĆ (BSHDOZG)
224
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
221
0
DORA TREMAC (KK KIK)
Medalists
1. NINA KINCL, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. NIKA PANDUR, ĐURĐEVAC
3. ANJA MARIĆ, BUSHIDO
3. LORENA HALUDEK, KK KIK
Kata - Mlađi učenici B
487
0
ROKO MIRI (TEMPO)
284
0
RAFAEL BARAC (HR.DRAG)
487
0
ROKO MIRI (TEMPO)
339
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
524
0
LUKA KLANFAR (BSHDOZG)
284
0
RAFAEL BARAC (HR.DRAG)
53
0
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
231
0
PATRIK PRESEĆAN (KK KIK)
321
0
LEON VACKA (333CR)
285
0
LUKA ŠUPER (HR.DRAG)
339
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
284
0
RAFAEL BARAC (HR.DRAG)
53
0
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
321
0
LEON VACKA (333CR)
339
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
53
0
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
321
0
LEON VACKA (333CR)
231
0
PATRIK PRESEĆAN (KK KIK)
Medalists
1. JAKOV KOŽAR, Mladost
2. PETAR LAZIĆ, OMEGA
3. RAFAEL BARAC, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Učenici B
118
DAVID MAKAR (TIGAR)
118
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
480
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
118
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
154
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
74
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
480
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
291
0
ABEL ĐURĐEK (MEĐIMUR)
304
PATRIK PELD (SAMOBOR)
323
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
293
0
IAN POSAVEC (MEĐIMUR)
76
TADIJA VINKO JURLINA (KAPTOL)
223
KARLO HALUDEK (KK KIK)
297
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
118
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
74
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
480
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
304
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
323
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
76
0
TADIJA VINKO JURLINA (KAPTOL)
223
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
297
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
74
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
480
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
76
0
TADIJA VINKO JURLINA (KAPTOL)
223
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
74
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
76
0
TADIJA VINKO JURLINA (KAPTOL)
323
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
223
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
323
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
Medalists
1. MARTIN GALINEC, KAPTOL
2. TADIJA VINKO JURLINA, KAPTOL
3. MATIJAS IDŽANOVIĆ, Tempo
3. KARLO HALUDEK, KK KIK
Kata - Učenice A
426
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
264
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
264
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
426
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
227
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
298
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
264
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
298
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. MARTINA SALOPEK, Tempo