Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
Kumite - Juniori 16,17 g. -76
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
274
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
353
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
274
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
239
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
274
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
383
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
85
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
353
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
239
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
349
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
546
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
275
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
376
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
22
MARKO VOLENIK (STIJENA)
183
0
NIKO TOMLJANOVIĆ (SAMOBOR)
167
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
462
MARKO KODRNJA (ALFA)
383
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
353
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
239
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
546
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
376
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
22
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
167
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
462
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
383
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
239
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
376
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
167
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
383
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
376
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
22
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
275
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
167
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
275
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
Medalists
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
2. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. IVANO PENEZIĆ, LOTOS ZAGREB
3. LUKA PIŠONIĆ, KK 10. DAN
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
537
0
DAVID FILIPOVIC (KK IPON)
140
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
140
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
186
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
271
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
537
0
DAVID FILIPOVIC (KK IPON)
140
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
186
LUKA KOS (SAMOBOR)
538
KARLO BUKVIĆ (VGORICA)
192
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
375
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
144
LUKA LUKAČIĆ (VGORICA)
251
MATEJ ČARAKOVAC (VGORICA)
360
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
271
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
140
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
186
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
538
0
KARLO BUKVIĆ (VGORICA)
375
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
144
0
LUKA LUKAČIĆ (VGORICA)
251
0
MATEJ ČARAKOVAC (VGORICA)
360
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
271
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
186
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
375
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
360
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
271
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
360
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
251
MATEJ ČARAKOVAC (VGORICA)
375
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
251
0
MATEJ ČARAKOVAC (VGORICA)
Medalists
1. BARTOL KADIĆ, LOTOS ZAGREB
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. NIKOLA HUZJAK, VELIKA GORICA
3. MATEJ ČARAKOVAC, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
343
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
145
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
145
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
215
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
165
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
191
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
215
NIKA ZORKO (BREGANA)
386
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
343
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
145
MARA GUSIĆ (VGORICA)
157
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
472
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
142
VITA KUČAN (VGORICA)
459
MATEA STRUGAR (ALFA)
131
EMA JUKIĆ (VGORICA)
165
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
215
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
386
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
145
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
157
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
142
0
VITA KUČAN (VGORICA)
459
0
MATEA STRUGAR (ALFA)
131
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
215
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
386
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
142
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
386
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
131
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
459
MATEA STRUGAR (ALFA)
142
0
VITA KUČAN (VGORICA)
459
0
MATEA STRUGAR (ALFA)
Medalists
1. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
2. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
3. NIKA ZORKO, Bregana
3. VITA KUČAN, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
402
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
163
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
163
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
149
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
402
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
163
LORENA RADIĆ (10.DAN)
149
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
406
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
536
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
62
FRANKA HORVAT (KAPTOL)
504
TEA KAVAN GREGURIC (KK IPON)
202
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
163
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
149
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
406
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
62
0
FRANKA HORVAT (KAPTOL)
504
0
TEA KAVAN GREGURIC (KK IPON)
202
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
149
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
202
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
62
0
FRANKA HORVAT (KAPTOL)
536
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
202
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
536
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
Medalists
1. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
2. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. MATEA KORDIĆ, VELIKA GORICA
3. TONI MEĐIĆ, BUSHIDO
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40
256
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
164
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
256
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
355
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
92
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
256
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
164
LORENA RADIĆ (10.DAN)
166
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
196
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
355
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
114
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
143
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
359
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
158
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
388
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
255
VITA KUČAN (VGORICA)
92
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
164
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
166
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
355
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
143
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
359
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
388
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
255
0
VITA KUČAN (VGORICA)
92
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
355
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
143
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
388
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
92
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
143
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
359
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
114
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
388
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
114
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
3. MIA FAUKOVIĆ, SAMOBOR
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
243
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
113
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
151
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
243
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
113
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
534
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
483
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
507
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
151
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
113
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
534
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
507
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
151
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
534
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
507
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
483
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
Medalists
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. DORA PETRA LJUBIČIĆ, KK Stenjevec
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
7
KAREN MABEL MARČETA (STIJENA)
7
0
KAREN MABEL MARČETA (STIJENA)
160
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
126
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
541
IVONA SAMBOL (ALFA)
159
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
7
0
KAREN MABEL MARČETA (STIJENA)
126
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
541
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
159
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
126
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
159
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
541
IVONA SAMBOL (ALFA)
Medalists
1. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
2. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
3. KAREN MABEL MARČETA, STIJENA
3. IVONA SAMBOL, ALFA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
351
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
249
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
351
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
93
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
9
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
351
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
249
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
93
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
206
NIKOLINA RAGUŽ (HR.DRAG)
365
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
356
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
446
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
535
MIA ČAČKO (10.DAN)
253
EMA NOVAK (VGORICA)
9
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
249
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
93
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
206
0
NIKOLINA RAGUŽ (HR.DRAG)
356
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
446
0
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
535
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
253
0
EMA NOVAK (VGORICA)
9
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
93
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
356
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
535
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
9
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
535
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
253
EMA NOVAK (VGORICA)
356
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
253
0
EMA NOVAK (VGORICA)
Medalists
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. KARLA ŠANČIĆ, STIJENA
3. TONKA MIJALJEVIĆ, ZAMET
3. EMA NOVAK, VELIKA GORICA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
24
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
24
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
203
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
50
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
328
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
162
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
178
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
161
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
542
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
398
NIKOLINA BUNČIĆ (KK CENT)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
328
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
398
0
NIKOLINA BUNČIĆ (KK CENT)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
178
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
Medalists
1. LAURA LISAC, Delta
2. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
Kumite - Juniori 16,17 g. -76
259
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
168
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
551
LEO LAZAR (TAD )
259
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
551
0
LEO LAZAR (TAD )
Medalists
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. LEON GOLJAK, KK 10. DAN
3. ----