Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani 6,7 g. -26
Kumite - Cicibani 6,7 g. +26
Kumite - Cicibanke 6,7 g. -24
Kumite - Cicibanke 6,7 g. +24
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
Kumite - Učenice 10.11 g. -40
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
Kumite - Juniorke 16,17 g. -59
Kata - Cicibani B
Kata - Mlađi učenici A
Kata - Mlađe učenice B
Kata - Učenici B
Kata - Učenice A
Kata - Učenice B
Kata - Mlađe kadetkinje B
Kumite - Cicibani 6,7 g. -26
518
0
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
520
0
TIN BANOVIĆ (TIGAR)
14
0
MARKO ŠANČIĆ (STIJENA)
518
0
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
520
0
TIN BANOVIĆ (TIGAR)
458
0
MARKO JEVAK (ALFA)
405
0
FILIP STOJKOVIĆ (JASTREB)
457
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
547
NATKO ĆUK CAVRIĆ (TIGAR)
14
0
MARKO ŠANČIĆ (STIJENA)
520
0
TIN BANOVIĆ (TIGAR)
457
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
547
0
NATKO ĆUK CAVRIĆ (TIGAR)
14
0
MARKO ŠANČIĆ (STIJENA)
457
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
547
0
NATKO ĆUK CAVRIĆ (TIGAR)
405
0
FILIP STOJKOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LUKA KODRNJA, ALFA
2. MARKO ŠANČIĆ, STIJENA
3. DAVID DUŽIĆ, Tigar Sisak
3. NATKO ĆUK CAVRIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Cicibani 6,7 g. +26
413
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
422
0
BARTOL KOVAČEVIĆ (TIGAR)
425
0
ANDREI DOLIĆ (TIGAR)
79
0
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
413
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
79
0
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
Medalists
1. PETAR SILOVSKI, BUSHIDO
2. ŠIMUN HODAK, JASTREB
3. ANDREI DOLIĆ, Tigar Sisak
3. BARTOL KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Cicibanke 6,7 g. -24
432
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
187
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
430
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
187
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
430
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. VITA KAJTNA, STUDENT
2. LUCIJA FERČIĆ, Tigar Sisak
3. SARA STOJAKOVIĆ, Tigar Sisak
3. ----
Kumite - Cicibanke 6,7 g. +24
428
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
245
0
KARMEN SUČIĆ (DRNIS)
Medalists
1. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak
2. KARMEN SUČIĆ, DRNIŠ
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
147
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
421
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
340
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
147
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
421
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
188
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
341
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
146
0
NIKA BUDINSKI (VGORICA)
420
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
340
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
421
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
341
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
420
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
340
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
341
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
420
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
146
0
NIKA BUDINSKI (VGORICA)
Medalists
1. DORA VALENTIĆ, Mladost
2. TINA OKOVIĆ, Mladost
3. MIA ČUNČIĆ, VELIKA GORICA
3. KARLA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
440
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
404
0
ANA VUKSAN (JASTREB)
270
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
440
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
270
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
Medalists
1. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. MARTA ROŽANKOVIĆ, Tigar Sisak
3. ANA VUKSAN, JASTREB
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. -40
354
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
210
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
354
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
326
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
210
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
218
TINA KOS (BREGANA)
387
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
326
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
210
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
218
0
TINA KOS (BREGANA)
387
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
326
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
387
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
218
TINA KOS (BREGANA)
Medalists
1. RAFAELA RUMENJAK, IPON ZAGREB
2. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. TINA KOS, Bregana
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
204
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
412
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
204
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
392
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
412
PAVAO CIBAN (JASTREB)
465
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
550
ANDRO DESPOT (KA 1969)
392
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
412
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
465
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
550
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
392
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
465
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
550
ANDRO DESPOT (KA 1969)
Medalists
1. EMANUEL BAĐUN, Tempo
2. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
3. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. ANDRO DESPOT, Karlovac 1969
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
243
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
113
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
151
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
243
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
113
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
534
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
483
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
507
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
151
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
113
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
534
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
507
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
151
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
534
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
507
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
483
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
Medalists
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. DORA PETRA LJUBIČIĆ, KK Stenjevec
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
133
IVAN IVELJ (VGORICA)
133
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
244
0
SAŠA SLADOJEVIĆ (KK ST)
139
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
254
VITO JURIĆ (VGORICA)
310
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
133
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
139
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
254
0
VITO JURIĆ (VGORICA)
310
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
139
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
310
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
254
VITO JURIĆ (VGORICA)
Medalists
1. MATEJ VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
2. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
3. VITO JURIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
24
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
24
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
203
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
50
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
328
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
162
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
178
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
