Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
Kata - Mlađi učenici B
Kata - Mlađe učenice B
Kata - Mlađe kadetkinje A
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniorke
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
32
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
59
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
32
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
409
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
59
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
335
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
82
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
111
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
409
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
59
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
82
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
111
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
409
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
82
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
111
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. TONI ČUTURA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
3. AXEL DUBRAVČIĆ, KAPTOL
3. VID KRALJ RADULOVIĆ, SAMOBOR
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
24
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
24
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
203
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
50
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
328
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
162
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
178
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
161
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
542
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
398
NIKOLINA BUNČIĆ (KK CENT)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
328
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
398
0
NIKOLINA BUNČIĆ (KK CENT)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
178
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
Osvajači medalja
1. LAURA LISAC, Delta
2. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
Kata - Mlađi učenici B
487
0
ROKO MIRI (TEMPO)
284
0
RAFAEL BARAC (HR.DRAG)
487
0
ROKO MIRI (TEMPO)
339
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
524
0
LUKA KLANFAR (BSHDOZG)
284
0
RAFAEL BARAC (HR.DRAG)
53
0
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
231
0
PATRIK PRESEĆAN (KK KIK)
321
0
LEON VACKA (333CR)
285
0
LUKA ŠUPER (HR.DRAG)
339
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
284
0
RAFAEL BARAC (HR.DRAG)
53
0
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
321
0
LEON VACKA (333CR)
339
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
53
0
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
321
0
LEON VACKA (333CR)
231
0
PATRIK PRESEĆAN (KK KIK)
Osvajači medalja
1. JAKOV KOŽAR, Mladost
2. PETAR LAZIĆ, OMEGA
3. RAFAEL BARAC, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Mlađe učenice B
296
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
485
0
MAŠA KAVIĆ (TEMPO)
519
0
JELENA ŠIŠIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
345
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
296
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
438
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
492
0
MAGDALENA VIŠIĆ (ZAG)
527
0
NICOLE MARKOVIĆ (BSHDOZG)
521
0
VIDA CRNKOVIĆ (BSHDOZG)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
124
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
549
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
519
0
JELENA ŠIŠIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
527
0
NICOLE MARKOVIĆ (BSHDOZG)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
124
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. MATEA LAZIĆ, OMEGA
2. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
3. NIKA ŠPOLJARIĆ, Mladost
Kata - Mlađe kadetkinje A
431
0
KLARA BALOG (KONDURA)
322
0
LUCIJA VARAT (333CR)
322
0
LUCIJA VARAT (333CR)
56
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
265
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
431
0
KLARA BALOG (KONDURA)
322
LUCIJA VARAT (333CR)
315
0
IVA MILDE (333CR)
56
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
195
KRSNIK NIKA (ALFA)
317
0
LANA HORVAT (333CR)
54
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
312
ENA HALUPA (333CR)
316
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
43
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
99
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
265
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
322
0
LUCIJA VARAT (333CR)
56
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
195
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
54
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
312
0
ENA HALUPA (333CR)
43
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
99
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
265
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
56
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
54
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
99
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
265
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
99
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
43
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
54
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
43
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
2. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA
3. LANA RAŠIĆ, OMEGA
Kata - Kadetkinje
100
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
499
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
435
0
KLARA BALOG (KONDURA)
499
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
41
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
100
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
51
0
PAULA JUG (OMEGA)
309
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
501
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
499
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
41
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
51
0
PAULA JUG (OMEGA)
501
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
41
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
51
0
PAULA JUG (OMEGA)
501
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
309
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. PAULA JUG, OMEGA
3. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA
Kata - Juniorke
318
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
52
0
PAULA JUG (OMEGA)
207
0
IVANA RAGUŽ (HR.DRAG)
318
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
52
PAULA JUG (OMEGA)
101
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
314
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
58
KLARA BRAJA (OMEGA)
207
0
IVANA RAGUŽ (HR.DRAG)
52
0
PAULA JUG (OMEGA)
101
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
58
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
207
0
IVANA RAGUŽ (HR.DRAG)
58
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
101
NIKA JELEN (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. IVANA RAGUŽ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. PAULA JUG, OMEGA
3. NIKA JELEN, SAMOBOR