Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani 6,7 g. +26
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
Kata - Cicibani
Kata -Cicibanke
Kata - Cicibanke B
Kata - Mlađi učenici B
Kata - Mlađe učenice B
Kata - Učenice B
Kumite - Cicibani 6,7 g. +26
413
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
422
0
BARTOL KOVAČEVIĆ (TIGAR)
425
0
ANDREI DOLIĆ (TIGAR)
79
0
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
413
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
79
0
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. PETAR SILOVSKI, BUSHIDO
2. ŠIMUN HODAK, JASTREB
3. ANDREI DOLIĆ, Tigar Sisak
3. BARTOL KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
402
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
163
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
163
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
149
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
402
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
163
LORENA RADIĆ (10.DAN)
149
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
406
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
536
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
62
FRANKA HORVAT (KAPTOL)
504
TEA KAVAN GREGURIC (KK IPON)
202
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
163
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
149
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
406
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
62
0
FRANKA HORVAT (KAPTOL)
504
0
TEA KAVAN GREGURIC (KK IPON)
202
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
149
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
202
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
62
0
FRANKA HORVAT (KAPTOL)
536
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
202
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
536
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
2. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. MATEA KORDIĆ, VELIKA GORICA
3. TONI MEĐIĆ, BUSHIDO
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
450
0
KATJA MILAŠIN (ALFA)
497
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
450
0
KATJA MILAŠIN (ALFA)
390
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
497
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
478
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
72
0
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
482
0
DORA HERNAUT (TEMPO)
134
KATJA BRAICA (VGORICA)
390
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
497
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
72
0
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
134
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
390
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
134
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
72
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
Osvajači medalja
1. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
2. ELIANA BELJO, BUSHIDO
3. MARTA DŽELALIJA, DRNIŠ
3. MARTA FILIPOVIĆ, KAPTOL
Kata - Cicibani
533
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
336
0
KARLO HOSTIĆ (ALFA)
338
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
533
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
336
KARLO HOSTIĆ (ALFA)
209
0
MATEO ĆAVAR (HR.DRAG)
78
0
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
468
KARLO BAĐUN (TEMPO)
338
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
336
0
KARLO HOSTIĆ (ALFA)
78
0
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
468
0
KARLO BAĐUN (TEMPO)
338
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
468
0
KARLO BAĐUN (TEMPO)
78
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. JAKOV KOŽAR, Mladost
2. KARLO BAĐUN, Tempo
3. JOSIP PANDUR, ĐURĐEVAC
3. PETAR SILOVSKI, BUSHIDO
Kata -Cicibanke
88
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
295
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
516
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
172
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
88
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
172
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
Osvajači medalja
1. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet
2. SARA MEMIĆ, ZAMET
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
3. EMMA FRESL, SAMOBOR
Kata - Cicibanke B
433
0
VERONIKA LISAC (KK KIK)
515
0
KATARINA RIBAR (BSHDOZG)
515
0
KATARINA RIBAR (BSHDOZG)
514
0
ANJA MARIĆ (BSHDOZG)
548
0
KIM KUKEC (KK KIK)
230
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
514
ANJA MARIĆ (BSHDOZG)
531
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
433
0
VERONIKA LISAC (KK KIK)
515
KATARINA RIBAR (BSHDOZG)
532
0
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
224
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
523
JELENA KLANFAR (BSHDOZG)
525
0
TAŠA MILJANOVIĆ (BSHDOZG)
397
0
NINA KINCL (HR.DRAG)
221
DORA TREMAC (KK KIK)
230
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
514
0
ANJA MARIĆ (BSHDOZG)
531
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
515
0
KATARINA RIBAR (BSHDOZG)
224
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
523
0
JELENA KLANFAR (BSHDOZG)
397
0
NINA KINCL (HR.DRAG)
221
0
DORA TREMAC (KK KIK)
514
0
ANJA MARIĆ (BSHDOZG)
531
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
224
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
397
0
NINA KINCL (HR.DRAG)
531
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
397
0
NINA KINCL (HR.DRAG)
221
0
DORA TREMAC (KK KIK)
525
0
TAŠA MILJANOVIĆ (BSHDOZG)
224
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
221
0
DORA TREMAC (KK KIK)
Osvajači medalja
1. NINA KINCL, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. NIKA PANDUR, ĐURĐEVAC
3. ANJA MARIĆ, BUSHIDO
3. LORENA HALUDEK, KK KIK
Kata - Mlađi učenici B
487
0
ROKO MIRI (TEMPO)
284
0
RAFAEL BARAC (HR.DRAG)
487
0
ROKO MIRI (TEMPO)
339
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
524
0
LUKA KLANFAR (BSHDOZG)
284
0
RAFAEL BARAC (HR.DRAG)
53
0
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
231
0
PATRIK PRESEĆAN (KK KIK)
321
0
LEON VACKA (333CR)
285
0
LUKA ŠUPER (HR.DRAG)
339
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
284
0
RAFAEL BARAC (HR.DRAG)
53
0
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
321
0
LEON VACKA (333CR)
339
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
53
0
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
321
0
LEON VACKA (333CR)
231
0
PATRIK PRESEĆAN (KK KIK)
Osvajači medalja
1. JAKOV KOŽAR, Mladost
2. PETAR LAZIĆ, OMEGA
3. RAFAEL BARAC, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Mlađe učenice B
296
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
485
0
MAŠA KAVIĆ (TEMPO)
519
0
JELENA ŠIŠIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
345
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
296
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
438
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
492
0
MAGDALENA VIŠIĆ (ZAG)
527
0
NICOLE MARKOVIĆ (BSHDOZG)
521
0
VIDA CRNKOVIĆ (BSHDOZG)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
124
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
549
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
519
0
JELENA ŠIŠIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
527
0
NICOLE MARKOVIĆ (BSHDOZG)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
124
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. MATEA LAZIĆ, OMEGA
2. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
3. NIKA ŠPOLJARIĆ, Mladost
Kata - Učenice B
481
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
475
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
368
0
EMA BREZARIĆ (KKZGB)
481
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
526
0
UNA MILJANOVIĆ (BSHDOZG)
319
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
475
KIARA SUMPOR (TEMPO)
347
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
371
0
LORENA IVANČIĆ (KKZGB)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
156
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
540
0
ALMA HARBAŠ (TEMPO)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
477
KATARINA POŠTA (TEMPO)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
319
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
475
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
347
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
477
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
475
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
477
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
540
0
ALMA HARBAŠ (TEMPO)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
477
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
Osvajači medalja
1. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. UNA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. LUCIJA SALOPEK, Tempo