161
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
542
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
398
NIKOLINA BUNČIĆ (KK CENT)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
328
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
398
0
NIKOLINA BUNČIĆ (KK CENT)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
178
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
Medalists
1. LAURA LISAC, Delta
2. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
Kumite - Juniorke 16,17 g. -59
393
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
443
0
SARA BENIĆ (ALFA)
393
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
263
LAURA LISAC (DELTA)
205
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
213
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
25
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
393
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
263
0
LAURA LISAC (DELTA)
205
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
25
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
263
0
LAURA LISAC (DELTA)
205
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
25
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
213
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
Medalists
1. LAURA LISAC, Delta
2. EMA KARDAŠ, Tigar Sisak
3. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
3. LUNA WEISMANN, Bregana
Kata - Cicibani B
61
0
BLAŽ JURLINA (KAPTOL)
122
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
61
0
BLAŽ JURLINA (KAPTOL)
235
0
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
486
0
LEON SALOPEK (TEMPO)
122
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
484
0
AARNAV LAWANYA (TEMPO)
429
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
283
NIKO KURTI (HR.DRAG)
235
0
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
122
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
429
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
283
0
NIKO KURTI (HR.DRAG)
235
0
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
429
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
283
0
NIKO KURTI (HR.DRAG)
484
0
AARNAV LAWANYA (TEMPO)
Medalists
1. FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ, KK KIK
2. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak
3. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
3. NIKO KURTI, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kata - Mlađi učenici A
292
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
119
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
276
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
292
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
276
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
Medalists
1. MANUEL VEDRIŠ, Delta
2. ANDRIJA VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. ----
Kata - Mlađe učenice B
296
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
485
0
MAŠA KAVIĆ (TEMPO)
519
0
JELENA ŠIŠIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
345
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
296
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
438
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
492
0
MAGDALENA VIŠIĆ (ZAG)
527
0
NICOLE MARKOVIĆ (BSHDOZG)
521
0
VIDA CRNKOVIĆ (BSHDOZG)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
124
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
549
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
519
0
JELENA ŠIŠIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
527
0
NICOLE MARKOVIĆ (BSHDOZG)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
124
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
Medalists
1. MATEA LAZIĆ, OMEGA
2. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
3. NIKA ŠPOLJARIĆ, Mladost
Kata - Učenici B
118
DAVID MAKAR (TIGAR)
118
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
480
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
118
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
154
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
74
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
480
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
291
0
ABEL ĐURĐEK (MEĐIMUR)
304
PATRIK PELD (SAMOBOR)
323
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
293
0
IAN POSAVEC (MEĐIMUR)
76
TADIJA VINKO JURLINA (KAPTOL)
223
KARLO HALUDEK (KK KIK)
297
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
118
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
74
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
480
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
304
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
323
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
76
0
TADIJA VINKO JURLINA (KAPTOL)
223
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
297
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
74
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
480
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
76
0
TADIJA VINKO JURLINA (KAPTOL)
223
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
74
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
76
0
TADIJA VINKO JURLINA (KAPTOL)
323
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
223
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
323
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
Medalists
1. MARTIN GALINEC, KAPTOL
2. TADIJA VINKO JURLINA, KAPTOL
3. MATIJAS IDŽANOVIĆ, Tempo
3. KARLO HALUDEK, KK KIK
Kata - Učenice A
426
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
264
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
264
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
426
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
227
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
298
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
264
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
298
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. MARTINA SALOPEK, Tempo
Kata - Učenice B
481
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
475
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
368
0
EMA BREZARIĆ (KKZGB)
481
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
526
0
UNA MILJANOVIĆ (BSHDOZG)
319
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
475
KIARA SUMPOR (TEMPO)
347
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
371
0
LORENA IVANČIĆ (KKZGB)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
156
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
540
0
ALMA HARBAŠ (TEMPO)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
477
KATARINA POŠTA (TEMPO)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
319
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
475
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
347
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
477
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
475
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
477
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
540
0
ALMA HARBAŠ (TEMPO)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
477
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
Medalists
1. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. UNA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. LUCIJA SALOPEK, Tempo
Kata - Mlađe kadetkinje B
281
0
HELENA ČULO (HR.DRAG)
308
0
ANA VUJIĆ (333CR)
281
0
HELENA ČULO (HR.DRAG)
301
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
308
ANA VUJIĆ (333CR)
370
0
KATARINA KORČANIN (KKZGB)
289
0
DORA KIRIN (TIGAR)
300
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
301
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
308
0
ANA VUJIĆ (333CR)
289
0
DORA KIRIN (TIGAR)
300
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
301
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
300
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
289
DORA KIRIN (TIGAR)
Medalists
1. MARIJA ČULJAK, SAMOBOR
2. SIMONA SZEL, SAMOBOR
3. HELENA ČULO, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. DORA KIRIN, Tigar Sisak