Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32
346
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
286
0
NIKA BRNJANEC (STUDNT)
346
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
467
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
286
NIKA BRNJANEC (STUDNT)
177
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
190
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
385
PAULA PANIĆ (KK IPON)
467
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
286
0
NIKA BRNJANEC (STUDNT)
190
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
385
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
467
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
385
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
190
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
Medalists
1. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
2. ANA BAĐUN, Tempo
3. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
537
0
DAVID FILIPOVIC (KK IPON)
140
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
140
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
186
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
271
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
537
0
DAVID FILIPOVIC (KK IPON)
140
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
186
LUKA KOS (SAMOBOR)
538
KARLO BUKVIĆ (VGORICA)
192
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
375
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
144
LUKA LUKAČIĆ (VGORICA)
251
MATEJ ČARAKOVAC (VGORICA)
360
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
271
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
140
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
186
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
538
0
KARLO BUKVIĆ (VGORICA)
375
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
144
0
LUKA LUKAČIĆ (VGORICA)
251
0
MATEJ ČARAKOVAC (VGORICA)
360
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
271
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
186
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
375
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
360
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
271
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
360
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
251
MATEJ ČARAKOVAC (VGORICA)
375
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
251
0
MATEJ ČARAKOVAC (VGORICA)
Medalists
1. BARTOL KADIĆ, LOTOS ZAGREB
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. NIKOLA HUZJAK, VELIKA GORICA
3. MATEJ ČARAKOVAC, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
343
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
145
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
145
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
215
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
165
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
191
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
215
NIKA ZORKO (BREGANA)
386
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
343
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
145
MARA GUSIĆ (VGORICA)
157
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
472
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
142
VITA KUČAN (VGORICA)
459
MATEA STRUGAR (ALFA)
131
EMA JUKIĆ (VGORICA)
165
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
215
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
386
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
145
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
157
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
142
0
VITA KUČAN (VGORICA)
459
0
MATEA STRUGAR (ALFA)
131
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
215
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
386
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
142
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
386
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
131
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
459
MATEA STRUGAR (ALFA)
142
0
VITA KUČAN (VGORICA)
459
0
MATEA STRUGAR (ALFA)
Medalists
1. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
2. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
3. NIKA ZORKO, Bregana
3. VITA KUČAN, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
193
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
193
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
361
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
19
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
193
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
112
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
494
ERIK ĐULA (IVANEC)
361
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
198
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
136
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
382
KARLO PANIĆ (KK IPON)
508
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
193
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
112
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
494
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
361
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
198
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
136
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
382
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
508
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
112
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
361
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
136
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
382
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
112
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
136
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
198
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
382
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
198
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
Medalists
1. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
2. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45
132
FILIP KAURIN (VGORICA)
132
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
290
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
273
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
512
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
197
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
396
MARTIN SERDAR (SPRTSLF)
132
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
273
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
197
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
396
0
MARTIN SERDAR (SPRTSLF)
273
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
197
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
396
0
MARTIN SERDAR (SPRTSLF)
512
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
Medalists
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. BORNA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
3. FILIP KAURIN, VELIKA GORICA
3. NIKOLA HUZJAK, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45
73
0
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
495
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
189
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
73
0
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
495
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
135
KATJA BRAICA (VGORICA)
288
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
189
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
495
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
135
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
288
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
189
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
288
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
135
KATJA BRAICA (VGORICA)
Medalists
1. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
2. KATARINA SKENDEROVIĆ, STUDENT
3. MARTA FILIPOVIĆ, KAPTOL
3. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA